Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

petulak1988
22. zář 2011

@majjka24 tak uvidis treba se to do te doby povede...budu drzet pesticky...

majjka24
autor
23. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................36 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................37 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ....................................................................21 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................20 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................5 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................23 DC
petulak 1988.........................................................................................................23 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)................................................................................22 DC
zuzumka..............................................................................................................33 DC

Holky odepíšu pak, nestíhám dneska 😉 A to je teprve ráno 🙄 😕 😀

adrous
23. zář 2011

ahoj holky moje jak se máte 😵 😵 doufám že jste oki a koukám že nové příchozí a taky některé starší 😅 ☹ hlavně ať brzy otěhotníte holky moc vám to přeji 😵 😵

ka_cenka87
25. zář 2011

Ahoj holky, tak já zatím nic... Díky syndromu PCO jsou moje cykly čím dál delší a navíc zatím to nějak nevypadá, že by mrcha mohla dorazit. Pokud do středy nedorazí, tak skočím k doktorce a asi budu muset vyžebrat nějakou injekci... Mám toho docela dost, vím že než jsem zjistila, že mám PCO tak jsem si přála, aby mrcha nedorazila, ale teď si zase říkám, že chci, aby moje tělo aspoň trochu spolupracovalo a mrcha dorazila!!! ☹ A co vy, jak trávíte víkend?!

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................12 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................38 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................39 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .....................................................................23 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..............................................22 DC
hankamamka (kysel. listova)..................................................................................7 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel...............................................................25 DC
petulak 1988............................................................................................................25 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)...................................................................................24 DC
zuzumka...................................................................................................................35 DC

majjka24
autor
26. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................13 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................39 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................40 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................24 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................23 DC
hankamamka (kysel. listova)..................................................................................8 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................26 DC
petulak 1988........................................................................................................26 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................25 DC
zuzumka..............................................................................................................36 DC

@ka_cenka87 Ach jo Kačko, ten život není jednoduchý, musíme věřit, že bude zase líp, moc Ti to přeju 🙂 Mrcha určo brzo dorazí 😉
Jinak jsem měla pohodový víkend, v pátek jsme se s manžou chytli, tak v sobotu mi pomáhal a dokonce i uvařil, 😀 Jsem z toho byla v šoku 😀 Vyprala zase 4 pračky, a zala dávat do kupy zahradu, mě celkem bolí ruka od toho věčného stříhání. v sobotu posezení s přáteli, které se protáhlo skoro do 1 hod a včera relax na zahradě, kde jsem přečetla 3/4 knížky. A asik z toho nadměrného odpočinku jsem zase nemohla usnout, tak se mi opět táááák nechtělo vstávat.....chjo. Tak přeju hezký den všem 🙂

majjka24
autor
27. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................14 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................40 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................41 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................25 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................24 DC
hankamamka (kysel. listova)..................................................................................9 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................27 DC
petulak 1988.........................................................................................................27 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................26 DC
zuzumka...............................................................................................................37 DC

majjka24
autor
27. zář 2011

@adrous Ahojki, šmankote ty týdny ti krásně letí, připadámi, že jsi před chvíli našla // a ty už jsi dávno za půlkou 🙂 Japkak se máš? Už víte co to bude? Nás musíš asik hodně poplivat těhu bacilkama 😀 😀 😀

adrous
27. zář 2011

@majjka24 ahoj no letí to letí 😀 😀 😀 jinak vesele mi přibívají kila 🙂 no snad to zhubnu 😅 jinak pohlaví víme dávno,ale nepíšu to na veřejnou diskuzi když koukneš ke mě do albíčka s věcmi na mimi 🙂 😉 tak poznáš co čekáme 🙂 😉

zuzumka
27. zář 2011

Ahoj holky, takže se nám tento měsíc bohužel nezadařilo a menstruaci jsem dostala 35. den cyklu ☹ Tak pojedeme další kolo Clostylbegitu a Provery a ono se to určitě povede 😉

ka_cenka87
27. zář 2011

Tak hlásím, že já stále nic, zkoušela jsem ze zvědavosti test, ale je bílý jako sníh, takže to bude nejspíš opravdu jen díky PCOS... Takže pokud to opravdu nedostanu do čtvrtka, tak to jistí gynda s injekcí!!! Uvidíme, třeba se ještě tělo umoudří a dostanu to... ☹ 😒

