Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
30. dub 2011

@adrous Mělo to tak prostě být i takový je život, nic s tím neuděláme, musíme dál a věřit že se to příště povede , můžem dělat ,maximum, ale příroda ví co dělá. I když je někdy hodně krutá.Jejich čas příjde a my budem čekat a těšit se 😉 🙂

adrous
30. dub 2011

@majjka24 máš pravdu musíme věřit že si budem užívat to štěstí a miminko se nám podaří 😵 😵 😵

smudlinka2019
30. dub 2011

Ahojky holky,tak jak jste si užili čarodky? 🙂 Manžel teď kouká na hokej,tak u nás to byla jenom taková grilovačka 🙂 Ale včera taťky firma slavila 20 let a zpíval tam pak Michal David,tak jsem se na chvilku odreagovala.i když pak jsem tam viděla těhulku už před porodem a docela to na mě sedlo 😒 A co,plánujete zítra májový polibek? 🙂

domca89
1. kvě 2011

@majjka24 No tak jako nebojím se, ale mám respekt, přece jen už je to autíčko trochu větší. 😉 ale jinak mě to hrozně baví a v pondělí jdu konečně podepsat smlouvu. Jinak mikrospánek se o mě pokoušel dost krutě a hned několikrát, ale jen v osobáku. Jednou jsme jela pomalu po takové polňačce a tlačila jsem v mikrospánku srnku před autem a podruhé jsem se probrala kousek před příkopem a stromem, ale v náklaďáku ne, je to asi i tím, že jsou povinné pauzy, kdy odpočíváš, relaxuješ a protahuješ se tím se probereš a pak jedeš dál.

adrous
1. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................14DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................29 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................41 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................13 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................14DC
Evelinka (gravital)....................................................................................................8 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................25 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................29 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................14 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................16DC
smudlinka2019.....................................................................................................9 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................12 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................6tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................?? tt

pokud to má někdo špatně ať si to upraví 😅 😅

tery58
1. kvě 2011

ahoj holky, tak co doufam,ze jsme se tu sesly vsechny po vcerejsku a dneska, ze kazda budeme mit poradnou libacku pod rozkvetlou tresni. ;o)

majjka24
autor
1. kvě 2011

Hlásím se jsem naživu 😀 😀 😀 A líbačka pod třešní ještě nebyla, sousedi se nám stěhujou, tak je tu plno lidí, tak si počkáme až tu bude klid a pak se do toho pořádně pustíme 🙂

domca89
1. kvě 2011

@tery58 @majjka24: Taky se hlásím mezi neupálené. Sice jsem to včera hooooodně přehnala s alkoholem, ale jinak žiju. A jinak já asi uschnu, odpoledne, když byl přítel přitpit tak lilo jako z konve což jsem řekla, že v tom nikam nejdu a teď když přestalo řekl, že zase nepůjde nikam on. ☹

adrous
1. kvě 2011

ahoj holky tak co jak se máte 🙂 😉

domca89
1. kvě 2011

@adrous Už asi dobrý, zatím. A ty???

adrous
1. kvě 2011

@domca89 já taky dobrý zatím nevím 😀 😀

domca89
1. kvě 2011

@adrous Nám se ty hádky doma včera nějak urovnali. A co ty, ještě nic??

adrous
1. kvě 2011

@domca89 no zatím nic ťuk ťuk ťuk 🙂 😉 my se naštěstí nehádáme 🙂 😉 jen luky má horečky nevím od čeho 🙄

domca89
1. kvě 2011

@adrous A jak pokračuje snažení? No my už teď taky ne a doufám, že mu to vydrží.

adrous
1. kvě 2011

@domca89 jak už ti píšu zatím dělam ťuk ťuk ťuk včera jsem měla dostat ms

domca89
1. kvě 2011

@adrous Jo takhle tak to držím pěsti, aby to dobře dopadlo.

