Snažíme se. Myslíte, že ovulace byla nebo teprve bude?

veruuneckaaa
15. led 2022

Ahoj holky,od čtvrtka si dělám ovu test,zatím nic🧐Včera jsem měla mít podle menstruačního kalendáře ovulaci,ale test nevyšel🙉🙈Myslíte že teprve bude nebo už byla...?

domka001
15. led 2022

@veruuneckaaa Tak ovu testy by se měli dělat cca od 8dc.. takhle vám nikdo podle testu neřekne jestli ovu byla nebo bude. Spousta žen ma takový test celý měsíc. A menstruacni kalendáře vám ovu neřeknou. Ja na sobe ovu třeba cítila.

veruuneckaaa
autor
15. led 2022

@domka001 Já teda na sobě nic nepoznám🙉🙈

ivya
15. led 2022

Já bych hlavně vůbec nebrala v potaz nějakou aplikaci... Já ze začátku dělala testy celý měsíc a nic. Ono trefit se do těch správných hodin, kdy je test pozitivní, je samo o sobě umění. Pak jsem místo toho začala měřit BT, je to za mě pohodlnější a jistější. Časem se dá dobře vypozorovat i bez toho (na rozdíl od ostatních necítím žádnou bolest, ale jiné příznaky ano), ale je lepší mít ji i zpětně potvrzenou.

veruuneckaaa
autor
15. led 2022

@ivya Čím jste si měřila BT...? Kde seženu

ivya
15. led 2022

@veruuneckaaa Stačí si někde koupit bazální teploměr. Já si nakonec pořídila takový, co má i Bluetooth připojení, podsvícení a paměť na naměřené hodnoty, abych si hned ráno za tmy nemusela teplotu zapisovat a svítit si u toho.

veruuneckaaa
autor
15. led 2022

@ivya Díky za info ;)

katherine177
15. led 2022

@veruuneckaaa mě přijde ten v pátek silnější a v sobotu slábne ,je možné že byla už ve čtvrtek

veruuneckaaa
autor
15. led 2022

@katherine177 Ve čtvrtek jsem měla to samé jako teď

katherine177
15. led 2022

@veruuneckaaa tak to je divné

veruuneckaaa
autor
15. led 2022

@katherine177 No dělala jsem si test ve čtvrtek a jak vidíte na fotce no🙉🙈

fafetka
15. led 2022

@veruuneckaaa tak ono de tak nějak o to, ze ovulacni test je pozitivní PŘED ovulaci. I na krabičce píšou ze se ovulace dostaví cca 24h po pozitivním testu😉takže pokud byl test teoreticky pozitivní ve středu, ovulace mohla proběhnout ve čtvrtek nebo v pátek a nebo klidně i v sobotu. To vám ale nikdo bez toho ze byste k tomu měřila teplotu nebo nechodila denně na utz neřekne. Ty ovulacni testy jsou takový vselijaky na poprvé. A ne vždy se zachytí úplně pozitivní. Pokud mate ms pravidelnou tak doporucuju v plodnem období (což je cca týden) sex obden a nemůžete to minout 😉hodně štěstí

veruuneckaaa
autor
16. led 2022

@fafetka Díky za info ;) MS mám pravidelnou hned od vysazení antikoncepce,a u doktora na kontrole Všechno v pořádku podle krve

tamarakralova
16. led 2022

@veruuneckaaa Kolikátý den cyklu jsi? Kdy začala poslední menstruace?

veruuneckaaa
autor
17. led 2022

@tamarakralova MS začala 3.1