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................14 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................40 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................41 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .....................................................................25 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..............................................24 DC
hankamamka (kysel. listova)..................................................................................9 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel...............................................................27 DC
petulak 1988............................................................................................................27 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)...................................................................................26 DC
zuzumka.....................................................................................................................2 DC

majjka24
autor
29. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................16 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................42 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................43 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................27 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................26 DC
hankamamka (kysel. listova)................................................................................11 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel.................................................................29 DC
petulak 1988........................................................................................................29 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................28 DC
zuzumka...............................................................................................................4 DC

majjka24
autor
29. zář 2011

@ka_cenka87 Ahojki a neykoušela jsi takové ty babské rady na přivolání ms, typu červené víno, horká vana , nějaké bylinky apod.....??? Třeba by ti to pomohlo 😉

ka_cenka87
29. zář 2011

@majjka24 Zkoušela a nic. Nevím čím to, dneska jdu k doktorce, tak uvidíme co bude... 😒

ka_cenka87
29. zář 2011

Ahojky, tak doktorka říkala, že mám ještě počkat. V pondělí mám přijít a buď mě pošle na UTZ a nebo do CARu, to podle toho jestli z moči a z prohlídky zjistí, že jsem nebo ne. Prý by mohlo být ještě brzy... Tak začínám být docela nervózní (ale abych pravdu řekla, kdyby mi řekli, že se povedlo, vůbec bych se nezlobila!!! 😎 😉 ) I když já tomu moc nevěřím a myslím, že zatím bude syndrom PCO 😠 😖

ka_cenka87
30. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................17 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................43 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................44 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .....................................................................28 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..............................................27 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................12 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel...............................................................30 DC
petulak 1988............................................................................................................30 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)...................................................................................29 DC
zuzumka.....................................................................................................................5 DC

nemo1985
30. zář 2011

Hezký večer holky.
Tak jsem jsem 28DC, a ms nikde . Bolí mi jen prsa,nic víc, a třetí den takhle navečer mě žáha palí.

ka_cenka87
1. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................18 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)...........................................................44 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................45 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .....................................................................29 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..............................................28 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................13 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel...............................................................31 DC
petulak 1988............................................................................................................31 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)...................................................................................30 DC
zuzumka.....................................................................................................................6 DC
nemo1985.............................................................................................................28 DC

ka_cenka87
2. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................19 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................1 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).........................................................46 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .....................................................................30 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..............................................29 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................14 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel...............................................................32 DC
petulak 1988............................................................................................................32 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)...................................................................................31 DC
zuzumka.....................................................................................................................7 DC
nemo1985...............................................................................................................28 DC

majjka24
autor
3. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................20 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................2 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................47 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................31 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................30 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................15 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................33 DC
petulak 1988........................................................................................................33 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................32 DC
zuzumka.................................................................................................................8 DC
nemo1985.............................................................................................................31 DC

majjka24
autor
3. říj 2011

@nemo1985 Ahojki a vítej mezi námi 😉 A kolik jsi DPO , víš? Držím palečky 🙂 🙂 🙂
@ka_cenka87 Oj, mrška dorazila, ale radši ať příjde sama 😵

Jak jste prožily slunečný víkend?? Já jsem po víkendu spíš unavená než odpočata. Jsem v sobotu myla okna, uklízrea, prala....., odpo si taky na chvilu sedla a udělala si nehtíky 😵 A včera jsme jeli na Radhošť se švagrovkou , bylo tam nádherně, výhled skvělý, ale lidí jak na Václaváku, jsme nechápali 😎 Pak jsme si skočili na jídlo, já si dala jedno pivo a večer jsem odpadla jak hruška 😀 Tak přeju hezký den všem

anabella_lee
3. říj 2011

Ahojky, tak jsme se vrátily už z Tater, bylo tam parádně tedy🙂 Počasí vyšlo fakt super🙂
Jak jste se tady měli? nějaké novinky? 🙂

