Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

sanchezova
9. bře 2011

ahoj holky, já vysadila před 14 dny, tak jsem zvědavá .-)

lucija
9. bře 2011

@sanchezova Tak držíme palce 🙂

medvik
9. bře 2011

@lucija děkuji 😵 😵 ano, to jdu ke gyn.DOufám, že bude vše v pořádku.

domca89
9. bře 2011

@adrous @lucija: No tak ještě stále pracuju tam kde jsem byla před tím a mám danou výpověď s tím, že čekám kdy mě vezmou do té nové práce. 🙂

majjka24
autor
11. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................37 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................35 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................32 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................32 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................33 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................30 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................30 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................24 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................24 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................23DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................12 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................12 DC

lucija
11. bře 2011

@majjka24 děkujeme, jdu se přepsat 😉 😒 Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................37 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................35 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................11 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................32 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................33 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................30 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................30 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................24 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................24 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................23DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................12 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................12 DC

medvik
11. bře 2011

@majjka24 ahoj Majko, Ty jsi ale ranní ptáče. 😉

domca89
11. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................38 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................36 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................11 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................33 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................34 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................31 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................31 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................25 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................25 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................18 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................13 DC

lenik_25
12. bře 2011

Ahoj holky,

tak o mně asi tak....Jsem 31 DC. Za poslední 3 dny mám 5 pozitivních mamatestů s citlivostí 10. Pozitivních tak, že jsou na nich duchové. Vyfotit šel jen ten před 3 dny a pak už se mi moc nedařilo, koukněte klidně do fotogalerie. Ale realita je vždy lepší. Bazální teplota se mi krásně držela nahoře, ale dneska klesla na 36,9, takže by asi měla přijít MS. A testík slábne. Takže nejspíš se mi miminko neuchytilo. Ostatně tak to přesně bylo i minulý měsíc a slabou čárku jsem měla ještě den po MS. Jsem na prášky 😢

lenik_25
12. bře 2011

Tak jsem to dneska dostala.
Jsem 1 DC.

petula5
13. bře 2011

Ahojky,
@lenik_25 tak to je mi líto ☹ jsem na tom stejně taky jsem dneska 1DC mrcha došla po 40 dnech šílený 😠

lenik_25
13. bře 2011

@petula5 A dělala sis testy? Já je právě mala lehce pozitivní ☹

lenik_25
13. bře 2011

Jinak dělám krok vpřed, hodlám si nechat udělat všechna možná i nemožná vyšetření. Zítra volám na gyndu poradit se s mojí doktorkou (od té ale bohužel nečekám nic) a objednám se do centra asistované reporodukce. Snažíme se už přes rok, tak co by ne...

petula5
13. bře 2011

@lenik_25 nedělala já jsem tak nějak věděla, že nejsem...o to je pak větší zklamaní, když byly testíky pozitivní 😔

eveleninka
13. bře 2011

ahoj holky,jmenuji se Eva a je mi 24 let.se snoubencem se snažíme o miminko už od června a stále nic,asi to bylo ve mě jelikož jsem byla nedávno na laparoskopické operaci jelikož mi něco našli na levém vaječníku..tak doufám že to už bude v pohodě a nic nám už k mému těhotenství nebude bránit,tuto stránku mi doporučila moje nejl.kamarádka která je zde taky přihlášená a říkala že je to fajn dělit se o své problémy,starosti a budoucí těhotenství s holkama z této stánky tak jsem to teda taky vyzkoušela..můžu se tedy k vám všem přidat??

nathali
13. bře 2011

ahojky holky prisla som po dlehej dobe
ako sa mate a co nove u vas??
ja teraz cakam a cakam ze ci pride ms alebo nie toto obdobie je na nervy 😅 aj ked ani moc nedufam ze by sa to podarilo radsej nez byt zase sklamana

