Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

jannys21
15. zář 2013

benerika: opravdu chviličku 🙂 dnes mě zabolel vaječník no dnes bolel mě ted skoro 3 dny a tak si tak říkám,čím to asi mohlo být,ale těžko říct

benerika
17. zář 2013

Ahojte holky, nějak nestíhám, ale jak vidím tu celkem mrtvo.

@catse díky, ale dorazila mrcha jedna :-\ Mám pocit, že si asi zvykám;) a nevěřím, že by se někdy zadařilo, tak třeba budu někdy o to víc překvapená;)

@stepa2526 většině mých známých, kteří neměli žádné problémy se zadařilo zhruba po půl roce, takže vydrž, třeba budete mezi těmi šťastnými.

catse
17. zář 2013

@benerika naděje umírá poslední 😉 třeba příští měsíc to vyjde

vanesinka1
18. zář 2013

Ahoj už tu cpár dní pokukuji o važich diskuzím a až ted sem se odhodlala napsat.S přítelem se snažíme o druhé miminko k prvnímu těhotenství sem přišla ani nevim jak. snazime se uz neco malinko přes měsíc a na těhotenském testu jenom jedna čárka...

elisset
18. zář 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? My teprve začínáme 🙂.

catse
18. zář 2013

@vanesinka1
@elisset
Ahojky holky tak ať máte brzo úspěch 😉

elisset
19. zář 2013

@catse děkuji 🙂, můžu se zeptat jak dlouho se snažíte?

ladygodiva
19. zář 2013

Ahoj! Je tady nějaká snažilka od podzimu letošního roku?

pamil
22. zář 2013

Ahoj holky, my se snažíme teď první měsíc. Tak uvidíme. Pobolívá mě podbřišek,prsa taky...ale klidně to může být PMS, tak musím ještě týden vydržet.

catse
24. zář 2013

@elisset od ůnora čekám kdy začnu po HA zase normálně fungovat zatím jsem za tu dobu měla jen 1x MS takže těžko říct snažíme se 😉

elisset
24. zář 2013

@catse taky jsem zvědavá jak to bude, vysadila jsem skoro po 14ti letech a menstruaci čekám 7. 10. tak uvidíme .. a u doktora jsi byla, že to máš tak rozhozené?

@pamil ahoj, taky se snažíme teprve první měsíc a podbřišek + prsa + hlava mě bolí pořád, no ideální kombinace 😀

pamil
24. zář 2013

@elisset No a ještě k tomu podrážděnost :D Opravdu ideální kombinace :D No teplotka se pořád drží, tak budu doufat

elisset
24. zář 2013

@pamil držím palce 😉

vanesinka1
24. zář 2013

@catse zítra jdu na ginekologii tak třeba už se zadařilo 🙂

ajusska
25. zář 2013

Ahojky holky tak i já bych se k vám chtěla přidat.S přítelem se začínáme snažit o miminko,první měsíc to nevyšlo, tak tradá na druhý pokus 🙂

annesiria
autor
25. zář 2013

Aghoj holky,koukám že tu je čim dál více snažilek 🙂 no mi s přítelem tenhle měsíc vynechali,přítel umíral v horečkách zrovna když jsem měla ovu tak to nešlo...uvidíme třeba příští měsíc..nebo budem muset opravdu počkat do novýho bytečku...uvidíme 🙂 🙂

catse
25. zář 2013

@elisset byla doporučila mi jeden potravinový doplněk ze sóji na srovnání a světe div se po 14-ti dnech braní konečně mrcha dorazila jupííí. Tak teď jen doufat že bude brzo i ovulace a že budu zas normálně fungovat aspoň kolem 40-ti dní na cyklus 😉

catse
25. zář 2013

@vanesinka1 jak jsi dopadla?

vanesinka1
26. zář 2013

@catse jeste nevim prohlizela me sondou rekla ze na tehotenstvi to nevipada tak mio vzali krev a dnes v 10 H jsi jdu pro vysledky tak se uvidi no

vanesinka1
26. zář 2013

@catse a hlavne mi dala jakou si injekci

vanesinka1
26. zář 2013

Tak dnes sem si byla pro vysledky z krve a graidní nejsem.....

catse
26. zář 2013

@vanesinka1 tos asi dostala vyvolávačku

elisset
27. zář 2013

@catse tak to je fajn, že ti to pomohlo a snad se ti to srovná 🙂 já vůbec netuším jak mám ten cyklus, protože já jsem tu antikoncepci brala jak se mi chtělo, často jsem si nedělala pauzy abych neměla měsíčky 😒, tak vůbec nevím kdy mám ovulaci ..zatím to moc teda neřeším, ale už se nemůžu dočkat termínu menstruace jsem napnutá jak kšandy 😀, ale spíš myslím, že to neklapne, to by fakt byla rychlovka

Holky a berete tu kyselinu listovou nebo něco na podporu? Pořád přemýšlím nad tím, jestli to má smysl, zda to fakt pomáhá nebo je to jen reklamní tah ..

vanesinka1
27. zář 2013

@elisset kdyz sem otehotnela poprve n ic sem nebrala a ajjk rychle se to ve me usadilo ,to uz je jen na tobe jestli neco budes brat nebo ne

catse
27. zář 2013

@elisset uvidíme měřím BT tak budu mít přehled 😉 a kdy to máš zhruba dostat? Já po vysazení prášků před 2 roky otěhotněla hned první cyklus ale potratila a za další 2 cykly jsem byla těhu znova a z toho už mám krásného syna 🙂 tak třebas se i u tebe hned zadaří

catse
27. zář 2013

@elisset ještě k té listovce k těhu ti asi nepomůže, ale první 3 měsíce těhotenství je dobrá na správný genetický vývoj

elisset
30. zář 2013

@catse měla bych to dostat 7.10. tak jsem počítala, že ta ovulace snad bude nějak 2 týdny před, tak to jsme se snažili 🙂 jinak děkuji za info o listovce, koupím si ji 🙂

catse
30. zář 2013

@elisset není zač. Jsem teda zvědavá jestli MS dorazí. Mě teď teprve končí tak čekám co bude dál

amartina
30. zář 2013

Ahoj holky, nevítě některé, jestli je možné, abych po vysazení Mireny nemenstruovala a přesto otěhotněla ? Mirenu mám vytaženeou od 2.9. a doteď jsem nedostala MS a už mně to štve, protože ¨nejsem tím pádem nastarotovaná na mimi.......a nechce se mi věřit tomu, že bych byla těhotná. Test si teprve budu dělat jen mně spís zajímá vaše zkušenost.
Diky moc

planetkarys
30. zář 2013

Ahoj holky.... taky se začínáme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, co používáte za vitamíny ? A ještě jsem se chtěla zeptat, po jaké době se Vám ukážou na testíku dva proužky? 🙂 díky