Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

metelkovai
27. únor 2014

po vysazení anti mám nepravidelný menzes,nevím,kdy mám přesně ovulaci,ale myslím,že to poznám podle takového hustého hlenu a větší chutí na sex?

akmitaf
27. únor 2014

@domca89 moc gratuluju a držím pěsti. A 10/3 čekáme na pozitivní zprávy.

akmitaf
27. únor 2014

@metelkovai no jo ale né každý to tak má. Já třeba ten hlen vůbec neměla nějak zvýšenej. Teď jsem si koupila inofolic a podle Dr. by to mělo mít vliv na pravidelnost a taky jsem po tom měla mnohem silnější ten hlen,

domca89
27. únor 2014

@akmitaf budu se snažit. ;)

liskaa
28. únor 2014

@domca89 Já už na to kašlu..nemá cenu na to pořád myslet....mě už to nebaví...až to přijde tak to přijde..takhle se zbytečně nervovat...aspon stihnu ještě nějaký věci, zážitky a hlavně vydělám ještě nějaký peníze 😀 holky nechávám to osudu...kašlu na ovulaci a nějaký počítání kdy jo, kdy ne.....

domca89
28. únor 2014

@liskaa však já nic nepočítala a BT též neměřila, pokud pracuješ v noci a spíš na trhačku 6h denně a max 2h v kuse, tak se o měření teploty ani mluvit nedá, jen jsem brala ty prášky na srovnání cyklu, abych byla ok a mimčo se třeba jednou zadařilo, teď už jen doufám, že to vyšlo, když test říká, že ano

liskaa
28. únor 2014

@domca89 držim ti palce at se to povedlo....nestresuj se...pokus se o to nemyslet... 😉

domca89
28. únor 2014

@liskaa budu celý příští týden sama doma na neschopence, jak na to nemám myslet, když už teď chcípám nudou?

liskaa
28. únor 2014

@domca89 noo tak to ti neporadím... moje zaliba je les..tam na všechno trápení zapomenu..a ted jsem si koupila foták a chodim fotit...takže to je můj koniček...najdi si něco u čeho na to nebudeš tak myslet...

domca89
28. únor 2014

@liskaa když já ještě nemám vycházky, tak musím něco sesyslit doma.

domca89
1. bře 2014

Tak dne 36DC a zatím bez jediného příznaku přicházející MS, už se těším na ten ultrazvuk.

metelkovai
2. bře 2014

Tak holky, je tomu 3 měsíce po vysazení anti, brala jsem jí 10 let a nyní mi test ukázal 2 čárečky ....tak ve čtvrtek půjdu ještě na prohlídku k lékaři a jen tiše doufám, že mi to potvrdí.

teraolli
2. bře 2014

@metelkovai Gratuluju 🙂 Já jsem taky vysadila po deseti letech HA a otěhotněla jsem po dvou měsících 🙂 K doktorovi jdu v úterý.

domca89
2. bře 2014

@metelkovai @teraolli - gratuluju holky, já brala HA 5let a teď už se 3 roky snažíme o mimčo, tak doufám, že teď už to vyjde.

teraolli
2. bře 2014

@domca89 Držím palečky, ať to vyjde 😉

domca89
2. bře 2014

@teraolli ¨no od rána mě bolí záda, je mi zle od žaludku, mám ho jak na vodě, k tomu strašně přecitlivělí bradavky, takže jestli to mám jen vsugerované, tak mě už mrskne. Doufám, že teď už to vyjde.

teraolli
2. bře 2014

@domca89 Mě strašně bolely prsa a bylo mi pořád na zvracení. Tak to zní dost podobně 🙂

sykorkaa
2. bře 2014

ahoj holky....snažime se půl roku... do ted jsem na to pořád myslela a když to nevyšlo tak se trápila co je špatně, ale ted sem si řekla dost...nechám to být..co se má stát se stane..teď nebo za pár měsíců....

akmitaf
2. bře 2014

holky moc moc gratuluji a bohužel i tiše závidím. Někdy mám dojem, že to nepřijde. Tak hlavně ať je všechno OK a vy i mimoušci jste zdraví

domca89
3. bře 2014

Tak jsem to dneska nevydržela a udělala jsem si další test a objevila se mi tahle dálnice.Jinak je to dneska 39DC, tak doufám, že to opravdu vyjde a příští pondělí na tom ultrazvuku už bude něco vidět.

metelkovai
3. bře 2014

domca89: gratuluji....uplně jako bych viděla svůj test 🙂 holky a jak dlouho trvá, než to zjistí z krve?

metelkovai
3. bře 2014

@akmitaf přijde to i na tebe to čeká...držím palečky 😉

evho
4. bře 2014

Holky, patri taky rihani mezi tehotenske priznaky? Posledni dny porad musim rihat..

akmitaf
4. bře 2014

@metelkovai ahoj z krve by to měli zjistit snad hned. Když jsem čekala první dcerku, ta jsem byla objednaná na kontrolu a 2 dny před ní jsem to zjistila, tak jsem volala, jestli mám fakt dorazit a Dr. mi říkala, že pokud ještě nic neuvidí, tak mi udělá alespoň krevní testy, aby mi to potvrdila. Takže určitě to poznají dřív než na ultrazvuku.

Moc díky za přání

metelkovai
7. bře 2014

ahoj, včera jsem byla na prohlídce a k mému překvapení mi už těhotenství potvrdila z UV, jsem v 6.týdnu. Příteli jsem připravila večeři se svíčkama a připili jsme si dětským šampusem 😀 a ještě než jsme začli jíst, tak jsem mu už vše pověděla. Na svatbě bych měla být ve 3. měsíci a 2.týdny což bude snad taky v pohodě. Tak se mějte holky.

evho
7. bře 2014

ja uz mam ctvrty den po sobe dve carky 🙂)) a moc doufam, ze vsechno bude OK.

enalga
7. bře 2014

Gratulace všem čerstvým těhulím, my jsme pořád negativní, tak přemýšlím, že to asi zabalíme. Už mně unavuje každej měsíc brečet v koupelně nad negativním testem.... V červenci se chceme brát, tak to třeba vyjde po svatbě. A když ne, tak tři děti už máme ... no ne?

akmitaf
7. bře 2014

Holky veliká gratulace - moc vám to přeju - tak teď musíte tu pozitivní energii přenést na nás a snad to i klapne. Mám 2 měsíce a pak už se budu muset vrátit do práce. Tak nevím asi začínám stresovat.

mutsynka
9. bře 2014

@versi25 holky, já co neberu prášky, tak jsem teda při hodně silný chuti 😀 Mohla bych pořád 😅 Koukám, že to je normální, tak to je fajn 😎

domca89
10. bře 2014

Ahoj holky, jdu vám sem prsknout nějakýho toho bacila, protože ráno i potvrdili naše 4mm velké miminko a jsme v 6+3.