Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

terezabezdickova
8. říj 2013

@aklin taly už jsem to dostala..

len12
9. říj 2013

Ahoj, tak dnes mám 8 den cyklu.Chystám se, že začnu s ovu testy.....Čistě teoreticky, když mám cyklus běžně 32 až 33 dnů, tak ovu by měla být cca uprostřed cyklu že,? Tedy kolem 16 dne?......

julie89
9. říj 2013

Ja vubec nechavu jak se ty testy delaji.

len12
9. říj 2013

Já jsem je ještě taky nikdy nedělala.....ale asi se dělají tak jako tehu testy.....jen ten proužek položíš do moči, po vyznačenou rysku a testuješ....každý den.....a když se bude blížit ovu, tak by se Ti tam měly objevit 2 stejně silné čárky....to znamená, že ovu by měla dorazit cca do 24- 36 hodin...Takže se na to můžete hned vrhnout, bo spermije mají životnost 2 až 3 dny.....a v tomto datu je pravděpodobnější holčička.....když je styk přesně v den ovu tak je větší šance počít chlapečka....

Zkušenosti mám pouze teoretické, načtené a tak.....Testovat ovu budu poprvé.......

elisset
9. říj 2013

@len12 ty jsi někdě z ostravska viď? 🙂

catse
9. říj 2013

@len12 ahoj ovu neni v půlce cyklu ale asi 12-16 dní před MS nejčastěji těch 14 dní takže v tvém případě bych s testování začala asi 14 DC a test nedělej z raní moči nejlépe tak až po 10 hodině klidně až do večera v průběhu dne. Testuj minimálně 1x denně a lepší je při 1 denně testovat zhruba ve stejnou hodinu. 2 hodiny před testem nepij nebo pij minimálně až to není moc naředěné 😉 test je pozitivní pokud je testovací čárka stejně silná a nebo silnější jako kontrolní. Dušíka tam můžeš mít i celý cyklus klidně takže ten nic neznamená 😉 snad jsem to vysvětlila srozumitelně

aklin
9. říj 2013

@terezabezdickova vítej v klubu..🙂

len12
10. říj 2013

Ahoj, tak mi to nedalo a už jsem včera začala testovat...dělala jsem si ovu test...byl to sice teprve 8 den cyklu, ale nechci nic prošvihnout....Na testu se mi ukázala ta kontrolní čárka, hned a výrazně a také se mi tam objevila i druhá čárka....Není tak intenzivní, ale zase není úplně slabá, že bych ji musela hledat....Musím čekat až budou stejně silné čárky , že?

catse
10. říj 2013

@len12 jj stejně silná a nebo ještě silnější, ale nedělalas to z ranní moči že ne

julie89
10. říj 2013

Ty blaho ja jsem asi narvrdla, ten tes nechapu si ho koupim a uvidim.

len12
10. říj 2013

Ne, test dělám až večer....dnes druhý a zase téměř ten stejný výsledek...kontrolní čárka je silná, a objevila se mi tam druhá, která je o poznání slabší...My se snažíme teprve druhý měsíc.....Je tady někdo, kdo se snažíte už delší dobu a i když se snažíte v době ovu tak pořád nic? Mám za to, že když to budeme dělat v době ovu tak to vyjde, ne ?

len12
10. říj 2013

Čárka je slabší než kontrolní..

catse
10. říj 2013

@len12 no osobně to neznám, ale vím o holkách co ovu měli i sex a na těhu čekaly i 8 cyklů ale normálně by se to mělo do půl roku povést pokud nemáte žádný problém 😉

muddledgirl
13. říj 2013

@terezabezdickova Ahojky, zcela zdraví a v pořádku a 4 roky se nedaří nebo se tedy zadařílo? 😉

muddledgirl
13. říj 2013

@terezabezdickova Ahojky, takže se nezadařilo....právě jsem si to přečetla....Zcela zdraví a 4 roky se nedaří? Ty jsi zcela v pořádku?A partner spermio má? 😒

