Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
13. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................28 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................17DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................41 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................31 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................4DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................11DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................7DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................29DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................6DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................12DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

majjka24
autor
13. únor 2011

@jajinka27 jéééé další těhulinka, moc gratuluju 🙂 🙂 🙂

majjka24
autor
13. únor 2011

Jsem v jedné diskuzi objevila, že tam holky berou Bromelain 2-3 dny po ovulaci a bere se to prý 5 dní a pomáhá to uhnízdění. Zítra si to jdu kupit 🙂 🙂 🙂

eleka
13. únor 2011

@majjka24 ahojky a máš nějaký odkaz, kde je to uvedeno? Já našla, že to podporuje hubnutí 🙂 Ale třeba to nebudeš vůbec potřebovat, ne? Když už jsi 28 DC 🙂. Jinak jsem 17 DC a beru Femibion a kořen MACA.

petula5
13. únor 2011

Ahojky 🙂

@majjka24 tak schválně mrknu a taky to kdýžtak koupím díky za tip.
My jsme se tedy včerejškem začali snažit teda nejdřív manža nechtěl skrs to, že mi dr. řekl, že máme počkat až tři měsíce po tý laparce. Ale v nemocnici mě řekli, že stačí 1-2 a i holky na jedné diskuzi radili, že stačí ty 2 měsíce, tak jsem se do toho už chtěla pustit, ale manža nechtěl, že je ještě brzy, ale včera to tak nějak přišlo samo. Jenomže jsem dneska začala trošku krvácet jsem teprve 11DC, takže ms to asi nebude myslíte, že by to mohlo být tím včerejším sexem...doufám, že se nic nepokazilo 😒

adrous
13. únor 2011

@petula5 no teda nevím,ale když ti dr řekla že máte počkat 3 měsíce tak já bych počkala 😅 🙄 já taky čekala 3 měsíce než mě objednají na genetiku a teď čekám na výsledky 🙂 😉 takže cca 6měsíců jen na něco čekám 😉 ale už to bude snad to čekání za mnou 🙂

petula5
13. únor 2011

@adrous a copak máte za problém, že vás poslali na genetiku?
Ono je to těžký v nemocnici mě řekli, že stačí 1-2 měsíce a hlavně, jak se budu cítit já. Já se cítím dobře, ale strach mám pořád. Je mi jasný, že už jsme ten měsíc mohli taky počkat, ale víš jak prostě touha už být těhotná je veilká a to nemusím asi vykládat žádné z vás. Fakt nevím teď jsem z toho krvácení nějaká vyjukaná, tak to možná ještě přehodnotím....

adrous
13. únor 2011

@petula5 no já byla v 25 tt na ukončení pro VVV-hypoplazie mozku.takže proběhlo zkrácene šestinedělí no pak čekaní na objednání genetiky a následné čekání na výsledky krve na trombofilní mutace jsou a byli pozitivní,ale z toho si hlavu nedělám jen aby moje a manželovi výsledky byli negativní 🙂 😉 bojím se čekám už pátý týden snad už ve středu budou 😅 😅

haaninaa
13. únor 2011

Ahojky holky, hlásím se k Vám.. Já byla teď týden na horách, štípla jsem si zápěstí, takže jsem nic moc nelyžovala.... V úterý jdeme do CARu, chodíme do stejného jako Adenka...

haaninaa
13. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................28 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................17DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................41 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................31 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................4DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................11DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................7DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................29DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................6DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................12DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC
Haaninaa (Femibion800)................................................................................................9DC

petula5
13. únor 2011

@adrous ježiši tak to mi je líto co se vám stalo ☹ to čekání musí bejt šílený tak hlavně ať vám to dobře dopadne držím pěsti 😉

adrous
13. únor 2011

@petula5 no jo z nejhoršího jsem už venku aspoň doufám 😅 😅 bylo to fakt peklo a už se těším až se s manžou vrhnem nato snaženíčko 😵 😵 😵

petula5
13. únor 2011

@adrous to věřím.... 😔 tak hlavně ať je už všechno ok a mužete se brzy pustit do snažení 😉

haaninaa
14. únor 2011

Ahojky, je tu někdo???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanuu
14. únor 2011

