Snažíme se o dítě, ale spíme každý ve své ložnici

terezapetrova
18. únor 2014

Ahoj, snažíme se o tehu a mozna trochu problém je, ze nemuzu s manželem spat v jedne mistnosti, moc chrápe. Pak je ovšem tezsi vyhledávat jiné prirozene situace kdy se tulit. Resila jste nektera toto? Nemate nejake napady? 🙂 Dekuju 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014

Doufam, ze sem toto tema trochu patri, lepsi místo jsem nejak nenasla 🙂

uztotakbude
18. únor 2014

Já žádné přirozené situace nevyhledávám. Prostě přijdu a řeknu "Jdem sexovat?" a jdeme. Kdykoliv během dne, nebo večer 🙂

zlatelevizeedna
18. únor 2014

Nevím, jak moc brát dotaz vážně😅.
Pro začátek doporučuji:

1. Zkusit sex místo tulení
2. Z dotazu jsem pochopila, že děti ještě nemáte. Tak snad máte pro sebe celý dům nebo byt a ne jen ložnici a sex se dá provozovat s úspěchem i přes den.

S mužem spíme taky ve dvou různých pokojích, ložnici sdílím s rok a půl starým synem😉. No a na druhé jsme taky založili😀.

lv
18. únor 2014

Já spim s dcerou na letisti v ložnici, takže spolu spime v obývaku a koupelne, nemít děti tak všude a kdykoliv. 😝 😉 😨

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@uztotakbude Takhle kdybych to takhle rekla tak chápu, ze je to spis neprirozeny a pro manzu ne ta prijemny a asi i pro mne. Dalsi vec je, ze toho asi oba mame moc a nezbyva energie, ale dik...

lenkaef
18. únor 2014

@terezapetrova A jak jste přišli k prvnímu dítěti?!? 😀 😀 😀

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@zlatelevizeedna Naprosto vazne... jsem davno dospela a myslim alespoň prumerne inteligentni abych ztrácela cas delat si tady z Vas ne uplne chytrou legraci. a muzu priste psat sex místo tuleni to pro me nebude problém aby to bylo jasne. Jinak dite mame zatím jedno staci uplne jednoduse najet mysi tam kde by mela byt ma fotka. Budu si ten muj problém zkouset nejak resit sama anebo doufat, ze tady někdo typ da. Ale diky..

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@lv Dekuji, me proste prijde, ze není nad to vzbudit se v noci vedle sebe a jit na to, nebo rano v posteli po sladkem probuzeni. Ale dekuji Ti, budu nad Tvou odpovedi premyslet a zkouset dal..

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@lenkaef 😀 😀 Tak, ze bylo přes antikoncepci a me leky na spani, které mi při mem slabem spani a chrapani manžela pomahaly spat vedle nej. . dite nebylo planovane a zacit si zase zanášet telo chemii z leku na spani se mi nechce.

lenkaef
18. únor 2014

@terezapetrova co na to hupsnout večer v obýváku na gauči,když malá spí?!? 😀 😀 😀
Promiň přijde mi to dost tupá otázka!!! 😀 😀 😀
Ale pobavila jsem se!!! 😀 😀 😀

lenkaef
18. únor 2014

@terezapetrova Ježiš ženská,vždyť sexovat se dá snad všude nebo ne?! 😀 😀 😀

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@lenkaef to tedy nebyl muj ucel pobavit, vecer jsme oba většinou total vyrizeny. diky

uztotakbude
18. únor 2014

@terezapetrova Mne to nepřipadá nepřirozené. Mne to připadá normální. 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@lenkaef jasan

lenkaef
18. únor 2014

@terezapetrova No tak ráno kdekoliv! 😀 😀

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@uztotakbude no jo asi zalezi na tom jak pristupujes k sexu, ja ani manzel az tak naruzivy nejsme a tak a zas se do me můžete pustit...

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@lenkaef ano, ano

lenkaef
18. únor 2014

@terezapetrova jste náruživý jen večer jo?!? 😀 😀 😀
Holt,chcete druhé budete muset pro to něco udělat!!! 😀 😀 😀

ikaterina
18. únor 2014

@terezapetrova My to máme momentálně tak, že já spím s mladším dítkem v pokojíčku a MM se starším dítkem v naší ložnici a i tak se čas a místo na sex najde 😉 Asi to teda nejsou "přirozené" situace, jak píšeš, ale jinak to prostě nejde a nepůjde 😉 😎

uztotakbude
18. únor 2014

@terezapetrova Já se do Vás vůbec nepouštím. Můj muž je stoják. On je připravený pořád a kdyby mohl, dělá to bez přestávky furt. Já ne. Já na to vážně musím mít náladu, nesnáším, když na mne něco skouší a já nemám náladu. On už to ale ví, takže většinou spíš čeká, až s tím přijdu já. A musím říct, že byly doby, kdy to bylo jednou za tři měsíce, teď je to tak dvakrát třikrát za měsíc. Holt už spolu nejsme pár měsíců, ale devět let 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@lenkaef Ano to je mi jasne, ze pro to budeme muset něco udelat, nesnazime se 1. mesic. Divky a zeny myslite, ze primerene behani /chápejte sport/ muze při snaze pocit uskodit? Asi, ze ne ale jiné názory mi třeba pomůžou 🙂 diky moc

rozi.nka
18. únor 2014

@terezapetrova kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod... víc ti k tomu asi nenapíšu 😉

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@ikaterina treba jo az budou Vase deti vetsi a nekomu je sverite na hlidani

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@uztotakbude ok 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@rozi.nka ja hledam ten způsob, dik za příspěvek - moc mi pomoh..

uztotakbude
18. únor 2014

@rozi.nka Tak přesně tuhle hlášku nesnáším, páč to není v nejmenším pravda!!!! 🙄

rozi.nka
18. únor 2014

@terezapetrova nemyslela jsem to zle, ale na tohle asi nemá nikdo tu správnou radu.
každopádně pokud máte málo příležitostí k sexu tak si zkus hlídat ovulaci ovu testama ať máte větší šanci to trefit 🙂

uztotakbude
18. únor 2014

@terezapetrova Souhlas, tyhle příspěvky jsou nejlepší, ty člověka nakopnou 🙂 Zkusila bych to večer u telky, nebo bych napustila vanu, svíčky a pozvala ho do vany.

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@rozi.nka budeme..

rozi.nka
18. únor 2014

@uztotakbude neříkám, že u všech situací je to pravda, ale u téhle zrovna jo. Pokud chci dítě, vím že musím mít sex a potom nemám problém najít způsob jak to udělat...