adrous
1. kvě 2011

@domca89 děkuji no bojím se,ale buď a nebo buď přijde ms nebo ne pak uvidíme 😅

eveleninka
1. kvě 2011

ahojky holky tak jak jste přežili včerejšek? 😉 já jsem byla s martinem doma a on koukal na hokej 😒 a tak jsme si před hokejem udělali malý ohýnek a pak jsme šli domů,já jsem si četla časopis maminka 🙂 u kterého jsem si udělala předplatné tak jsem si četla a moje zlatíčko čučelo na hokej,a jak jste prožili dnešek? 🙂 já jsem se zlatíčkem sekala velkou zahradu 😅 ,pak vyprala pračku a pověsila ho venku krásně mi to uschlo jak tam bylo dneska hezky. 😀 .a pak jsme šli nakoupit...no a teď hlídám neteřinku ségra jela na noční si přividělat i když by měla mít volno tak přijede v 1 ráno a tak jsem Nelušku vykoupala,a teď kouká na animáčka 🙂 a pak jí půjdu uspat a věnovat se mé druhé polovičce a našemu snaženíčku 🙂 ,jen mě mrzí že u nás neproběhla ještě pusa pod třešní... ☹ ☹

eveleninka
1. kvě 2011

@adrous držím palečky aby menstruace nedorazila 🙂

tery58
1. kvě 2011

Tak nám třešeň už odkvetla, ale manžel se byl projet na motorce a přivezl dvě větvičky, tak jsme se libali jen tak symbolicky.
Jinak adrous držím palce, aby to vyšlo!!! 😵

adrous
1. kvě 2011

@eveleninka no děkuju docela se teda tak nějak bojím abych se nezklamala ale nechám to osudu 😅 😉

eveleninka
1. kvě 2011

@smudlinka2019 tak to jsi měla lepší včerejšek než já,mi jsme si s martinem udělali malý oheň a upekli si špekáčky a pak jsme museli domů protože začal hokej ☹ tak on koukal na hokej a já jsem si četla časopis maminka který odebírám,dneska jsem ještě nedostala pusu pod třešní tak mě to trochu mrzí ☹ teďkon hlídám 3 letou neteřinku ségra si jela přilepšit do práce i kdyby nemusela a tak hlídám naštěstí tam dneska bude jen do 1 do rána tak Neluše může spinkat doma a já taky ve svém,bydlím s martinem v našem rodinném době a ségra s nelčou nahoře a já v patře dole tak jí pak jen uspím a vezmu chůvičku a půjdu dolu ještě že to není tak daleko 🙂 musíme to takhle se ségrou nějak pytlíkovat jelikož nelinka jde do školky až v září a ségra je 2 dny na ranní od 7 do 19 h.dva dny má volno a dva dny noční od 19.h do 7 h.tak nelinka je vždycky u někoho jelikož ségra je samoživitelka a nelča taťku nemá a babičky taky nemáme... ☹

eveleninka
1. kvě 2011

@adrous taky si vždycky říkám že nechci být sklamaná atd a vždycky jsem ono to nejde na povel říct dostala jsem to nic se neděje ale ono to nejde vydržet a pak jsem jen a jen smutnější každý měsíc když to dostanu a to si vždycky říkám a teď prostě smutná nebudu a nejde to....no snad se ti to povede a bude tady další těhulka 🙂 moooc ti to přeji... 😉

ka_cenka87
1. kvě 2011

@adrous Přidávám se a držím palečky, aby to vyšlo!!! 😉

eveleninka
1. kvě 2011

@ka_cenka87 ahojky copak je nového u tebe?jak jsi prožila čarodky a co dneska byl huban pod roskvetlou třešní??
🙂 🙂 🙂

adrous
1. kvě 2011

@eveleninka no nevím říkám si že čekám že to dostanu ale mám jí dost přesnou a zapisuji si to vždy 28 den jak hodinky uvidíme necháme to osudu co se má se stát se stane 🙂

adrous
1. kvě 2011

@ka_cenka87 děkuji si zlatíčko 😵 😵 že mi to přejete holky 🙂
@tery58 díky za palečky možná budou potřeba 🙂 😉

eveleninka
1. kvě 2011

@adrous no tak se mi pak hlavně ozvy jak ti to dopadlo budu ti držet palečky aby to bylo jen a jen lepší zpráva... 😉

adrous
1. kvě 2011

@eveleninka neboj pokusím se napsat že bych si koupila zítra test a udělala,ale 2 dny vynechaní to je málo myslím že by se nic neukázalo 😅

ka_cenka87
1. kvě 2011

@eveleninka Ahojky, mám se dobře, protože určitě neuschnu. Pusa byla takže je všechno v pořádku 😀 Jinak u mě není nic nového. Tenhle víkend jsme byli s přítelem rozvést svatební oznámení a pozvánky na hostinu. Před chvílí jsme dojeli domů, takže jsem docela ráda, že už to máme za sebou. Člověk by neřekl, jak ho to zničí... 😝 Teď už nám zbývají jen poslední dolaďovačky a na svatbu budeme mít všechno hotové!!! A co u tebe, je něco nového a proběhla pusa pod třešní??? 😉