@eveleninka ahojky co som pocula tak po laparoskopii baby tehulia jedna radost 🙂 tak drzim palceky aby sa vam to podarilo 🙂
pozeram ze si z berouna ja som tam tiez byvala asi 3 roky 🙂

eveleninka
13. bře 2011

nathali:ano jsem z Berouna je to dobré město,podle mě tady seženeš skoro všechno co tak potřebuješ,a jak dlouho se snažít ty o miminko?? 🙂

ivanka8485
13. bře 2011

ahojky, s manželem jsme si cca před dvěma měsíci řekli, že by bylo fajn, kdybychom byli tři. Zatím jsme tomu spíše nechali "volný průběh", HA už asi 7 let neberu. Nyní jsem 23 DC a čekám zda to tento měsíc vyjde či ne. Zatím to vypadá, že spíše ne, ale uvidíme. BT neměřím, beru kyselinu listovou. Čtu si tady různé diskuse a tak jsem se rozhodla, že bych taky přispěla a přidala se, ať mi to rychleji utíká, můžu mezi Vás? 🙂

adrous
13. bře 2011

@eveleninka
@ivanka8485 ahoj holky vítám nově příchozí 😵 😵 😵

majjka24
autor
14. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................40 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................38 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................13 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................35DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................36 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................33 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................27 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................27 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................27DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................20 DC

Opravila jsem se konečně jsem se dopočítala který DC jsem, mám v tom nějaké zmatky
Nikissek 28 (...).....................................................................................................15DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................24 DC

adrous
14. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................40 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................38 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................13 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................35DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................8 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................33 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................27 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................27 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................27DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................20 DC

Opravila jsem se konečně jsem se dopočítala který DC jsem, mám v tom nějaké zmatky
Nikissek 28 (...).....................................................................................................15DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................24 DC

adrous
14. bře 2011

@majjka24 už jsem si to opravila 😅 zítra už hematologie tak už budem vědět na čem jsem 🙂 😉

lenik_25
14. bře 2011

Ahoj holky, tak dneska mám sraz s kamarádkou a budeme probírat vše kolem CAR, ona si konkrétně z Pronatalu přivezla v bříšku mimčo, kterému už budou 3 roky. Doporučila mi kliniku Stellart (www.stellart.cz), kterou založil jedne z nejlepších doktorů z Pronatalu. Tak se tam budu objednávat.

lucija
14. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................40 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................38 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................14 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................35DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................8 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................33 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................27 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................27 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................27DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................20 DC

Opravila jsem se konečně jsem se dopočítala který DC jsem, mám v tom nějaké zmatky
Nikissek 28 (...).....................................................................................................15DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................24 DC

Dobré ránko, jen jsem se poupravila 😉 Tady je dneska nádherně, už mi visí prádlo venku, ale za hodinu vyrážím k zubařce a to mi radost trošku kazí, ve čtvtrek mi vypadl kus zubu a bolí to jako sfiňa, to si zas vytrpím 😖
@adrous končně, už na to čekáte dost dlouho, ne?

@lenik_25 Tak objednávej objednávej ať už se to hejbe 😉
My čekáme na výsledky toho spermia a pak se uvidí....

adrous
14. bře 2011

@lucija no čekám už jen na hematologii něco přes měsíc genetika hotová tak se snad můžem snažit 🙂 😉

lucija
14. bře 2011

@adrous Takže předpokládám, že genetika dopadla dobře? 🙂

adrous
14. bře 2011

@lucija jojo mám pocit že jsem to sem psala byla to prostě náhoda máme to s manželem negativní 🙂 😉

lucija
14. bře 2011

@adrous Tak to je super 😵 Náhody a zvlášť ty blbé, se bohužel občas stávají 😖 Vy už jste si to vybrali tak teď už přijjdou jen ty dobré 🙂

adrous
14. bře 2011

@lucija tak to doufám volala mi sestřenka od manži ještě nemají mimi 2potraty,1 porod,ale chlapeček umřel v porodnici a další 2 potraty 😢 😢 😢 😔 je mi jí tak líto,ale silná holka fakt 🙂 😉

lucija
14. bře 2011

@adrous Ty vole, tak to je silný kafe ☹ Trochu moc neštěstí na jednoho člověka 😠 Snad se to jednou povede i jí!