Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
24. kvě 2011

@lenasss a piješ ten kontryhel správně???pije se to první den menstruace do konce ovulky 😵 😵 😵 nesmí se to pít v kuse celý měsíc 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
24. kvě 2011

Ach jo. Bolí mě břicho na menzes. Ale jinak je mi báječně, až teď nějakou hodinku mě bolí podbřišek jako bych to měla dostat. Tak snad bude vše v pořádku.

mandreey
24. kvě 2011

Ahojky, můžu se též přidat do klubu? 🙂
Chtěla bych se poradit s očistou, s přípravou a se snažením. Měsíc jsem bez HA - dneska jsem začala popíjet kapky jeřábu a maliníku - jsem zvědavá, zatím čtu samé ohlasy. V první řadě bych byla štastná kdyby mi to pomohlo srovnat hormonální šílenství po vysazení HA - prysklá cysta/obří ovulace - menstruace jako blázen - migréna....
Mám tedy v lékárničce nasysleno ještě b-komplex, listovku, maca... a na trávění laktobacily...
Máte někdo zkušenosti s takovouhle kombinací? připadá mi, že toho mám nějak moc, jestli je vůbec dobrý cpát se tím vším naráz??? díky moc za názory a hodně štěstí všem 🙂

majjka24
autor
25. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................9DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................9 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................7 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................20 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................8 DC

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................?? DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................8 tt

majjka24
autor
25. kvě 2011

Ahojki, vítám nově příchozí a pžeju Všema aqby našly co nejdříve Ty krásné // 😉 😀 😀 Pokud chcete, tak se dopište do tabulky, nebo vás tam klidně dopíšu já 😉

U nás konečně zapršelo, 3 x huráááá.Ale i tak to se všechno hned vsáklo, aaaa, tak proto mě tak večer bolela hlava 😀 Jo a holky chtěla jsem se zeptat těch co si kupujou ovu testy, tak jsou nějaké lepší, je v tom nějaký rozdíl jako v těhu testech??? Jsem si nikdy ještě žádný nekupovala 😕 😀 A kdy je nejlepší tetit.......Tak děkuju předem za všechny rady 🙂 A přeju všem hezký den 🙂

majjka24
autor
25. kvě 2011

@mandreey Ahojki, listovku papkej každopádně , a nic se nemá přehánět, spíš se poraď v lékarně, jsem brala femibion a k tomu ještě listovku a lékarnice se zhozila, kolik toho jím, že si můžu spíš ublížit než pomoct k miminku. Takže pakam jen femibion a prý je to nejlepší vytamín, který obsahuje všechno potřebné vytamíny v naprosto dostatečném množství , dle budoucí švagra - magistra 😉 Si myslím, můj nazor, že člověk by měl mít i vlastní imunitu, 🙂

lenasss
25. kvě 2011

@adrous pila jsem ho do dne co jsem si myslela že byla ovulka pak jsem přestala ale byla později to doufám zas až tak nevadí nebo ano?a proč se vlastně nemůže pít celou dobu ikdyž mě po těch dnech už potom nechutnal 😖

lenasss
25. kvě 2011

@majjka24 ahoj chtěla jsem poprosit jestli mě tam tedy dopíšeš jsem 16DC a jím kyselinu listovou a piju kontryhel moc děkuji

hanysek.hanysek
25. kvě 2011

Holky, tak tady jsou testy jedné značky. Jsou překrásné.

adrous
25. kvě 2011

@lenasss no asi nevadí že pozdějí,ale lepší dodržovat od prvního dne MS do konce ovulky 🙂 😉

http://www.womenzone.cz/poradna/otazka/Kontryhe...

http://www.prodejbylin.cz/kontryhel_nat/index.html

adrous
25. kvě 2011

@hanysek.hanysek ty s těma testama jedeš 😀 😀 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
25. kvě 2011

@adrous To je jen jedna značka :o) jinak celkový počet testů je mnohem vyšší :o)

hanysek.hanysek
25. kvě 2011

@adrous Je normální, aby mě pobolíval podbřišek jako bych měla dostat MS? Poslední MS jsem měla 21.4. a 1.6. chci jít na gyndu - půjde už něco vidět? Máme 6ti leté výročí, tak by se takový dáreček hodil :o)

adrous
25. kvě 2011

@hanysek.hanysek pokud chápu měla jsi mít menzes 1.6??no zaleží jak máš dlouho spoždění nejlepé je tak týden i více 🙂 😉 aby bylo něco vidět 🙂

hanysek.hanysek
25. kvě 2011

@adrous NENE, MS jsem měla mít 21.5. a 1.6. jdu na gyndu. Takže když půjdu na gyndu 1.6. budu mít asi 12dní zpoždění předpokládané MS. Jinak ovu jsem měla asi 10nebo11DC,tedy i oplodnění :o)

