Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
23. pro 2011

@ka_cenka87 Nezoufej Kačenko, naděje umírá poslední 😉 , držím moooc palečky, špinění nic neznamená.Bude zase dobře, i kdyby to nevyšlo, výjde to brzo, uvidíš 🙂 Z celého srdíčka Vám to moc a moc přeju, drž se kočko, myslím na tebe !!! Přeju aspoň trošku krásné a veselé Vánoce, pokud to půjde.

ka_cenka87
24. pro 2011

@majjka24 Tak a nadeje prave umrela,v pul pate jdu na revizi delohy. Ale i tak preju krasne a nicim nerusene vanoce...

adrous
26. pro 2011

@ka_cenka87 bože co to tu čtu a už brečím jak želva 😢 😢 😢 já ti to tak strašně přála jako nikomu tak držím pěstičky aby se mimi brzy podařilo snad si svátky trošku užiješ 🙂 😉

majjka24
autor
26. pro 2011

@ka_cenka87 bobku, je mi to strašně mooooc líto, drže se, tak jsem na tebe myslela ☹ ☹ Pak už bude jenom dobře, už víte , že to jde i normálně....brzo se Vám to určo podaří 😉 Hlavně potom odpočívej, nic nezvedat, nemělaq by ses koupat,ale sprchovat, ať se ti tam nedostane infekce a i tak papkej listovku a kup si kontryhel A zkus se nějak zaměstnat, pkud ti to jenom trošku půjde. Vím jak je to těžké, ale všechno jednou přebolí, i když člověk nezapomene.....nikdy! A ty víš, že mi můžeš sem kdykoliv napsat,jak tu budu odepíšu. Myslím na Tebe !!!

ka_cenka87
27. pro 2011

@adrous @majjka24 Díky holky, tak už je to lepší, ale uvnitř to stejně bolí a myslím, že vždycky na Vánoce to bude bolet... Už jsem dokonce byla i u našich a ségry, protože bych se doma zbláznila!!! Manžel je neskutečnej, protože mi pomáhá a nedovoluje mi zatím nic dělat a musím odpočívat. Stejně i když něco dělám, tak jsem za chvíli utahaná a musím si odpočinout... Užijte si krásně zbytek volna a přeju vám ještě lepší nový rok!!!

zoditka
27. pro 2011

Ahojky,
byla jsem tu před cca dvěmi týdny, možná si někdo pamatujete 😉... jsem taky snažilka a moooc se mi líbí ten optimistický název, tak snad nevadí, když tu budu na vás nakukovat, nevím, jak to tu budu stíhat 🙂

@ka_cenka87 Kačenko, beruško, je mi to hrozně moc líto, držela jsem moc palečky... ach jo, úplně mi to připomnělo nás před lety... já byla na revizi 23.12.2005, čekala jsem dvojčátka po umělém opl. a v 11.tt jim přestala bít srdíčka. Na štědrý den jsem se vrátila z nemocnice domů, ubrečená, zlomená... už je to tak hrozně dávno, máme od té doby 2 úžasné děti, nechápu to, ale přesto mě vždycky o vánocích píchne u srdíčka 😒. Já myslím, že to ty svátky prostě ještě všechno umocňují, no ☹.
Každopádně hlavu vzhůru, dětičky k vám přijdou, neboj!!! Podívej na mě, obě děti máme doslova vybojované a vymodlené a já si nedám pokoj a nedám a snažíme se o třetí 😀 ...
I když už je to tak dávno, fakt si úplně vybavuju, jaké to bylo, takže se teď jen snaž nějak přežít ty svátky, vím že to teď hodně bolí a ty svátky to ještě zhoršují... ale věř, že ta bolest se časem otupí, počkáte si 3 cykly a můžete se snažit znovu.... hrozně moc držím palečky, abyste příští vánoce slavili s miminkem, nebo aspoň s pořádným pupendem!!!

ka_cenka87
3. led 2012

@zoditka Ahojky, díky za povzbuzení. Už je to trošku lepší, ale občas si ještě pobrečím... Dneska jsem volala do CARu, protože jsme tam byli od října objednaní a chtěla jsem to zrušit, když se nám to nakonec povedlo samo. Ale sestřička mi řekla, že nevidí důvod to rušit, protože nemusíme rovnou podstupovat nějaké oplodnění s jejich pomocí, ale že nám jen budou říkat, kdy je nejvhodnější se snažit atd. Takže nakonec opravdu jdeme 19.ledna na konzultaci a uvidíme co a jak... Doufám, že bude všechno v pořádku a brzo budeme mít nějakého drobečka 😉 😀 😵

zoditka
3. led 2012

@ka_cenka87 Kači ono to chvilku potrvá, než se z něčeho takového člověk vzpamatuje, kór když se snaží déle... drž se!!!
CAR bych taky nerušila, nevím jak dlouho se snažíte, ale pokud jste došli až k tomu, že jste byli objednaní, už bych nečekala... Fakt je, že vás teď zřejmě nebudou hned tlačit do IVF, ale asi to nejdříve zkusíte "sami" za pomocí léků a sledování OVU na ultrazvuku, nebo vám možná navrhnou IUI... beru to podle našeho CARu, takhle by postupovali tam.
Každopádně moc moc moc držím palečky na tu další cestu za mimiškem 😉 . Příště už to prostě vyjde!!!

