Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
23. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................7 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................9 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................5 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................14 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................36 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)......................................................?? DC

Koukám, že tady máme diskuzi v plném proudu 😉 😀 😀 Šmankote u nás je dusno jak něco, bouřku jsem asik prospala , mokro je, tak asik popršelo. Kde je to ochlazení?? Bych radši brala déšť a 20 stupnu než toto, včera jsem úspěšně přežila zkoušení v práci, v listopadu má k nám přijít inespekce, tak všechno musíme umět a znát. No prča 😎 No nif milé dámy přeju hezký den 🙂

domca89
23. čer 2011

Teda já se nestíhám divit, jestli to takhle půjde dál budu tady za chvíli sama. Jinak všem nastávajícím gratuluju.
@majjka24 souhlasím s tebou, ty vedra jsou šílený, já včera čekala 9 hodin na nakládku a to bylo venku na sluníčku 36°C, tak si představte, kolik bylo v autě. 🙂 Když začlo pršet hurá na boso na asfalt užít si ten déšť a bylo mi báječně.

mandreey
23. čer 2011

@domca89 Joo, ten déšť na rozpálený chodníky miluju - tu vůni, ten čerstvej vduch ! to je žůžo 😎
No a já zas koukám, že jsem tady jediná "nefungující" ☹ Dnes opět test negativní a ms nikde ☹ už aby dorazila, mrška 😅 pěkný den všem!

domca89
23. čer 2011

@mandreey to já začla normálně fungovat až po 7 měsících.

moncicak.as
23. čer 2011

Těhulky, kdy jste zjistili pozitivní test? Myslim ale výraznější, ne uplně pididucha...Jsem 35DC a // je uplně slaboulinká... 😒

hanysek.hanysek
23. čer 2011

@moncicak.as Já měla pozitivní těhu test 7dní před MS. Měla jsem 30DC, takže mě se zobrazil pozitivní test 23DC. A byla to čárka, kterou jsem nemusela hledat, prostě jsem se podívala a viděla. Ale já jsem asi vyjímka.

majjka24
autor
24. čer 2011

@moncicak.as Ahojki, záleží kolik jsi DPO 😉 100 % by měla jít krásně vidět tak 14,15 DPO 🙂 Jinak to může být i boichemické těhu 😔 . Jak často testuješ ? Myslím, jeslti ted zda je čárka sílí nebo slábne nebo je stejná??? Nejlepší je testovat tak obden. Přeju hodně štěstí 🙂

majjka24
autor
24. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................10 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................6 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................15 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................37 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)......................................................?? DC

majjka24
autor
24. čer 2011

@domca89 V tom autě to musí být šílené, mě stačí jak stojíme chvíli na křižovatce a já umírám,okna stažené (nemáme klimu ☹) ten vzduch ještě z těch aut a fskt síla když se před nás postaví nějaká stará sradlavá avie nebo tak.....zuřím a omdlévám 😝 Fakt tě obdivuju že tak jzdíš, klobouk dolů 🙂
Ale ted je u nás faj, pod mrakem, cca 18 stupnů, akorát na riflíky a nějaké čači tričko 😀 Milé dámy přeju Vám hezký paťulínek 😀 😀 😀

lenasss
24. čer 2011

@moncicak.as já jsem měla 10DPO slabého ducha ale nemusela jsem ho hledat a 11 DPOuž byla čárka silnější a potom už jen sílila tak testni dnes nebo zítra a uvidíš přeji at čárky sílí 🙂

tery58
24. čer 2011

tak se hlasim mezi oficialne tehotny. dnes jsem btgla na kontrole a vudela jsem jen vacek, ktery odpovida stari 5tt +2 . tehu karticku dostanu za mesic a za 14 dni jdu na odbery. vsechno je v poradku, dostala jsem vitaminky a jeste jedny prasky kvuli te me blbe krvi. takze jsme s muzikem moooc stastny.

domca89
24. čer 2011

@majjka24 Není co obdivovat, práce jako každá jiná. Klimatizaci taky nemám. A tak jak začla bouřka, okýnka jsem jen zlehka přivřela, zula boty a ťapkala bosky po asfaltu a užívala si to zchlazení. Většinou to není tak hrozný, ale při nakládání a vykládání musím být na autě a pod plachtou je šílený vedro. Horší jak v sauně a ještě když u toho člověk něco dělá tak to je síla.

haaninaa
24. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................10 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................6 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................15 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................37 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)................................................................3DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)......................................................?? DC

Ahojky holky, moc moc moc Vás zdravím... Od neděle začínáme stimulovat na 7.-mou inseminaci... už mi z toho asi hrábne, ale teď to to fakt musí vyjít...