nathali
25. kvě 2011

@janca1983 napnuta byt vobec nemusis lebo mne ms prisla a som teraz asi 7dc
ale moc moc gratulujeeem k srdiecku 🙂 a nevadi ze si ho nevidela ved mimi je este moc malinkee tak nabuduce uz to uvidis 😉
@hanysek.hanysek paaani kolko testikov ale su kraaasne 🙂 takze u teba je to jasneeee 😀

hanysek.hanysek
25. kvě 2011

@nathali Ještě to nemám potvrzené od doktora. Moc se ještě neraduju, teprve příští týden půjdu na gyndu. Jinak to jsou testíky pouze jedné značky, jak bylo vidět, že čárka sílila. Jinak testíků mám mnohem víc :o)

nathali
25. kvě 2011

@hanysek.hanysek myslim ze sa uz bat nemusis ked mas take krasne a silne ciarky 🙂 inak by ti ich neukazalo 😉

adrous
25. kvě 2011

@hanysek.hanysek jo já tě špatně pochopila 🙂 😉 jasan to už by mělo být vidět. váček určitě 🙂 😉

hanysek.hanysek
25. kvě 2011

@adrous Váček ano, ale srdíčko asi ještě ne :o( uvidíme.

adrous
25. kvě 2011

@hanysek.hanysek taky myslím 🙂 😉

majjka24
autor
26. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................9 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................10DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................10 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................8 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................21 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................9 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................17 DC

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................?? DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................8 tt

majjka24
autor
27. kvě 2011

Hmmmm, tak tu včera nikdo??? 😕 Kde jste všechny??? 🙂 Mě už druhý den pobolívá pravá ruka, když je zvednu výš, tak tam chytám křeče, no super při mojí práci 😖 Konečně, že je paťulínek, sobota volná a v neděli do práce a pondělí volno, jupííí. Holčiny,už jsem se jednou ptala, jak je to s těma ovulačníma testama?? Taky je jedna značka lepší než jiná??? prosím o vyčerpávající info 😀 😀 😀

majjka24
autor
27. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................11DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................11 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................9 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................10 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................22 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................18 DC

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................?? DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................8 tt

ka_cenka87
27. kvě 2011

@majjka24 Nevím, jak to je, tenhle měsíc je používám poprvé. A když jsem se ptala v lékárně, řekli mi, že je to všechno úplně stejný. Takže jsem ti s tímhle určitě nepomohla Hlavně díky ovu testíkům oproti měření bazální teploty předem zjistíš, kdy má ovulace přijít. Protože hladina luteinizačního hormonu před ovulací se zvedá a tím pádem 24-48hod víš, že se mužete snažit na 200%.

Když jsem u ní byla na začátku roku, říkala mi, že pokud se nám do půl roka nepovede otěhotnět mám přijít, protože mám vaječníky uložený trošičku jinak než mají být a díky tomu by mohl být problém s ovulací... Včera jsem u ní byla, protože jsem něco potřebovala, takže jsme se domluvily, že pokud se do srpna, kdy mám přijít na preventivku nic nezmění, pošle mě na hormonální profil a podle výsledku se prý uvidí co se mnou bude pak dělat. Tak jsem na to zvědavá. Začínám se smiřovat s tím, že to fakt nebude tak jednoduchý, jak jsem si myslela... ☹ 😒

hanysek.hanysek
27. kvě 2011

Holky prosím vás, dneska mě chvílema pobolívá podbřišek levá strana. Myslíte, že by to mohlo být mimoděložní? Jinak je mi dobře, nic mě nebolí, jen chvílema ta levá strana.

nathali
27. kvě 2011

@hanysek.hanysek nie nie nemoze keby je to mimo maternicove tehu tak by si mala take bolesti ze to ani nevydrzis tak klud 🙂
a kedy ides k dr.?? a co ms kedy ti mala prist?

hanysek.hanysek
27. kvě 2011

@nathali Už mám 7dní zpoždění. Není to bolest, veliká, že by se nedala vydržet, jen tak chvílema ta strana pobolívá. K doktorovi jdu ve středu, tak doufám, že mi něco pozitivního řekne :o) Ale asi se něco děje, začala mi tvrdnout místa okolo jizvy po císaři. Ale jsem zvědavá, co mi doktor řekne.

ivanka8485
27. kvě 2011

@janca1983 nic si z toho nedělej, asi má blbý ultrazvuk. Hlavně, že ho on viděl a je tam 🙂

majjka24
autor
28. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................11 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................12DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................12 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................10 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................11 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................23 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................19 DC

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................?? DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................8 tt