ka_cenka87
4. led 2012

@zoditka No snažili jsme se bez jednoho měsíce rok, takže na můj vkus je to dost dlouhá doba. Navíc mám PCO a zvýšený prolaktin a jen díky kapičkám, které jsem si koupila, aby mě nebolely prsa se nám nějak povedlo... Sestřička mi říkala, že nám budou minimálně hlídat ovulku. Jen je mi trošku líto manžela, protože se těšil, že nebude muset na spermio (když se nám to povedlo), ale nakonec ho to nemine. Ale co, zvládli to jiní, tak to zvládne taky... 😀

nikissek28
5. led 2012
https://www.youtube.com/watch?v=d5cdQyfd2pM

moje malá velká láska 🙂 ♥

petula5
5. led 2012

@nikissek28 krásně se tam vrtí a dává o sobě vědět...úplně jsme si vzpomněla jaký to bylo,když jsem čekala Samíka a doufám, že ještě zažiju ten krásný pocit... kopance a vlnící se pupík 🙂

petula5
5. led 2012

@ka_cenka87 to je mi strašně moc líto co vám stalo a naprosto chápu jaký máš pocity před rokem jsem si prožila na vánoce skoro to samý akorád u nás to bylo mimoděložní po 9 měsích snažení ☹ ach jo takový věci by se neměli stávat 😢

majjka24
autor
6. led 2012

@ka_cenka87 Ahojki kočko, bude zase dobře, věř mi. V tom Vašem CARU jsou určo dobří a za chvilinku budeš mít drobečka u sebe 😉 A manžu můžeš uklidnit - my to udělali doma a do dvou hod to muselo být u mudry při pokojové teplotě, vzala jsem si jrho průkaz pojištěnce a hodila jsem to tam , můj je asik takový jak ten tvůj. Prakticky "nemusel nic dělat " 😀

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee Ahojki, dlouho jsem tě tu neviděla ☹ Jak pak se máme?

majjka24
autor
16. led 2012

@nathali Ahojki, jak pak se vede? 🙂

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 Ahojky pořád stejně, ted mi dr. napsal Proveru, tak jsem zvědavá zda pomůže, mám jí brát od 15DC do 25DC nebot mám moc dlouhé cykly a pokud se nezdraří za ty 3 měsíce otěhotnět tak nás pošle do CaRu tak jsem zvědavá......

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee Tak to je fajn, že ti to napsal, určo brzy nahlásíš // 😉 Jsem netušila , že tu máme někde taky CaRu 😕

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 no nevím no snad jo, na netu jsem četla různé recenze, někomu to pomohlo na otěhotnění, někomu ne že to zablokovalo ovulku, někdo přibral hodně kg navíc, někdo nic, tak jsem zvědavá zda to bude mít tedy přínost ☹ snad jo.....No v OV je Car.

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 a jak ty a mimi v bříšku? 🙂

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee Oj, tož u tebe to bude určo ta první věc 😉 A kde je v Ostravě CaRo?? Tak já jsem už na nemocenské, radši v práci toho bylo hodně a něstíhala jsem se kolikrát ani najíst a pak mi bývá zle, a jak jsem přišla domů, tak jen jedla a spala, nic jiného jsem nedělala. Ve čtvrtek jdu zase do poradny, tak snad je všechno ok, minulý týden na mě krásně mával 🙂

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 je tak to ti přeju, jen si to užívej hezky🙂 To je paráda, snad to budu taky brzy zažívat tu radost 🙂 Někde v centru: http://www.gyncentrum.com/

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 tak bez udidla bych asi nejezdila 🙂 ale pěkná je no 🙂

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee Jo tak to znám, chodím tak k mojí mudře 😀 Jsou tam fajn lidi a je to tam hezké 😉

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 snad tam nebudu muset jít......ale bez tak mě to nemine ☹musím ale myslet pozitivně 🙂

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee přesně tak ! a za chvíli najdeš // 😉

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 no budu doufáat, a když ne, kdo si počká🙂 jen aby to nebylo na roky.....

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee určo ne 😉 Moc Ti přeju aby to bylo co nejdřív, nám se to poprvé povedlo po 3 letech a teď po 9 měsících.

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 no vidina 3 let mě docela děsí.....ale těch 9 měsícu jde 🙂

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee určo to bude dřív 😉 Mě teď pomohl od kolegyně přítel, léčitel, prý jsem byla šíleně zablokovaná , hned ten měsíc jsem otěhotněla. Otázka jeslti to byl on, nebo, že jsem se zaměřila úplně na něco jiného....těžko říct.