ka_cenka87
24. čer 2011

@haaninaa Tak to držím pěsti aby to vyšlo!!! 😀 😉 🙂

ka_cenka87
24. čer 2011

@tery58 Tery moc gratuluju a doufám, že příště už uvidím fotečku!!! Jen jsem netušila, že to v práci řekneš takhle na plno, o to víc jsem ráda, že to můžu prožívat s tebou!!! 😀 😉

ka_cenka87
25. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................9 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................11 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................7 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................16 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ..........................................................38 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................4 DC

Kamcatkakoc...........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC

tery58
26. čer 2011

@ka_cenka87 ahojky no byla jsem tak nadšena, ze jsem to musela říct, ale víš jak to u nás chodi. Reknes to jen par lidem a pak to ví cely barák. Ale na druhou stranu jaky pak copak aspoň se to tam nebude suskat.

domca89
26. čer 2011

Ahojky holky, tak dneska odjíždím do Švýcarska. Pokud my chodí ovu jak má, tak měla být tenhle víkend a tak jsme hezky pracovali na mimču, teď už jen čekat, jestli se povedlo nebo ne.

tery58
26. čer 2011

@haaninaa ahojky taky držím pěsti!!!

ka_cenka87
26. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................12 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................17 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ..........................................................39 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................5 DC

Kamcatkakoc...........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC

mandreey
27. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................12 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................17 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ............................................................1 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................5 DC

Kamcatkakoc...........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC

YES, návrat mezi fungující ženýý 😎 sice po 40dnech..ale hlavně, že to přišlo samo, uuf... DOUFÁM že naposledy 😀 Teď ještě vyzkoumat, zda vůbec ovuluju.. 😕
Pěkný den všem!!

adrous
27. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................12 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................17 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ............................................................1 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................5 DC

Kamcatkakoc...........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................13 tt
Janca 1983................................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC

ka_cenka87
27. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................11 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................13 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................18 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................1 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).............................................................6 DC

Kamcatkakoc........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..................................................................20 tt
Nikissek 28 (...).....................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan).......................................................13 tt
Janca 1983............................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..........................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...............................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC

tery58
27. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................11 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................13 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................18 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................1 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).............................................................6 DC

Kamcatkakoc........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..................................................................20 tt
Nikissek 28 (...).....................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan).......................................................13 tt
Janca 1983............................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..........................................................................6 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin).................................................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC

hanysek.hanysek
28. čer 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že už těhotná nejsem. V neděli jsem začala ráno krvácet, byla jsem 9+4, jela jsem do nemocnice, kde mi řekli, že miminko už není. Tak mě vzali na sál, zbytky plodu vyškrábly a navíc mi udělali laparoskopii. Teď 4cykly pauza a můžeme se začít snažit znovu. Všem těhotným přeji hodně štěstí a opatrujte se.

adrous
28. čer 2011

@hanysek.hanysek to mi neříkej to je hrozný ☹ ☹ 😢 mě to tak moc mrzí strašně 😢 😢 to byl teda fičák že ti hned řekli že mimi není ☹ no já začala špinit v 6 tt a dr mi napsal utrogestan a brát jsem ho měla až do 12 tt 😅 tak přeji hodně štěstí ve snažení aby se mimi udrželo a vše bylo v pořádku 🙂 😉

hanysek.hanysek
28. čer 2011

@adrous Já sem začala ráno dost krvácet, takže mi to bylo okamžitě jasné. V nemocnici mi to jen potvrdili. Je to hrozný. Snažili sme se rok. Teď čekat a doufat, že se podaří a bude všechno v pořádku. Je to pro mě těžké.

ka_cenka87
28. čer 2011

@hanysek.hanysek Je mi to moc líto 😢 Budu držet pěsti, ať je vše v pořádku a ať se zadaří co nejdříve... 😉

adrous
28. čer 2011

@hanysek.hanysek to úplně chápu on v podstatě je jedno jestli potratíš na záčátku nebo 2.trimestru ikdyž potom máš k miiminku větší vztah.já procházela fotečky miminka o které jsem přišla před rokem na genetiku v 1 trimestru jsem šla 26.6.2010 a letos jdem na genetiku 30.6.2011 je to bezmála rok trošku jsem si poplakala ☹ musíš věřit že se to brzy podaří já se taky bojím genetika nám nedopadla dobře.ale jsem natěšená že uvidím mimi 😵 😵

hanysek.hanysek
28. čer 2011

@adrous Musím mít 4měsíce pauzu. Až potom se můžeme začít snažit.