Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
10. únor 2011

@tygrisek09 ahojki, zrovna jsem četla porod jedné která má 5 dní staré miminko, úplně super 🙂 A jak se máš ty?nebyla jsi předtím ve snažilkách nebo tak?

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 jj, přesně tak, už jsme se poznaly 🙂

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 jedni kamarádi porodili minulou neděli chlapečka, druzí tuhle neděli holčičku

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 jinak jsem 9DPO, tak čekám, co bude

majjka24
autor
10. únor 2011

@tygrisek09 ¨jsem si říkala, že ten nick je mi povědomý 😉 a ještě jsi mi neodpověděla jak se máš ty? 😀

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 snažíme se od července, mezitím lpk, hysteroskopie a průchodnost, zatím nic ☹

majjka24
autor
10. únor 2011

@tygrisek09 tak já jsem částěčně piřád na diskuzi co jsme měli stejný TP a tam ůž právě dobrá půlka porodila, tak jen čítám a držím palce 😵

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 do toho rodí všichni okolo, takže to taky nepřidá

majjka24
autor
10. únor 2011

@tygrisek09 tak to máš super Dr. že po necelým roku ti todle nechal udělat

majjka24
autor
10. únor 2011

@tygrisek09 já už jsem nějak imunní,´moc jim to všem přeju, a vím, (doufám), že se toho taky někdy dočkáme

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 já teď nějak ztrácím sílu a víru

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 potřeboval vzít cystu, tak to vzal laparoskopicky komplet

majjka24
autor
10. únor 2011

@tygrisek09 ale ne kočko, musíš právě věřít, půl roku není moc, příjde to uvidíš jen někomu to trvá chvíli jiným dýl, ale vím, že se určo dočkáš, věř mi 😉 😀 Já chcu taky moc mimíska, ale snažím se na to moc nemyslet, zaměstnávámse jak to jde, děláme proto msximum a jednou to prostě výjde a hotovo a u tebe to bude taky tak, jen se tomu nesmíš moc poddávat i když je to těžké, když to nevýjde je to o to těžší......možná to vizní hnusně a sobecky, život se nemá jenom prožívat , ale žít 😉 oprava .přežívat, ale žít 🙂

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 já vím, moc na to nemyslím, práce mám dost 🙂 ale sem tam to na člověka padne

petula5
10. únor 2011

@majjka24 napsala jsi to moc hezky 🙂 ale někdy to prostě nejde překonat ☹

medvik
10. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................14DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................36DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................8DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................4DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................26DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................3DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................9 DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

lucija
10. únor 2011

Ahoj 🙂

@hanuu No nějak jsem vyčetla, že před těhu je ten maliník dobrý na plodný hlen....v těhu pak od 36tt na lepší, rychlejší porod 😉
@majjka24 Já beru nějakévitamíny , na vlasy, nehty, kůži atd
. a je tam i listovky 100 procent DDD takže na listovku nezapomínám 🙂

majjka24
autor
11. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................26 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................15DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................39 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................29 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................37DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................9DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................5DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................27DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................4DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................10DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

majjka24
autor
11. únor 2011

Krásné páteční ráno přeju 🙂
Holčičky já taky občas mám takovou depku, že bude trvat než zase otěhu, že zase o to příjdu..... jsem protivna pak sama na sebe 🙄 Ale snažím se myslet jinak. Holčičky, ani nevíte jak moc bych Vám ty // všem přála. 🙂 🙂 🙂 A ono to prostě jednou vyjít MUSÍ a basta 😀 😀 😀

majjka24
autor
11. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................26 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................15DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................39 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................29 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................2 DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................9DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................5DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................27DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................4DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................10DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

petula5
11. únor 2011

@majjka24 ahojky úplně tě chápu taky takový stavy občas mívám jeden den jsem úplně ok a druhý den od rána depka sere mě všechno a pořád si řikám proč se to muselo, proč to takhle dopadlo vždyť jsme se v srpnu mohli dočkat a pořád dokola. Určitě se jednou všechny dočkáme, ale kdo to čekání má vydžet že jo......

hanuu
11. únor 2011

@lucija aha, díky za info. Já právě většinou našla ten účinek na porod.

hanuu
11. únor 2011

@majjka24 listovka je i v tom babyplanu. Na jednotky teda nevím, ale je tam tuším 200 nebo 300% doporučené denní dávky (teda asi pro normálního - netěhotného člověka 🙂

hanuu
11. únor 2011

@majjka24 ahoj, no zatím tomu chci nechat volný průběh. To já vím, že jsme na začátku, a že se spousta lidí snaží mnohem dýl. A taky jim to všem moc přeju, aby se jim co nejdříve provedlo a měli brzo v náručí vytoužené miminko

medvik
11. únor 2011

@lucija Luci, nějak na mě ten maliník nezabral. Rodila jsem od soboty do pondělí. Ale malá zase měla 3880 g.

lucija
11. únor 2011

Nazdárek 🙂

@medvik no taky pěkně 😒 Já jsem ho tehdá taky nepila, ani jsem o tom nevěděla, ale tak nějak běžně o tom píšou 😅 Já budu ráda, jestli to zabere aspoň na ten hlen 😉
Jinak já jsem se dneska luxusně vyspala, odvedla jsem Šímu do školky, přišla, lehla, venku pršelo, tak jsem si to krásně dala do jedenácti 😵 Do půl dvanácté jsem si poležela v postýlce a teď je mi fajn 🙂

adrous
11. únor 2011

čau holky 🙂
@medvik souhlasím taky mi nějaký maliník nepomohl šla jsem na vyvolání a až po 4 dnech se malej narodil 🙂 52 cm a vážili 3980 g 😀 😀 😀

jajinka27
11. únor 2011

@adrous kuk tak je to tam 😵

medvik
11. únor 2011

@adrous to víš, maliník asi nepočítá s takhle velkými dětmi, takže bych ho z toho nevinila, že nefunguje 😀

adrous
11. únor 2011

@jajinka27 gratulace velkáááááááá 😵 😵 😵 😵 super mám radost 🙂