Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nikissek28
6. únor 2011

@nathali četla jsem že klidně i 7 tak nevim. Názory jsou asi různé ale řekla bych, že 1den je blbost...

nikissek28
6. únor 2011

Jsem se teda dočetla v knížce co je mi bibli 🙂

majjka24
autor
6. únor 2011

@nikissek28 co to máš za moudrou knihu???

adenka84
6. únor 2011

Ahoj holky,
embria se zavrtávají skutečně 7 až 8 den po oplodnění...tedy je tomu tak u IVf.. u přirozeného těhotenství to bude podobné..možná o pár dní déle...

majjka24
autor
6. únor 2011

@adenka84 takže testit v den ms, teda pokud nedorazí 😉 😀

adenka84
6. únor 2011

pokud máš menstrulaci pravidelnou..tak testit až když je zpoždění několik dní...i kydž dne sjou ty testy velice spolehlivé a některé 100%...

majjka24
autor
6. únor 2011

@adenka84 aha, tak to si radši počkám i když pochybuju, že bysme měli takové štěstí 😔 A jak dlouho se snažíte vy?

nikissek28
6. únor 2011

@majjka24 praktický průvodce těhotné ženy 😀 velice moudrá knížka

majjka24
autor
6. únor 2011

@nikissek28 hmmm, ty budeš ale chytrá čarodejnice 😀 nám tu budeš všem radit a čarovat 😉

adenka84
6. únor 2011

majjka...my se snažíme už 4 roky...
už jsem to sem psala...přirozeně neotěhotním - jsem neplodná...
máme za sebou 3IU, 3 IVF a 1KET...zítra budu testovat, možná až v úterý...to jedu na test i do caru...tam se rozhodne, jak to vše odpdalo....snad už konečně dobře...
těhu příznaky sice žádné nemám, spíš se cítím jako před mrchou...no uvidíme naděje umírá poslední...
vám všem holky tady držím moc palečky...

majjka24
autor
6. únor 2011

@adenka84 tak to je mi líto, že jsi neplodná a moc bych ti přála aby mrcha už nedorazila pro příštích 9 měsíců 🙂

nikissek28
6. únor 2011

@majjka24 si pis že budu chytrá🙂))) a radit? S čím.

adenka84
6. únor 2011

majjka děkuji..kéž by to tak bylo..

majjka24
autor
6. únor 2011

@nikissek28 ty máš moudrou knihu, já ne 😉 😀 nevíme všechno 🙄

nikissek28
6. únor 2011

@adenka84 budu držet palecky ať všechno dopadne dobře....

adenka84
6. únor 2011

nikissek děkuji i já vám všem držím palce apřeji,aby jste se těch vašich vytoužených dětiček brzy dočkali...a ne aby jste dopadli jako já...
i když naprosto živě pomatuji jak jsem začínal jako právě vy..vše jsem si plánovala a ani v duchu jsem si nemyslela, že by to mohlo takhle dopadnout...ale to je život...

majjka24
autor
6. únor 2011

Jsem někde četla o prstíčkové metodě, když žena nedosáhne stejně orgasmu jak partner, tak si tam má strčit prst co nejdál a něco se tam má uvolnit. Prý při stejném orgasmu se ty spermijky dostanou rychleji k vajíčku díky vztahům při dělohy při orgasmu. Prý díky této se podařilo otěhotnět hodně ženám. 🙂

majjka24
autor
6. únor 2011

@adenka84 život je někdy nespravedlivý, to mi povídej, vím, že otěhu můžu, jsem byla už těhotná, ale v 17 tt MA ☹

nikissek28
6. únor 2011

@majjka24 nepotřebujes vědět všechno :D
Budu čarovat 🙂

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 bohatě stačí v pipince,já když jsem se k tomu odhodlala,měřit,tak to hned vyšlo,tak držím pěsti 😉

saminomimino
6. únor 2011

sice jsem momentálně nepatřím,ale chci vám tu pořát moc a moc štěstíčka všem miminko/ka do náruče v roce 2011!!

adenka84
6. únor 2011

majjka tak to je dobré zanmení,, že víš, že jsi schopná otěhotnět...
mrzí mě, že to nevyšlo...po druhé to bude určitě dobré...

nikissek28
6. únor 2011

@majjka24
@adenka84 strašně nespravedlivej ☹((((((

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino jůůů, ahojki, teda, ty už jsi za půlkou, jk se vede mamčo??? 🙂 A děkuju za radu 😉

majjka24
autor
6. únor 2011

@adenka84 kuju, snad jo, musím tomu věřit 🙂

nikissek28
6. únor 2011

@saminomimino děkujeme... a tobě přeju zbytek těhu bez sebemenších problémů a porod taky 🙂

saminomimino
6. únor 2011

@majjka24 ahojkýý.. no rada,spíš povzbuzení 😉 😵

Daří se nám dobře a snad to tak i zůstane,jojo frčí to zítra začínám 24tt,testy máme o.k. a čekáme holčičku 🙂Moc ti držím pěstičky na //,zaprvé, a pak krásné mimi za 9 měs 😉

adenka84
6. únor 2011

majjka v tomhle směru je nespravedlivej..kde jaká coura co se o děti nestraá, si jednou vrzne aje těhu...a my co po tom tak toužíme aděláme všelijaké pokusy, dali by jsme miminku všechno na světě a nic stále nic...
navíc nás to stojí neryv, čas, a halvně peníze teď mluvím o IVF...my už máme všechyn3 pokusy hrazené pojišťovnou vybrané...
tedy v "uvozovkách hrazené" protože i tak nás každý pokus stál kolem 20 000kč...teď už nás bude stát 50 - 60 000..tedy pokud to nevyjde..pevně doufám, že šance stále je...
tohle mě hrozně štve, kde jakému feťákovy platí odvikací kůry a nás které za svou nemoc nemůžes se vykašlou..je to hnus...

majjka24
autor
6. únor 2011

@saminomimino Holčička, gratuluju, jsem ráda, že je vše ok 🙂 nedávno jsem si na tebe vzpoměla, jak se asik máš, jsem tě přivolala 😀 ,

že bych i já uměla čarovat??? 😀 😀 😀