Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

erin4
27. dub 2011

smudlinka2019 No jo, to já si to nedávno taky vyslechla,od důchodkyní, že předbíhám,protože jsem potřebovala razítko na papíry, ani dovnitř jsem nešla, peníze jsem měla připravený přesně,ale kvůli vteřince nadělali rámusu. 😝

tery58
27. dub 2011

jak ja zavidim vsem tehotnym. Taky uz bych chtela. Vzdycky kdyz vidim tehotnou nebo nekoho s kocarkem, tak mi je smutno. Beru kyselinu listovou a diky me leydenske mutaci krve beru i B-komplex a kvuli nepravidelne menstruaci mi doktorka doporucila FEM+PMS. Tak jsem zvedava kdy se zadari.

erin4
27. dub 2011

@tery58 Dáš těmi léky MS do pořádku a půjde to, ne? 😉

tery58
27. dub 2011

no snad ano. Vsechno to jsou jen vitaminy, protoze diky ty mutaci nesmim brat hormonalku. Doufam, ze se mi vstreba ta cysta a pak uz nam nebude nic branit.
Snad se to vsechno umoudri a jak rekla moje doktorka, brzy tam pujdu na kontrolu s tim malym cervickem.
A co ty?

erin4
27. dub 2011

@tery58 Já jsem asi před pěti lety vysadila HA kvůli problémům. Trošku jsme se minulý měsíc zasnažili,ale po tom co byly nejdřív testíky se // a pak nic, nás to trochu rozhodilo, hlavně přítele.
Máš asi fajn doktorku 😉

tery58
27. dub 2011

To me mrzi, ale urcite se povede a pritel se brzy vzpamatuje.
Jo doktorku mam skvelou, rika, ze pulku zivota delala v Podoli, takze mam velkou sanci se tam dostat.
A i ted kazdy patek tam rodi. Uz se moc tesim na cervicka ;o)

adrous
27. dub 2011

@smudlinka2019 tvůj příspěvek mě pobavil no jo naši starší spoluobčané 😀 😀 😀 tuhle mi jedna krmila před obchodem psa protože je vychrtlej a jsou mu vidět žebra.no bába myslela že ho nekrmím asi 😀 😀 😀 a zase jedna stará kráva u těch uvazu u kauflandu ho pustila že se prej klepal a pes vběhl do obchodu s prominutím kráva ☹ 😠

adrous
27. dub 2011

@tery58 mě našli mutaci v krvi naštěstí to prej nic není až otěhotním tak v 2.trimestru se mám přihlásit tak uvidíme 😅 😅

tery58
27. dub 2011

@adrous No Ja jakmile otehotnim, tak mě budou sledovat v trombotickym centru a je velka pravděpodobnost, ze budu mít rizikový těhotenství. 😒

adrous
27. dub 2011

@tery58 neboj jak budeš sledovaná mělo by to být v pořádku budu držet pěsti aby ti to vyšlo 😵 😵 😵

tery58
27. dub 2011

@adrous asi ano. A co ty? Mas krasnyho syna, urcite se s nim nenudis co? Snazite se o druhy?

ivanka8485
27. dub 2011

@erin4 děkuju, ale zatím je to jen začátku, dneska už mám testíky, jak dvě dálnice, ale pořád ještě nemám nic potvrzené od Dr. je brzo, příští týden jsem objednaná na další a bohužel mi našel ještě cystu, která vznikla pravděpodobně ze žlutého tělíska, jak moc se snaží miminko udržet. Prý to nic není, že do 16tt to určitě zmizí, ale bojím se :( Odstranit ji nemůže, to bych mohla o miminko přijít. ☹

adrous
27. dub 2011

@tery58 jsem po uměle ukončeném těhotenství 25tt takže jsme museli čekat na pitvu a genetické testy a hematologii takže po půl roce čekání zkoušíme znovu.

ka_cenka87
28. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?.......................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................12 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................10DC
Nikissek 28 (...).......................................................................................................39DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................25 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................. 39 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................37 DC
Nathali (kontryhel)....................................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).........................................10 DC
Evelinka (gravital).....................................................................................................4 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice).................................................21 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...............................................................25 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................10 DC

Snad jsem to nějak nepopletla, když tak se omlouvám předem 😀

majjka24
autor
28. dub 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................11DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................26 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................38 DC
Nathali (kontryhel)....................................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)................................................11 DC
Evelinka (gravital).....................................................................................................5 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice).................................................22 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...............................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................11 DC

Kamcatkokoc......................................................................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................12 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................6tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................. ?? tt

Nějak nám přibývá těhulek , jen tak dál 🙂 🙂 🙂

tery58
28. dub 2011

@ adrous tak to je mi lito, ale uvidis, ze ted to bude v poradku!!!

tery58
28. dub 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................11DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................26 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................38 DC
Nathali (kontryhel)....................................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)................................................11 DC
Evelinka (gravital).....................................................................................................5 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice).................................................22 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...............................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................11 DC

Kamcatkokoc......................................................................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................12 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................6tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................. ?? tt

tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................

