Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

liskaa
23. únor 2014

Ahoj holky...my se snazime uz od srpna 2013......zatim nic...ale ted jsem uz 33 DC a menstruace zatim nedosla...tenhle mesic sem zacala brat clostil a beru proveru na pravidelnou menstruaci.....nevim co si mam myslet...zitra si koupim tehu test a uvidi se..snad to nebude zase zklamani..,,budu testovat po 3 tak snad do tretice vseho dobreho....i kdyz si rikam,,netes se,, provera mi nemusela zabrat,kdyz beru ten clostil.

relisyss
23. únor 2014

@akmitaf Žádné znamení, to bude tím počasím 😉 Takže vydržet! 🙂

Holky stalo se vám některé, že by vás při braní kyseliny pobolívalo břicho?

akmitaf
23. únor 2014

@liskaa moc držím pěsti - pak hlavně písni jak to dopadlo

akmitaf
23. únor 2014

@relisyss ne po té listovce nic, ale trochu jsem měla divné reakce na ten inofolic. Mám po něm hroznou žízeň a asi mi i trochu rozhazuje tlak. Točí se mi hlava. Hlavně, kdyby pomohl.

liskaa
24. únor 2014

@akmitaf ani si testik uz delat nemusim,,dneska rano to prislo...tak priste...

zlatinek
24. únor 2014

@lascie ja jsem na to narazila v nejakych diskuzich, ze se ma pit prvnich 14 dni cyklu do ovulace a pak pauza. Ale nekdo zase pise, ze pokud u sebe ovulaci nepoznas, tak ho klidne pije i cely mesic. Ale jsou to bylinky a to taky neni dobry, aby jich bylo moc, tak ja jsem to pila 14 dni a ted si davam pauzu. 🙂 Tak uvidime. ;) Bylo mi i receno, ze mam jist jadyrka z merunek, prej je to taky dobry na tehu. :D Ale ja teda zatim cajickuju a jim ten Fyrosan.

lascie
24. únor 2014

@zlatinek jo no já jsem na to taky koukala... a jak říkáš... někde píšou 2 týdny a někde píšou, že klidně pořád... takže jsem z toho jelen úplnej 🙂 No asi to zkusím po 2 týdnech a uvidím 🙂

zlatinek
24. únor 2014

@liskaa Taky se snazime od srpna a porad nic... Ja uz zkousim vsechno mozny a zacinam byt zoufala. ☹ 🙂 I kdyz vim, ze to jeste porad neni zas tak dlouha doba. Kamaradka otehotnela az po 2 letech snazeni a druha na to taky ceka uz skoro 5 let, ale ta uz teda lita po doktorech. Taky vzdycky cekam, jestli to prijde nebo ne a jednou uz jsem mela zpozdeni skoro tyden, tak uz jsem jasala, ale nic. No holky, nesmime to vzdavat, snad se zadari a neni chyba nekde jinde. ;) Vsem Vam moooc drzim pesticky. 🙂

zlatinek
24. únor 2014

@lascie ja jsem tomu taky prave nerozumela :D ale radsi taky davam pauzu ;)

zlatinek
24. únor 2014

@lascie ale koukej na tohle https://www.modrykonik.cz/kontryhelovy-caj/
Tady zase pisou, at to nepijes pri menstruaci, tak ja uz fakt nevim 😀 😒

domca89
24. únor 2014

Ahoj, tak se přidávám k vám, beru proveru na srovnání cyklu a jsem 32DC a MS nikde, takže dnes jdu pro test a uvidíme, snad se to konečně povede, snažíme se už přes rok.

zlatinek
24. únor 2014

@domca89 Tak preju moc stesti 🙂

domca89
24. únor 2014

@zlatinek Děkuji, tobě taky přeju hodně štěstí

lascie
24. únor 2014

@zlatinek no asi se na to budu muset zeptat přímo v lékárně nebo dr aby mi řekla co a jak 🙂 No a jinak my se taky snažíme od srpna a stále nic... Teď jsme měli svatbu takže jsem to vypustila z hlavy ale už bych tomu chtěla nějak napomoct aspoň bylinkama a pak se uvidí, no...

zlatinek
24. únor 2014

jo to je dobrej napad se na to zeptat, treba nekdo bude vedet 😀 no my jsme prave meli svatbu v srpnu a pak jsme se zacali snazit. Taky prven zkousim bylinky, nez do sebe cpat nejakou chemii. Uvidime, bud se to povede a nebo ne, asi to je na osudu. 😉

liskaa
24. únor 2014

@zlatinek ja zatim vsechno mozny nezkousim....piju teda komntryhel,ale to je vsechno,..chci to vypustit z hlavy a moc na to nemyslet,ale zatim se mi to nedari,vzdycky si rikam nech toho ono to prijde jindy,ale v podvedomi mi to trochu vzdycky srotuje...moje znama mela mimco po 4 letech,,tak si rikam ze to bue snad driv..

liskaa
24. únor 2014

@domca89 ahoj,taky beru proveru, nejdriv jsem to mela 27 DC, po 3 mesicich 32 DC,pak sem ji vysadila jedtli to nepujde bez provery,ale bohuzel,musela sem na vyvolavacku a Dr. mi ji zase napsal a ted sem 34 DC a mam mensi spineni...nejak se mi to prodluzuje....

