Snažíme se o dítě, ale spíme každý ve své ložnici

terezapetrova
18. únor 2014

Ahoj, snažíme se o tehu a mozna trochu problém je, ze nemuzu s manželem spat v jedne mistnosti, moc chrápe. Pak je ovšem tezsi vyhledávat jiné prirozene situace kdy se tulit. Resila jste nektera toto? Nemate nejake napady? 🙂 Dekuju 🙂

laurital
18. únor 2014

@terezapetrova Hlídat ovulaci a v dny D vyrazit na nějaký pěkný a romantický pobyt a půjde to samo 😉
P.S.:S sebou šampáňo a špunty do uší 😉

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@rozi.nka Tak ja s Tebou nesouhlasim ale je to každého věc a samo kazdej muze rict nazor..

ikaterina
18. únor 2014

@terezapetrova Třeba 🙂 Jinak MM taky chrápe a celkem dost a vůbec má takový hlasitý spaní, hrozně funí 😀 a jeho nevzbudí nic a mě všechno, takže mě se k němu ani nebude chtít vracet, až budou holky spát dohromady 😀
Ale sex bych kvůli tomu neomezila. Já jsem večer většinou taky totálně zabitá i manžel, ale prostě to překousnem tu únavu a vždycky to stojí za to 😉

llluckaaa
18. únor 2014

Nějak nerozumím problému 😅 Na to, abyste měli sex, přece nemusíte spát oba ve stejné místnosti, ne? Večer si lehněte spolu a až manžel začne chrápat, tak do něj dloubni, ať se přestěhuje 🙂 A nebo to dělejte přes den, někde úplně jinde...

kocicinka
18. únor 2014

My spíme také každý v jiné místnosti, takže holt večer na gauči..... většinou o víkendech, jelikož ve všední den muž vytuhne při uspávání syna vedle něj...a také jsme unaveni.
Máš pravdu, je to poněkud nepřirozené. Musí se potkat naše signály: "teď by to šlo a chceme to oba". Nemám ráda přímé "natvrdo" pobídky. Je to takové neromantické a to nemáme rádi ani jeden. Já se taky vedle něj nevyspím. Ráno to nejde vůbec, brzy vstává do práce a vyprovází syna do školky a o víkendu jsou tu děti...
Taky proto nám teď nejde to třeťátko, ale netlačím na pilu, ať si přijde, až uzná za vhodné...
@terezapetrova

misahorackova
18. únor 2014

Ahoj. My máme taky takový problém. Manžel spí v ložnici a já musím odcházet za synem do pokojíčku - často se budí, no a dost často tam z lenosti i zůstanu. Takže my jedině v poledne, když kluci spí a manžel není zrovna v práci nebo večer, když děti usnou, ale to máme zhruba tak dvě hodiny, pak se mladší začne s pravidelností budit 😠

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@llluckaaa Vetsinou to delame nekde jinde, neboj v celibatu nezijem když chceme dite, jinak manžela když ho do loznice pozvu tak ho pak zase nevykopnu - mozna mame zatím kratky vztah - 5 let

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@kocicinka Me trochu tlaci cas kvůli zamestnani ale vim, ze bych tohle mela uplne vypustit

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@misahorackova Jo, není to jednoduche

rozi.nka
18. únor 2014

@terezapetrova samozřejmě, pro mě taky může být problém to co pro jiného malichernost

terezapetrova
autor
18. únor 2014

Mejte se zatím krasne, vzbudilo se mi dite, na nejakou dobu vypinam comp

zlatelevizeedna
18. únor 2014

@terezapetrova zrovna u takto položeného dotazu se, myslím, nikdo nemůže divit, když přemýšlím o tom, byl-li myšlen vážně😉.
Budete holt muset "zapracovat" v různých denních dobách (u nás tehdy, když dítě spí, hlídání většinou nemáme) a na různých místech. Já se většinou po synově usnutí vyplížím z ložnice a nějaké to místečko si s mužem najdeme. Taky nepatříme k párům, které by souložily pětkrát denně, takže často skončíme u filmu nebo si prostě jen povídáme🙂. Pokud chcete počít, zkuste ty ovulační testy, u nás posloužily.

