Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

versi25
9. zář 2013

@cooke ahojjj držím palečky ať se už zadařííí!!!

versi25
9. zář 2013

@benerika no já to právě zjistím kdy mi začíná,ale jestli už je to ta chvíle nebo to začíná 🙂 těžko říct . Ale díky
)

versi25
9. zář 2013

Holky jak často sexujete ??? 😀

benerika
10. zář 2013

@versi25 my jak kdy, někdy jednou týdně 😀, někdy třikrát a pak zas třeba každý den😀 Nesoustředíme se na snažení. Dr mě říkal, že ale není dobré sexovat každý den.

annesiria
autor
10. zář 2013

@versi25 poslední dobou skoro každý den,ale jen protože jsem si zase začla užívat sex 🙂

benerika
10. zář 2013

Holky dělala vám vaše dr ultrazvuk, aby zjistila ovulaci? Nevím, jestli ji o to můžu požádat.

ivajaro
10. zář 2013

Ahoj, tak nějak tu bloumám po forech, a narazila jsem na Vás 🙂 ..... S manželem máme skoro 10 měsíční holčičku, a přemýšlíme o to že by jsem si pořídili ještě jedno mimčo..... Tak za rok ...

estate
10. zář 2013

@ ivajaro v teme Rodinne problemy pises ako si s manzelom nerozumiete atd. a ty s nim planujes dalsie dieta????

catse
10. zář 2013

Ahoj taky se snažíme o miminko. Doma mám 13 měsíců a 12 let kluky. Po porodu jsem měla 2 injekce antikoncepce sayana. Po vysazení přišla MS jen 1x za skoro 7 měsíců a to před 60-ti dny. Včera jsem byla na gyndě a dr říkala že nemám vůbec sliznici a doporučila mi estrovone. Zítra mi dojde poštou 🙂 ale přemýšlím jak to mám brát. Četla jsem diskuse na tohle téma a někdo to bere zhruba jako clostík, ale netuším jestli by mi to tak pomohlo na tu sliznici 😒

cooke
11. zář 2013

@catse vyzkoušej i pít kontryhelový čaj, 1x deně třeba i půl litru. Mě hodně pomohl když jsem měla cykly třeba přes 60 dní.... a určitě neublíží 🙂

catse
11. zář 2013

Jj kotryhel znám má se pít do ovulace na sliznici to je fakt bože jak mi to mohlo vypadnout 🙂 díky

catse
11. zář 2013

@cooke Jj kotryhel znám má se pít do ovulace na sliznici to je fakt bože jak mi to mohlo vypadnout díky

cooke
11. zář 2013

@catse já ho pila vždy od začátku MS tak do 18 DC pak týden pauza a znovu 🙂 pomohl mi hned po deseti dnech pití 🙂

catse
11. zář 2013

@cooke no jenže já momentálně podle doktorky ani MS mít nemůžu tak nevím jestli ho mám prostě pít teď nebo čekat až se někdy MS dostaví

muddledgirl
11. zář 2013

AHoj holky, můžu se přidat? 😎

muddledgirl
11. zář 2013

@catse Jak dlouho se snažíte? I kdyby půl roku, popros o folikulometrii, ultrazvukem Ti bude měřit folikuly, jestli rostou.....a tak...pokud ne, zkusí se pravděpodobně clostilbegyt...který pomáhá folikulům dozrát a pak i k uvolnění vajíčka.....ALe gyndaři občas nedají maximální dávku a pak to nemusí zabírat.... 😀

cooke
11. zář 2013

@catse začala bych ho pít hned, tak jsem to udělala já .... prostě začni pít a až se dostaví MS tak můžeš začít počítat tech 15 dnů cca do ovulky (tu stejně nikdy neodhadneš tak já to dělala tak že jsem 3 týdny pila a týden pauza 🙂

cooke
11. zář 2013
muddledgirl
11. zář 2013

Ahojky,jo jo jo, naděje umírá poslední....Jak dlouho se snažíte?
😎

catse
11. zář 2013

@muddledgirl ahoj začali jsme se snažit až teď. V pondělí jsem měla na gyndě první kontrolu po roce od 6-ti nedělí. Vaječníky asi zatím taky nepracují ten jeden je dokonce malý ještě utlumený tou sayanou. Dr říkala právě že je teď hlavní problém ta sliznice, že i kdybych měla ovulaci tak se miminko nemá kde uchytit a že mám zkusit tu soju a když se do prosince nepodaří otěhotnět mám dojít znovu

catse
11. zář 2013

@cooke měřím BT tak na ovu bych asi došla, ale ta taky není takže to asi zkusím pit hned 😉

cooke
11. zář 2013

@catse udělej si čajik a určitě bude sliznice ukázková 🙂 Já nějak bylinkám moc nevěřila, ale když mi po deseti dnech přišla MS normálně a ne po třech měsících - nemohla jsem uvěřit :D

catse
11. zář 2013

@cooke jj zkusím ho akorát se chystáme s prckem ven tak se stavím v lékárně 😉

muddledgirl
11. zář 2013

@catse Jo,tak to jo...No, já sliznici neměla.A teď po půl roce ukázková 9.den 8,1 mm.Čím to nevím.Pila jsem Nosifol 3 měsíce...Nikomu neublíží.Beru utrogestan 15.-24. den cyklu.. 😎 ..A teď jsem si koupila tinktury od paní Podhorné...Ale ty piji jen pár dní.....ale já mám mrtě problémů.... 😎

catse
11. zář 2013

@muddledgirl a jak dlouho se snažíte vy?

versi25
11. zář 2013

@annesiria jo já co neberu prášky jsem taky dost náružívý 🙂 manžel je jeno rád 🙂

versi25
11. zář 2013

@benerika jo to už jsem taky slyšela 🙂 že se má se spermiema šetřit, ať jsou hbité 😀 teďka jsem četla,že musž by se měl před sexem sprchnout sudenou vodou 🙂

catse
11. zář 2013

@versi25 že se do toho míchám, ale na hbitost je prý dobré i kafé nebo energeťák 😉

benerika
11. zář 2013

@versi25 ta studená voda by asi neprošla, můj je dost zimomřivec 😀

@catse kafíčko pijeme🙂 a kofolu, ta má taky kofein, tak třeba taky pomáhá.

No ale holky stejně si myslím, že naši spermoši jsou ok 🙂, hlavně, aby to klaplo u mě a měla jsem ovu:(

catse
11. zář 2013

@benerika ještě k tomu dotazu ohledně utz na ovulaci určitě to chtít můžeš pokud se snažíte delší dobu tak by ti to i dr měla navrhnout sama. Nevím jestli ti dává něco za léky na ovulaci pokud ano pak by to měla zkontrolovat utz 100%