zlatinek
24. únor 2014

@liskaa Taky se na to snazim nemyslet, ale proste to nejak nejde... Taky mam kamaradku co otehotnela az po 2 letech a druha uz se snazi 4 roky, ale ti uz teda sli i na spermiogram. Snad se zadari nam vsem 🙂

liskaa
24. únor 2014

@zlatinek ale jo urcite se nam brzo zadari....

akmitaf
24. únor 2014

Ahoj holky jak to tak čtu jsme na to přibližně stejně. Pořád se snažím myslet na něco jiného a taky mi to nejde. Moje dvě dobrý kámošky už těhulky jsou - vidíme se denně, tak mě to trápí. Mám to pořád na očích. Měřím si bazální teplotu a podle ní je vše super, ale až tento měsíc se mi poprvé podařilo udělat pozitivní ovu. test. Tak nevím jestli jsem to dělala blbě nebo co. Jak říkám, až jednou nebudu v době ovu. nemocná možná to i výjde. 😀 😀 😀 .

Jsme šikulky, tak to určo brzo výjde. 😉 😉 😉

lascie
25. únor 2014

@akmitaf Jo, tak to ti věřím, že tě to trápí... Moje sestra bude rodit začátkem května a kamarádka s kterou se vidím téměř každý den bude mít v květnu roční holčičku a chcou se už začít snažit o druhé a taky je mi to takové "nepříjemné"... ráda bych na to nemyslela, ale bohužel to nejde, no...

relisyss
26. únor 2014

Joo holky, je to všude stejný.. Všude buď samé těhotné nebo už s miminkama.. Od přítele sestřenky mají malé prcky a všichni nám říkají, že jsme na řadě tak ať se činíme... My to, že se snažíme nikomu z rodiny neřekli, aby jsme předešli otázkám typu "Tak co? Už se zadařilo? Ne? To je škoda" a podobně... Ale musíme věřit, že to příjde 🙂

domca89
26. únor 2014

@liskaa No já ji beru už po několikátý a vždy to klapalo po těch 28dnech, teď ale přemýšlím, že změním dr. protože už 4roky na střídačku se dvěma partnery, po sobě jdoucími, se snažím o mimčo a stále nic, jediné, co paní doktorka zvládla byla vyvolávačka a provera a mě to už přestává bavit. Takže uvidíme.

Jinat holky, na test jsem sebrala odvahu a .....? Špatný test, v okénku se objevilo mínus a kontrolní okénko zůstalo prázdné. Takže nic. Sice to není platné, ale já si myslím, že ukázal jen to co musel a to, že těhotná nejsem a tak nemám odvahu udělat si další test.

evho
27. únor 2014

Ahoj holky, my se taky snazime pul roku a zatim nic. Trochu si delam starosti, jestli jsem necekala moc dlouho.
Taky se snazim na to nemyslet, ale moc se mi to nedari. Doktorka mi doporucovala venovat se konickum a nic nemerit a nedelat testy, aby me to nestresovalo. Myslim ale, ze mereni teploty me spis uklidnuje, protoze si pak reknu, ze jsme podle vseho tu ovulaci neprosvihli.

domca89
27. únor 2014

Nesmím jásat moc nahlas, ale mám z rána pozitivní digitální test...

lascie
27. únor 2014

@domca89 vážně??? Teda, tak budu držet pěsti!!!!!!! 🙂

@evho já jsem si testy dělala první dva měsíce a hrozně mě to stresovalo... teď jsem si žádné nedělala, ale přemýšlím, že si je teď zase začnu dělat abych věděla jestli tu ovulaci vůbec mám...
@relisyss tak to chápu... taky jsme to doma nikomu neřekli... a ze stejného důvodu jako vy 🙂

někde jsem četla, že řešit s dr danou situaci by se mělo tak od 9 měsíce snažení... tak uvidíme jak to dopadne 🙂

domca89
27. únor 2014

@lascie Jj a 10.3. jsem objednaná na ultrazvuk, tak se modlete za mě, jestli to nevyjde, tak už se půjdu oběsit.

evho
27. únor 2014

@lascie - prave me uklidnuje, ze jsem podle teploty ovulaci nejspis mela a ze priblizne v tom terminu jsme se snazili. U testu me stresovalo, ze jsem chtela okamzite po pozitivnim testu pracovat na diteti, abychom to obdobi neprosvihli, coz stresovalo me i manzela. Ale myslim, ze kdyz se snazis kazdy druhy nebo treti den priblizne kolem pulky cylku, tak to uz je taky OK.

Tehotenske priznaky na sobe pozoruju kazdy mesic po ovulaci, stejne tak prave ted, ale uz to neberu vazne. Rikala jsem si, ze kdyby bylo priznakem i svedeni palce u nohy, tak bych to asi vypozorovala taky 🙂

relisyss
27. únor 2014

@lascie jo doktor mi naposledy říkal, že tomu dáme ještě půl roku a kdyby stále nic, tak že to začnem řešit..

@domca89 budu se za tebe modlit 😎 ale jen když to oběšení vypustíš z hlavy 😝

@evho stres není dobrý, chápu, že toužíte po miminku, ale někde sem četla, že nejhorší je milovat se s kalendářem v ruce.. půl roku ještě není tak dlouho abys to viděla černě 😉 takže šup nasadit růžové brýle a myslet pozitivně!! 🙂 Ono to vyjde 🙂

domca89
27. únor 2014

@relisyss No nechám si to teda ještě projít hlavou