Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
14. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................33 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................28 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................12 DC
hankamamka (kysel. listova)............................................................................26 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)................................................11 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
14. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................1 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................28 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................12 DC
hankamamka (kysel. listova)............................................................................26 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)................................................11 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

ka_cenka87
15. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................2 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................28 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................29 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ..................................................................13 DC
hankamamka (kysel. listova).............................................................................27 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)...........................................12 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)...........................................................................?? DC
andy91...................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
16. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................3 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................30 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ..................................................................14 DC
hankamamka (kysel. listova).............................................................................28 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)...........................................13 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)...........................................................................?? DC
andy91...................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
16. zář 2011

Tu máme teda krásnou stránku 😀 Vůbec, ale vůbec se mi nechce do práce, jsem poslední dobou taaak unavená...., už mě nebaví ani chodit nakupovat, ani si dělat každý den vlasy.... 🙄 Naštěstí mám dneska jenom do půl druhé. ufff, ale zítra zase do práce, nebaví mě to 😝 🙄

majjka24
autor
17. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..............................................................................3 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................30 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................31 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................15 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................29 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................14 DC

Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).................................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)............................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
17. zář 2011

Tak jo, já si tu budu kecat sama se sebou 😀 😀 😀 Potřebuju dít zahradu do kupy, kdo mi pomůže v té džungli? 😀

ka_cenka87
17. zář 2011

@majjka24 Omlouvám se, ale jakmile jsme včera s manželem dorazili domů, tak jsme šli dávat dohromady skříně... A večer už jsem neměla náladu ještě mrknout na počítač 😉 Jinak to chápu, jsem taky poslední chvíli hrozně utahaná, pořád bych jen spala, ale mám pocit, že to je z toho počasí!!! Protože je chvíli hezky a pak zase hnusně... 😒 Já teď čekám na mrchu, tak jsem k tomu všemu ještě podrážděná, už aby bylo těch pět dní za mnou!!! A teď jdeme pokračovat dál ve stavění skříní!!! 😎

petulak1988
17. zář 2011

Ahoj holky mohu se k vam pridat?,

kucirlib
18. zář 2011

ahoj jestli se můžu přidat do vaši skupiny. Jsem 18DC čekám ovu dnes nebo max do dvou dnů 😉 Jinak piju kontryhelový čaj a beru Calibrum babyplan. Tentoměsíc se snažíme zatím nejvíc. Jinak už se jako snažíme od června 😉

hankamamka
19. zář 2011

:((

Majjka24 (femibion, kontryhel)..............................................................................5 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................33 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................17 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................16 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................1 DC

Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).................................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)............................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).................................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)............................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
20. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..............................................................................7 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................33 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................34 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................18 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................17 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................2 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................20 DC
petulak 1988.........................................................................................................?? DC

Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).................................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)............................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).................................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)............................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
20. zář 2011

@petulak1988 , @kucirlib Ahojki 🙂, vítám nově příchozí , a přeju Vám abyste na testíku našly co nejdčíve // 😉 🙂

@ka_cenka87 To bude tím počasím, jsem měla včera volno a byla jsem jak zdechlá, dneska jdu k mudře, jsem potentovaná až za ušima ☹

anabella_lee
20. zář 2011

@majjka24 Neboj dopadne to dobře🙂

skirt
20. zář 2011

ahoj holky, tak jsem zase po čase zpátky. Mám 17 dní od revize a rozhodli jsme se, že to s tou ochranou nebudem přehánět, co se má stát, tak se stane, takže se s dovolením řadím zpátky do snažilek 😎. A co vy? jak se vám daří? 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel)..............................................................................7 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................33 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................34 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................18 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................17 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................2 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................20 DC
petulak 1988.........................................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel)................................................................................19 DC

Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).................................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)............................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).................................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)............................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC

anabella_lee
20. zář 2011

@skirt Ahoj tak tě opět vítám a přeji moc štěstíčka🙂
Doufám že ze snažilem budme rychle v tabulce těhulek 😀
Jak se daří? jo zatím to jde🙂 Od prvního měsíce snažení jsem se jen rozhodla že to nebudu tak hrotit, jak počítat plodné dny, a snažit se manžu motivovat k tomu aby snaženíčko bylo aspoň 3 krát týdně, někdy to je fakt těžké, moc se mu někdy nechce☹ Ale tento měsíc se zatím překonává tak uvidíme jak dlouho mu to vydrží🙂

skirt
20. zář 2011

@anabella_lee no ja ten minuly, a prvni cyklus snazeni, ktery jsem posleze otehotnela, a pak spontalne potratila v 5tt, strasne resila. Merila jsem teplotu, pila prvni polovinu cyklu caj, my jsme snazilkovali obden .. ale to bychom, i kdybysme se nesnazili :D .. .. ja poradne jeste ani nevim, jak dlouhe mam cykly, protoze jsem vysadila 3. cervna, potom za 49 dní vyvolávačka, pak krátká MS, a pak těhu, a 3. 9. revize .. :(... snad se to nebude opakovat :(

petulak1988
20. zář 2011

@majjka24 Ahojky moc dekuji

majjka24
autor
21. zář 2011

@skirt vítej zpět 😀 Určitě se to nebude opakovat, stvává se to, ale to už ti určo řekli 😉 A řekli ti , že mámš máít min měsíce pauzu, nebo že se můžete snažit hned? Koukám, že si z Havířova, jezdíme tam sa známýma, bydlí někde na halvní třídě té Vaší šílené 😀
@anabella_lee Tak tedy kontrola dopadla dobře, ufff, nic tam nemám všechno odešlo s ms, zánět nic...., prý je všechno jak mám být , ani nevíš jak jsem si oddechla 😝 🙂 A po novém roce si mám přijít pro tabletočky na podporu.
@petulak1988 A jak vy se dlouho snažíte? měříš si BT nebo testíš ovu?