gepe
18. únor 2014

@terezapetrova ja Te chapu v tomhle... ja jsem sova, muj manzel ranni ptace. Ja radsi vecer/noc on preferuje rano, navic vecer byva utahany. Co se tyka chrapani, taky chrape, ale ne tak, abych si brala leky ci se ulozila jinde nebo on. Dloubani, zmena polohy aj nepomaha?

lucyanek
18. únor 2014

@terezapetrova Každopádně mě běhání dost pomohlo. Po uběhnutí/ujití 10 km jsem další týden otěhotněla 😀

ayenkas
18. únor 2014

@terezapetrova Tak při sexu snad nechrápe a snažení o dítě se nemusí odehrávat jen uprostřed noci, ne?🙂 Potažmo ani v ložnici😉

yagga
18. únor 2014

@terezapetrova co zkusit dojít za manželem ráno po probuzení a přitulit se pak už to půjde samo a přirozeně. Jen se nesmí vzbudit dítko.

bledulka
18. únor 2014

@terezapetrova přečetla jsem nejen toto téma, ale i druhý příspěvek v jiné diskuzi (manžel nepomáhá) .. myslím, že by bylo fajn celkově vyřešit vaši situaci než se budete snažit o druhé miminko. Jednak aby nebylo miminko záplatou na problémy a jednak-ono když je doma klid a dobrá atmosféra a pohoda, tak i ta chut na sex přijde a nebude najednou hrát roli to,zda spíte spolu v ložnici atd...když je vztah v pohodě a partneři se sami sebe dotýkají,pohladí, obejmou a projevujou si drobné projevy náklonnosti a lásky - tak tam už je jen krůček k tomu,aby se pomilovali (bez ohledu na denní či noční dobu atd..)
držím palce 🙂

kataol
18. únor 2014

my máme v ložnici dítě, takže tam už nějakou dobu sex neprovozujeme a jde to všude jinde po baráku...pokud potřebujete vyloženě postel, pak to asi bude problém 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014
terezapetrova
autor
18. únor 2014

@zlatelevizeedna Jinak rekla bych, ze na dotazu nic moc zvláštního není mozna v nazvu a minimalne se tady diskutuje 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@gepe diky, chrápe strasne ve všech polohach, na jednu stranu me mrzi, ze s tim nic nedela, chrapani je prece jenom zdravotni problem

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@lucyanek potesila jsi me a pobavila 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@ayenkas Jasan

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@yagga Ano ano takto to vetsinou zkousim a nekdy s uspechem 🙂

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@bledulka dekuji 🙂

hanickaa.d
18. únor 2014

@terezapetrova a co kdyby manžel vyhledal odborníka a vyřešil problém s chrápáním do budoucna a napořád? Jsou různé preparáty, laserové zákroky...

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@hanickaa.d To bych byla rada, on se takového zakroku zatím boji a taky si mysli, ze by jsme lepe mohli spat /ted myslim spat vedle sebe/ kdybych ja nemela lehke spani, coz ma asi pravdu, ja asi nikdy nespala tvrde ale na druhou stranu nevim jak to u sebe zmenit.

hanickaa.d
18. únor 2014

@terezapetrova já myslím, že není čeho se bát a pokud by to vyřešilo váš problém, směle do toho...já mám v noci tvrdé spaní, ale chrápání nesnáším, budí mě!!! to bych nesnesla, naštěstí to neřeším

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@hanickaa.d diky moc 🙂

zaludova
18. únor 2014

Nečetla jsem celou diskuzi, ale pokud je problém v nedostatku sexu kvůli nespaní v jedné posteli (což je podle mě ten nejmenší problém), tak vyřešte jeho chrápání a jeto...easy...🙂