terezabezdickova
13. říj 2013

nezadařilo holky... jsme oba uplne v poradku

len12
14. říj 2013

My jsme to zkusili minulý měsíc, to se nezadařilo....Teď už týden testuju ovu.....během následujícího víkendu by měla dorazit ovu......celý měsíc to sleduju a chystám se, že se budeme snažit o mimi. Ale mám takový problém, můžete mi někdo poradit? Asi před 3 týdny se mi v ústech udělala afta(spíše to vypadalo jako puchýřek naplněný vodou, který potom prasknul), po té to zbělalo jako klasická afta. Tak jsem to potírala tou fialovou vodičkou, vyplachovala ústa, koupila jsem si i B komplex, echinaceu a tak, ale je to spíše horš a dost hodně se mi to zvětšilo. Dnes jsem se rozhodla, že zajdu za lékařem. Nevíte zda se to léčí antibiotiky? Či zda to vadí, že bychom to teď neměli zkoušet? Díky moc za radu.

annesiria
autor
14. říj 2013

tak holky snažení už neni.přišli hádky a nakonec to vyustílo po měsíci v rozchod....jsme se synkem u rodičů a uvidíme co bude dál..... Vám přeji, at se každé z Vás tady co nejdříve zadaří 🙂

aklin
14. říj 2013

Je to divný, menstruace měla přijít v útery minulého týdne, náznaky jsem měla, slabé krvácení, ale vždy jsem měla mezitím pauzu - 2 dny ano, 1 den pauza, 1 den ano a 2 dny pauza, dnes ano a zítra nevím...co by to mohlo být, docela mě to zaráží, protože minulý měsíc jsem to "normální" 12 dnů (kvůli nemoci). 🙂

kahira
14. říj 2013

Ahoj jsem tu nová, ve čtvrtek jsem dobrala HA a ode dneška mám mestruaci, a doufám, že poslední, s přítelem jsme se rozhodli, že už je vhodný čas 🙂 Tak se těším na snažení, držte mi palce. 😉

julie89
15. říj 2013

Tak jsem si dnes koupila kys. Listovou

len12
18. říj 2013

Ahoj holky, nevíte, jak se zde dá založit nové téma ?

annesiria
autor
22. říj 2013

@len12 když klikneš na forum a vybereš si kategorii,tak nad témanama máš takový velký zelený plu kde je napsaáno založit novou diskuzi či téma 🙂

len12
23. říj 2013

Ahoj, tak jsem si dělala včera ovu test a vyšel mi pozitivni , 2 jasné čáry....hned jsme na to skočili, tak doufám, že to vyjde.....Dneska už bych asi neměla mít pozitivní ovu test, že? Díky

avosebuk
29. říj 2013

Ahoj vysadila jsem prášky už 4měsíce je neberu a snažíme se o mimčo.Jak na to aby se to co nejrychleji umožnilo děkuji.

janiczka
1. lis 2013

@len12 ahojky, tento vikend nebo v pondeli bych mela mit taky ovu, jak jsi na tom s tema carkama? Po ovu // stejne silne a pak slabnou? Snazime se poprve, tak v tom nejsem zbehla 🙂

dano12
13. lis 2013

Přidávám se mezi vás. Od srpna se snažíme o miminko. Zatím nic. Od září beru kyselinu listovou a teď k tomu ještě Proveru na úpravu cyklu. Tak snad se zadaří..

mathata
24. lis 2013

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala do diskuze 🙂
Je mi 25, manželovi 35 a teď se snažíme první cyklus. Před 2 měsící jsem vysadila HA, menstruace přišla zatím pravedelně a mám teď 9 DC. Ovulace by měla přijít (doufám!) někdy kolem 19 DC (beru to dle posledního cyklu, kdy jsem zkoušela ovu-testy), tak jsem zvědavá, zda se zadaří. Strašně bych si mimi přála jako vánoční dárek 🙂 Ale vzhledem k tomu, že 30.11. má manžel akci a myslím, že nezůstabe střízlivý :D, tak uvidím, jak se pak bude činit (po 30. mám mít plodně dny). Myslíte, že na to má alkohol u partnera velký vliv?

roma_ka
24. lis 2013

@mathata Říká se že alkohol zabíjí, ale ve většině případů může za spoustu nových životů 😀 držím palce

mathata
24. lis 2013

@roma_ka No já doufám, už teď manželovi naznačuju, ať alespoň nepije tvrdej, ale zase mu to nechci znechutit a myslet jen na mimčo, že? 🙂 Tak snad bude rozumnej!
Jinak gratuluju k těhotenství 🙂