majjka24
autor
21. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................. 8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................34 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................35 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................19 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................18 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................3 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................21 DC
petulak 1988.........................................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel)................................................................................20 DC

majjka24
autor
21. zář 2011

@petulak1988 Jo jestli chceš do tabulky tak poprpsím o údaje co tam vidíš, nebo se dopiš sama 😉

anabella_lee
21. zář 2011

@majjka24 Tak to je paráda🙂

skirt
21. zář 2011

@majjka24 ... no rekli 3 mesice cekat, ale po ruznem brouzdani po netu a diskutování jsem usoudila, ze se na to vykaslu :D .. protoze muzu stejne tak potratit ted znovu, jako treba za pul roku .. ze? ... takze asi tak. Jooo, naše šílená hlavní třída 🙂 ... ta tvoří půlku Havířova :D ... a v sobotu se tady bude demonstrovat proti nastehovani romu do novych bytu zdarma :D ... tak jsem zvedava, co z toho bude, načež já jedu na závody :D

zuzumka
21. zář 2011

Ahojky, přidávám se jako nováček do diskuse. Taky se snažíme už od ledna, kdy jsem po 18 letech vysadila antikoncepci (je mi 36). V květnu se nám zadařilo, ale během toho prvního měsíce bohužel došlo k samovolnému potratu ☹ Naštěstí jsem ale nemusela na revizi dělohy, tak jsme to zkoušeli hned znovu. Teď jsem měla poprvé Clostylbegit a Proveru na stimulaci cyklu a momentálně jsem ve fázi čekání 😖 Dnes je to 31. den cyklu, menstruace se zatím nedostavila, ale test byl dnes ráno bohužel negativní. Tak čekám a tajně doufám, že se třeba po pár dnech ukážou 2 čárky 😉 Jinak zase pojedeme další měsíc stimulaci cyklu a budeme to zkoušet dál...

petulak1988
21. zář 2011

@majjka24 v tabulce uz jsem napsana... 🙂 no ja chodim do caru tudiz beru clostik a pravidelne chodim na ultrazvuk zda jsou folici pak mi pichnou pregnyl nebo ovitrelle a reknou kdy bude ovulace a ten den jsem nyni sla na IUI a vecer se snazila s pritelem prirozene

petulak1988
21. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................. 8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................34 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................35 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................19 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................18 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................3 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................21 DC
petulak 1988.........................................................................................................21 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)................................................................................20 DC

majjka24
autor
22. zář 2011

@zuzumka Ahojik a vítej mezi námi . 😀 tak to mě mrzí, že jsi potratila, já taky , ale v 17 tt ☹ Život je někdy opravdu krutý. HA neberu 4 roky a loni, že se yačnem snažit a povedlo se, pak 3 měsíce pauza a "snažíme!" snažíme se od ledna, tak uvidíme. /řeju ti abys našla co nejdří vytoužené // 😉 🙂
@petulak1988 Aha, jsem slepoň 😅 No já jsem zvědavá co s náma budou dělat od ledna zda se nepovede, prý zatím nějaké tabletky, tak uvidíme. Genetiku ....mám už za sebou kvůli tomu potratu.
@skirt Tak to máš recht 😀 O té demonstraci jsem slyšela, je to fakt hnus, byty gratis!!! Známí tam jdou taky. Jím se cpe všechno a my dostanem něco zadarmo???? 😠 😠 😠

majjka24
autor
22. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................. 9 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................35 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................36 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................20 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................19 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................4 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................22 DC
petulak 1988.........................................................................................................22 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)................................................................................21 DC
zuzumka..............................................................................................................32 DC

skirt
22. zář 2011

@majjka24 dobré ráno 🙂 .... no já už se radši ani nerozčiluju, protože mi akorát vždycky stoupne tlak a dojdu k tomu, že kdybych se stavěla na hlavu, stejně s tím nic neudělám.
Jinak holky, chodím teď diskutovat i na womenzone a je tam jedna holčina, co se 15 měsíců pokoušela otěhotnět, a minulý měsíc, když už byli posláni do CARu, tak manželovi zjistili špatné spermio. Tento měsíc měla jít na stimulaci, ale té už se asi nedočká :D ... protože je v tom :D ..... před měsícem ta borka psala tohle: "My jsme byli v CAR a jediná naděje na mimi je ISCI. Jsem z toho trochu nešťastná ale co se dá dělat." ... takže at si říká kdo chce co chce, tak rozhoduje psychika a náš mozek, a doktoři se můžou jít víte co :D

zuzumka
22. zář 2011

@majjka24 Moc děkuju! Po tom potratu jsem celý měsíc krvácela a špinila, už mi to přišlo strašně dlouho, ale tělo se asi potřebovalo vyčistit. Potvrdila mi to i doktorka a doporučila, ať beru Femibion 800, že je lepší než Calibrum baby plan, který jsem brala a taky zobeme s přítelem oba Evelor. No a k tomu teď přibyl Clostylbegit a Provera na stimulaci cyklu. Tak věřím, že se to musí brzo povést 🙂