ka_cenka87
3. říj 2011

@majjka24 No mrcha nakonec dosla sama bez injekce. Doktorka mi ji nechtela dat. Pry to rozhazi cyklus jeste vic... I kdyz u me uz to nejspis ani vic nejde!!! Dneska si k ni jdu pro papiry do CARu,jen porad jeste nejsem rozhodnuta jestli pujdeme k Apolinari a nebo do Gennetu... Jinak v sobotu jsem si uzivala krasneho pocasi a byli jsme s manzelem na vylete,udelali par fotecek,proste krasnej den. No a v nedeli dorazila mrcha,takze jsem skoro celej den prolezela. No a abych rekla pravdu,tak dneska bych klidne lezela taky. Jeste ze jdu za pul hodky z prace k t doktorce. Aspon si pak doma odpocinu,ten mesic a pul bez mrchy je na tomhle cyklu opravdu znat!!! 😖

ka_cenka87
3. říj 2011

Ahojky,tak posledni zprava ode mne tady v tom tematu,protoze ted uz nejspis oficialne spadam do kategorie neplodnost: papiry od doktorky vyzvednuty a zaroven jsem nas objednala k Apolinari. Jen kdyby ta cekaci doba byla mensi,jsme totiz objednany az na 19.1.2012. Manzelovi budou automaticky delat spermiogram a u me se nejspis uvidi podle aktualni situace... My uz se stejne nesnazime-nema to cenu,ale nebojte budu sem cas od casu nakukovat,abych vedela jak jste na tom. Jinak vam vsem preju at mate v brisku co nejdriv pro na vsechny ten nejcennejsi poklad sveta!!! Krasnou dobrou noc...

majjka24
autor
4. říj 2011

@ka_cenka87 Nikam, tady budeš a bez řeči !!!! 😉 😀 Tak my máme spermiogram za sebou, ale u nich se tao tak nebere, mají to co 4 dny jinak. Genetiku taky mám za sebou, zdravá a furt nic, si dává na čas bobek, nu což 😀 😀 😀 A tobě tam taky určo brzo pomůžou, neboj 😉 🙂 🙂

majjka24
autor
4. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................21 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................3 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................48 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................32 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................31 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................16 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................34 DC
petulak 1988........................................................................................................34 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................33 DC
zuzumka.................................................................................................................9 DC
nemo1985.............................................................................................................32 DC

majjka24
autor
5. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................22 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................4 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................49 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................33 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................32 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................17 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................35 DC
petulak 1988........................................................................................................35 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................34 DC
zuzumka...............................................................................................................10 DC
nemo1985.............................................................................................................33 DC

Jak tak koukám, tadle diskuze nemá vůbec smysl, tu nikdo nechodí ☹ ☹ ☹ Asik ji nechám smazat......

majjka24
autor
5. říj 2011

Na druhou stranu vím, konečně, jaký jsem DC, nikdy jsem si to nehlídala 🤐 😀

anabella_lee
5. říj 2011

@majjka24 Ne nemaž🙂 Ale dny jsou tam špatně u mě, jsem dneska 33DC🙂
A jak se jinak daří? ja tolik času těd nemám tak tady moc nechodím☹

adrous
5. říj 2011

BAAAAAAAAAf je tu někdo???? 😕 😕 😕 tak já čekám na výsledky cukru to je sranda říkám si jestli mi zakažou sladký nebo ne 😀 😀 😀 😀

skirt
5. říj 2011

ahojte holky 🙂 .. tak mrcha dorazila, už mi dělá společnost třetí den ... první, která dorazila sama a tak jak má, konečně! takže jí i ráda vidím 🙂 .. a příští cyklus budu poctivě měřit a musí se to podařit 🙂 .. nakoupila jsem i ovu testy :D .. přidávám tabulku 🙂
Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................22 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................4 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................49 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................33 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................32 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................17 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................35 DC
petulak 1988........................................................................................................35 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................3 DC
zuzumka...............................................................................................................10 DC
nemo1985.............................................................................................................33 DC