adrous
28. dub 2011

@tery58 DC je 1 den menstruace-1DC

já doufám že to bude v pořádku 🙂 😉

ka_cenka87
28. dub 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................11DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................26 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................38 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................11 DC
Evelinka (gravital)....................................................................................................5 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................22 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................11 DC
Kamcatkokoc............................................................................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................12 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................6tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...................................?? tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................13DC

eveleninka
28. dub 2011

@ka_cenka87 tak to gratuluji ke svatbě mě přítel požádal na štědrý den ale chceme se vzít až se nám povede to miminko,taky jsem myslela že brzy otěhotním ale stále se nedaří a když jsem myslela že jsem těhotná tak mi našli cystu na levém vaječníku a šla jsem na laparoskopickou operaci ale co jsem se doslechla tak po té operaci jde snát otěhotnět tak jsem zvědavá zatím nic,ptala jsem se jedné kartářky a ta mi řekla že do roka odejdu na mateřskou tak jsem zvědavá jestli mi to vyjde,zatím co vyvěštila z karet mé nejl.kamarádce tak jí se všechno stalo 🙂 🙂tak jsem zvědavá jestli to vyjde i mě...dneska jsem nějaká unavená z práce ale zítra bude snaženíčko,ach jo zítra zase od rána do 17 v práci a pak ještě sobota od 7 do 11 h naštěstí máme v neděli zavřeno 😉

eveleninka
28. dub 2011

@smudlinka2019 tak návštěva u doktora byla asi ostrá viď a kdyby jsi jí řekla že jsi paní tak to by jsi jí asi pěkně uzemnila 🙂 a kde makáš že chodíš na noční? 🙂

adrous
28. dub 2011

@eveleninka že se ti sem chtělo jít strhaná z práce 🙂 😉 já už to taky balím 😀 😀

eveleninka
28. dub 2011

@kamcatkakoc tak to jsi dobrá že to předáš v pořádku a že odejdeš s čistým čtítem tak by se to mělo asi dělat všude,taky až otěhotním tak chci nahlásit šéfovi že jsem těhotná a že mu tam třeba ten měsíc budu ještě chodit aby si do té doby našel nějakou prodavačku 🙂 tedy chtěla bych tam vydržet měsíc ale nebude záležet na mě ale na mém stavu a na rozhodnutí gynekologa jelikož on bude přesně vědět co mám dělat a co né..říkali holky z práce že píše všem prodavačkám neschopenku hned jak otěhotní jelikož co si budeme povídat tahám těžké palety a basy s piva atd..tak to bych asi nechtěla přijít o to... ☹ jinak jsem začala zobat gravital který mi gynekolog doporučil a tak se mi holky v práci smějou že zobu vitáminy abych měla od přítele prý rychlejší ocásky...tak jsem myslela že dneska bude snaženíčko ale dneska jsem úplně grogy a tak bude zítra no dneska jsem byla na nohách celý den a mám toho fakt plné kecky 😉 tak se měj mooc hezky a budu ráda když mi odepíšeš..to mě vždycky potěší když se přihlásím a mám tam zprávičku od tebe 🙂 jdu hajat tak dobrou noc 🙂

eveleninka
28. dub 2011

@adrous no byla jsem tady asi předevčírem a tam jsem si chtěla zkouknout zprávičky a co se tady vše děje a dělo...vše mám vyřízené tak jdu do hajan..jelikož jsem se sem dřív nedostala protože přítele strašně zaujmula hra pockerstars a když si k tomu sedne tak nic jiného nevnímá a až teď se mi uvolnil počítač tak jsem to tady zkoukla ještě zkouknu facebook jestli mi někdo nenapsal a email a jdu do hajan...přeji ti pěknou dobrou noc

eveleninka
28. dub 2011

@majjka24 ahojky zlatí ani mi nenapíšeš... ☹ copak je u tebe nového?? 🙂

majjka24
autor
29. dub 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................12DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................27 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................39 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................11 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................12 DC
Evelinka (gravital)....................................................................................................6 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................23 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................27 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................12 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................14DC

Kamcatkokoc............................................................................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................12 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................6tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................?? tt

@eveleninka Kočko promiň, odpoledne ti sem písnu, ted už nemám čas ☹ 😉

A jsem se chtěla zeptat těch co si měří BT, jeké mají teploměry ??? Jsem to dneska zkoušela po druhé a je to akési čudné 😀 Včera byla (asik) teploty 36,3, dneska 36,7, mi to ráno odmítá pípat a večer v pohodě pípa jak potrefený (36,6) Mám thermoval.

majjka24
autor
29. dub 2011

Mě tak napadlo, že se mi chce po ránu strašně čůrat, tak jestli to není tím??? V tomhle jsem nováček 😎 😀 😀 😀

smudlinka2019
29. dub 2011

@eveleninka dělám v jedný fabrice,dělaj se tam hlavně součástky na auta 😀
@erin4 no oni pospíchaj,jak kdyby toho měla bůhví kolik na práci.Si tam jdou sednout jenom aby si pokecali 😀

smudlinka2019
29. dub 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................12DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................27 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................39 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................11 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................12 DC
Evelinka (gravital)....................................................................................................6 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................23 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................27 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................12 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................14DC
smudlinka2019........................................................................................................7 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................12 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................6tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................?? tt

tery58
29. dub 2011

@majjka24 ahoj no Ja si BT merim a merim si ji obyčejným teplomerem ( rtutovym). Musíš si ji měřit vždy rano ve stejnou teplotu, nesmis vstavat. Nejlepší je mít ten teploměr hned po ruce. Mě se teplota pohybuje kolem 36 stupnu. Ale tím, ze Mam nepravidelnou menstruaci tak mi to dost lítá.