@haaninaa já tu sem 🙂

martinabg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majjka24
autor
15. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................30 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................19DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................43 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................33 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................6DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................13DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................9DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................31DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................8DC
Medvik (acidum folicum)...............................................................................................14DC
Eleka (femibion, kořen MACA))......................................................................................19DC
Haaninaa (Femibion800)................................................................................................11DC
Adrous(...)............................................................................................................................? DC

@eleka Ahojki, jsem to četla na jedné diskuzi, že to pomáhá uhnizdování, tak nevím, taky jak jsem si to našla, tak jsem četla o hubnutí, tak nevím, určo nějaká lékarnice bude chytřejší než my 😉 Jinak teď už mívám cykly okolo 30 DC, takže tomu nějak nevěnuju pozornost, až tak bude 40 DC, tak to už mi příjde divné, 😵
@haaninaa Ahojki kočendo, vítej mezi náma, bobku, šťíplé zápěstí, doufám, že to moc nebolí. A cos dělala?? Mě na lyže nedostane nikdo ani heverem, nevím proč, ale mám z toho hrůzu 😒

Jinak přeju všem moc pěkný den 🙂 🙂 🙂

melinkaproch
15. únor 2011

ahojky holky už jsem psala, ale nemůžu se dočkat odpovědi - moc bych vám byla vděčná, kdyby jste mi řekly co si myslíte o mém grafu, jsem z toho úplně zmatená ... teploty měřím už 4 měsíce (od vysazení HA) - teploty mám normálně docela nízké, takže vzestup nad 36,5 je u mě hodně... zatím mi každý měsíc Fertility ukázalo dobře, ale teď si nejsem jistá - podle grafu bych měla mít ovulku 12 DC - i jsem ten den měla bolesti, bílkového hlenu spousty, dokonce teplota stoupla... pak ale 8. 2. (23 DC) stoupla znovu, ale žádný hlen ani bolesti... normálně mám cyklus 28 +-, jen minulý měsíc jsem měla 26 dní... Dnes jsem 30 DC teplota neklesá (vždy mi klesne přesně v 1. den menstruace) ale test negativní - bylo by to už 18 DPO... asi od 17. do 20. DC mě bolely bradavky, teď už tolik nebolí, ale na dotek jsou pořád citlivé a bříško mám pořádně nafouklé... opravdu si nevím rady prosím jen o váš názor - moc děkuju
tady je odkaz na graf
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/melinkaproch...

petula5
15. únor 2011

@melinkaproch ahojky, já teda grafům až tak moc nerozumím já jsem měřila jenom jeden měsíc a ten se zrovna zadařilo, ale teplota by klidně mohla naznačovat, že jsi těhu. Testík ti to taky může ukázat dýl, ale zase 18 DPO už by ti to už ukázat mohl. Tak nevím co ti poradit snad jen vydržet a zkusit udělat testík zítra třeba se už druhá čárečka ukáže.
Držím pěsti 😉

petula5
15. únor 2011

Jinak já jsem včera zase trošku krvácela asi tak jako když mám výtok, ale krvavej a vůbec nevím co si o tom mám myslet. Co myslíte co by to mohlo být?

melinkaproch
15. únor 2011

@petula5 moc děkuju za podporu - je hezký slyšet, že je tu šance - víš nejhorší je, vždycky když pak dostanu MS ne moje trápení, ale to jak vidím, že je přítel zklamaný - on si miminko hrozně moc přeje... mě je teprve 20, ale jemu 32 - takže já na to tolik nespěchám, ale strašně se těším, ptž to děťátko by bylo opravdu z lásky a tudíž pro mě asi to nejlepší na světě... Když si vzpomenu, jak se na mě díval ten den, kdy jsem mu řekla, že mu dám miminko, tak jsem nazažila jemnější pohled... Myslela jsem, že to půjde hned, když jsem takhle mladá, ale asi to o tom není 🙂... tak snad ještě můžu teď doufat 🙂...

