Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

aklin
2. zář 2013

Teda můžu vám říct, že se s manželem o mimčo snažíme téměř 2 roky, po roce a půl doktor zjistil, že mám endometriozu. Tož snad se to brzy vyléčí a budu snad jásat s pozitivního výsledku 🙂

annesiria
autor
3. zář 2013

@alkin tak držim palce ať jsi v poho co nejdřív 🙂

pinuska25
3. zář 2013

alkin:i ja drzim palecky at brzy je Vas o jednoho clovicka vice🙂

ceekanka
3. zář 2013

@annesiria No tak v novém to půjde určitě samo 🙂 My to teď zkoušíme taky v novém prostředí,tak se uvidí 🙂

ceekanka
3. zář 2013

@pinuska25 No tak přeju ať nepříjde 🙂 A budu se tešit na nové info od tebe 😉

ceekanka
3. zář 2013

@aklin Já se taky přidávám a přeji co nejdříve dobré výsledky 🙂

pinuska25
3. zář 2013

No holky bricho boli jak kdyby ms mela prijit...tak se uvidi

pinuska25
5. zář 2013

Tak holky,ms se nedostavila a tak se dnes ráno testovalo a ????úspěšně..konečně dvě čárky... 🙂 Tak v pondělí to jdeme ještě potvrdit k doktoru....Snad to není planý poplach...Tak at se zadaří i u vás.... 🙂 🙂

eeen
5. zář 2013

@pinuska25 tak to blahopřeju 🙂

pinuska25
5. zář 2013

eeen:moc děkujeme 🙂

annesiria
autor
6. zář 2013

@pinuska25 gratuluji moc 🙂 🙂

pinuska25
6. zář 2013

annesiria:moc dekujeme🙂 a at ctu co nejdrive ze u vas byli taky dve carky

daska1990
6. zář 2013

Pinuska25 moc gratuluji,hezky si to uzivej...ja cekam do ctvrtka a uvidim,jestli se ms dostavi nebo ne,kez by se nedostavila. ☹

annesiria
autor
6. zář 2013

@pinuska25 děkuju moc 🙂 snad se to povede co nejdřív,ted už si jen musim srovnat psychiku,najednou se na mě sneslo pár špatnejch věcí se kterýma se těžko smiřuju a dlouho mě to bude trápit, ale snad bude brzo líp,chtělo by to ted pár dobrejch zpráviček... 🙂 🙂

pinuska25
6. zář 2013

daska1990:Děkujeme a držím palčky at se zadaří... 🙂

pinuska25
6. zář 2013

annesiria:Říká se,že špatná věc nikdy nepřijde jen jedna,ale držím palce at se situace změní a at tu čtu jen samé dobré zprávičky.... 🙂

versi25
8. zář 2013

@benerika ale určo se dočkáš! většinou ti tattínci se v porordnici rozhoupou 🙂

versi25
8. zář 2013

Tak holky už se některé z vás zadařilo? já budu mít za týden opět menzes .. druhou od vysazení prášků ,ááách jo:( Máte někdo ňákou radu či berete ňáké povzbuzováky na otěhotnění??? A jak je to s tou ovulací.. poradtě... mám při ní bolesti a někde jsme četla jak vajíčko dozrává (to je ta bolest) pak pukne aje připraveno k opození..takže jak mě přejde bolest je dobrá doba??? na sex ?🙂

ceekanka
8. zář 2013

@versi25 Já zatím čekám,jak to u nás dopadne. Chci vydržet s testováním ještě týden a pak se uvidí,jestli mrcha dorazí nebo ne. Jinak já do sebe nechci zatím nic rvát,nějakou chemii. Snažíme se první měsíc po revizi po potratu a tak piju akorát kontryhel s kokoškou a beru listovku. 🙂 S tou ovulkou asi neporadím,protože u mě se projevuje jen hlenem.

versi25
8. zář 2013

@pinuska25 jééé tak to moc gratuluji! už jsem se i mrkla na tvůj blog a opravdu dvě čárky🙂 držím palce!!! 😉

versi25
8. zář 2013

@pinuska25 prosímtě a co je ten Clostík??? díky

pinuska25
8. zář 2013

versi25:Clostík je Clostybegyt.Hormonální prášky.Snažili jsme se 8 měsíců a prostě to nešlo celý zoufalý jsme šli a doktor nám je napsal.Začala jsem je brát pátý den po příchodu ms.Po dvou tabletách pět dní.A opravdu zabrali.Ano test nám ukázal dvě čárky a celá nadšená jsem hned volala doktorovi a i ten se smál jak rychle zabral....Zítra za doktorem jdu a snad mi řekne jen samé super zprávičky....

versi25
8. zář 2013

@pinuska25 áááha děkuji🙂 Jo no ta dnešní doba... je to mazec když už ani miminko nejde jen tak počít... Držím moooc palce ať tě doktor jen potěší!!!Hlavně Vám hrášeček v bříšku moc pěkně a zdravě roste!!!

benerika
9. zář 2013

Ahojte holky, mě včera začaly bolet prsa, tak asi ms za týden dorazí:(, ale nemusela by.

@pinuska25 super, tak gratulace a držím palce, ať je vše ok🙂

@versi25 s tou ovulací je to těžko, každá máme asi jiné příznaky chce to se sledovat. Ale ani tak nevím jestli to dokáže člověk s jistotou zjistit. Jinak se můžete snažit u před ovu a spermoši si tam počkají;) Takovým nějakým způsobem se prý dá i trochu ovlivnit pohlaví mimča.

cooke
9. zář 2013

Ahojky holky přidávám se do debaty ..... snažíme se o miminko už rok a půl. Před 14 dny jsem byla na diagnostické laparoskopii, ale bylo všechno v pořádku .....

vojanda00
9. zář 2013

Ahoj holky,taky bych se chtěla přidat.Mám po revizi a začínáme se snažit od 30.8.2013.Hned 2.9.2013 jsem dostala ms. Dneska je mi nějak divně od žaludku a mám zvýšenou teplotu(tak jako při prvním otěhotnění...to jsem poznala hned v samém začátku),ale asi to se // nebude mít nic společného?!?! ☹ To by musel být asi zázrak. Jak jste na tom byly vy?

annesiria
autor
9. zář 2013

@pinuska25 tak a nastává čas začít znovu zkoušet 🙂 ikdyž musim říct že posledních pár dní mám takovou chut na sex jako za 4 roky vůbec, že by mi ani ted nevadilo kdyby se to nepovedlo :D je fajn když se ten požitek ze sexu konečně vrátil, po synovi jsme vůbec neměla chut ani náladu a vydrželo mi to skoro 4 roky,ale už jsem zase ve formě a mohla bych klidně každý den :D :D Ale i tak doufám,že nám to vyjde co nejdřív,přítel byl hodně zklamanej když jsem mu řekla že se nezadařilo

pinuska25
9. zář 2013

annesiria:moc drzim palecky at se to konecne povede.A s tou chuti to je dobre,znas to cim lip se citis tim lip.Ja dnes byla u mudr a zitra razim na krev a ve stredu pro tolik ocekavany vysledek...

pinuska25
9. zář 2013

cooke:ahoj a drzin palecky

pinuska25
9. zář 2013

cooke:ahoj a drzim palecky