petula5
15. únor 2011

@melinkaproch no jo o to je to pro tebe horší, když i přítel to takhle prožívá. Tak uvidíš třeba to ještě dopadne. A nemáš někde poblíž nějakou laborku, že by sis skočila na krev? Výsledek je víš většinou do hoďky do dvou. Aby jsi věděla na čem jsi....

melinkaproch
15. únor 2011

Normálně by mi to neřekl, ale jednou jsme popíjeli a nějak z něj vypadlo, že ho vždycky trápí, když to nevyjde... No myslím, že ne, ale už jsem uvažovala, že bych si klidně i dojela někam dál jen abych to věděla... A co ty, kdy hodláš testovat??? 🙂

petula5
15. únor 2011

@melinkaproch já bych si na tu krev asi dojela tohle čekání není nic na mě. Mě to teda test ukázal dvakrát už 12 DPO.
U mě je ještě hodně brzy. Ještě neproběhla ani ovu a teď s tím krvácením vůbec nevím co můžu čekat jestli znova měsíčky nebo jestli vůbec příjde ovu a ta chodí až okolo 20 dne. Mám dlouhý cykly.

melinkaproch
15. únor 2011

petula5 Tak mnohdy se stává, že klidně můžeš trochu krvácet kolem ovulace, tak doufám, že Ti to přestane a na konci cyklu najdeš zase 2 čárečky 😉 ... Taky jsem z toho čekání na nervy - ikdyž teoreticky, kdyby ta moje ovulace byla až ten 22 DC (jenže v tom je ten problém, že mi ji to ukazuje už na ten 12 DC), tak bych teď byla teprve 8 DPO, tak možná jestě pár dní vydržím a kdyžtak si zajdu na tu krev i kdybych musela někam dál... 😉

lucija
15. únor 2011

Ahoj holky, já se jdu omluvit, že to tady trochu flákám, ale mám nemocného prcka, tak lítám kolem něj.
@melinkaproch držím palečky ať to těhotenství je 🙂
@petula5 co výsledky? Ještě nejsou?

petula5
15. únor 2011

@melinkaproch tak pokud by jsi byla 8DPO, tak je ještě brzy, tak zkus vydržet třeba ovu byla až dýl 😉
O tom krvácení při ovu jsem se taky před chvíli dočetla na netu, tak to by bylo super, protože bych měla konečně zase normální cyklus, tak uvidíme....

@lucija tak ať se brzy uzdravíte 🙂 malej je taky marod začíná pěkně kašlat....jaký myslíš výsledky?

melinkaproch
15. únor 2011

@lucija děkuju jsi hodná, určitě dám vědět hned, jak to zjistím sama 😉 - snad už to nebude trvat dlouho... kolikrát jsem pak ve výsledku raděj, když to dostanu a vím, že můžu začít alespoň odznovu než ta nejistota, kdy čekám a nevím na čem jsem a dostanu to až se zpožděním, to je mi pak z toho smutno, ptž už tak nějak potají asi jako všechny snažilky doufám 🙂

melinkaproch
15. únor 2011

@petula5 no tak to by byla paráda, on je člověk nadšený už, když ví, že vše je tak, jak má a pak jsi víc vklidu a můžeš se soustředit už jen na to, jak to bude krásný až to vyjde 😉... a já věřím, že Ti to vyjde brzy a moc v to doufám 😉 a kdyby všechno vyšlo, tak budeme mít krásná podzimní miminka 🙂 už jsi přemýšlela o jménu a copak bys chtěla - chlapečka nebo holčičku??? Já bych moc chtěla holčičku - a jméno by měla Izabelka... 🙂 přítel chce taky holčičku a potom chlapečka - on má v rodině dvojčata (on je z dvojčat - má sestru dvojče) a já taky mám, ale vzdáleně... Tak snad nebudu mít dva rarášky najednou... 😀

adrous
15. únor 2011

hoj holky já jsem napnutá zítra snad budou ty výsledky krve jak nám to dopadne 🙂 😉