Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

pinuska25
15. srp 2013

annesiria:Ahojky a držím palečky.Taky s přítelem zaděláváme 😅 .Jen s pomocí clostíku.Já mám doma skoro šestiletého synka a sourozence by už prý taky bral 🙂 (Ale jen brášku-holky jsouu prý malý a neumí kopat).Tak snad za tři týdny se nám na testu ukážou dvě čárky...

mipahoji
15. srp 2013

Tak to vám oběma držím palce 🙂 My se snažíme teprve o první, ale...Teprve v květnu jsem vysadila prášky a zatím se moje tělo nějak nemůže bez těch hormonů vzpamatovat - nepravidelný cyklus, blbá pleť, bolest podbříšku...Takže já si hlavně držím palce, aby se to všechno co nejdřív dostalo do normálu.

pinuska25
15. srp 2013

mipahoji:ahojky a mo c děkuju.Kamarádka měla to samé jako ty.Vysadila prášky a vše měla naruby.Ale 2 měsíce po vysazení otěhotněla a ted ma krásnou holčičku.Tak držím palečky...

sarkad2856
15. srp 2013

@mipahoji Ahoj,nějáké čajíky na upravu s bylinek nepřemýšlíč?

annesiria
autor
15. srp 2013

díky holky 🙂 já jsem bez antikoncepce už od prosince a zkoušíme zadělávat od minulého měsíce. Syn by chtěl taky brášku a přítel chce taky luka, jen já bych chtěla vytouženou princeznu 🙂

pinuska25
15. srp 2013

annesiria:tak u malého je to jasné,ten chce kluka.Ale my dospělý by jsme chtěli holčičku.S přítelem jsme si dali sázku co to bude až se nám to povede.Přítel říká holka a já říkám kluk(i když tu holku chci),ale je to tak zajímavější. 😀 .my se snažíme kolem půl roku a zatím nic ☹ .Tak doufáme,že nám k tomu Clostík pomůže..

annesiria
autor
15. srp 2013

pinuska25: tak držim palečky ať to vyjde. to u nás bychom měli složitý jen z výběrem jména, kluk je jasnej Honzík po tátovi ale s holčičím jménem válčíme 🙂 stejně si myslim,že kdyby to ted vyšlo tak že to bude kluk opět,ale už ted se rozplývám nad růžovejma kočárkama 🙂

misacik
15. srp 2013

Ahoj holky.
Prodám DUPHASTON, mám doma celé 2 balení, kdyby jste některá měla zájem, ale jsem z Prahy 🙂

pinuska25
15. srp 2013

annesiria:Tak Honzík je hezké jméno.Takové pravé české.No kdyby jsm e měli kluka tak to taky budeme mít těžké.Ja jsem vždy chtěla Julius,ale doma mi to neprochází.To je prý velmi české jméno. 😀 .Takže budem hledat jiné.A o holčičce se už ted bavíme jako o Vanesce,ale oba víme že to Vaneska nebude... 🙂 .

kakamilca
15. srp 2013

Ahoj holky, tak všem držím palečky, aby to vyšlo co nejdříve. Já přemýšlím o vysazení antikoncepce od příští MS. Beru HA již 10 let a tak si říkám, že tělo bude potřebovat odvikačku 😀 Začít snaži bychom se chtěli nějak od nového roku, protože v červnu bych měla státnicovat tak, aby to tak nějak vyšlo a mohla státnicovat s bříškem a né s mimčem 😅

jenyska4
15. srp 2013

My se snažíme ted třetí cyklus , muj čtyřletý chlapeček si přeje holčičku🙂 tak uvidíme...

annesiria
autor
15. srp 2013

pinuska25: můj synek je Mireček po mim tátovi,táta mi umřel když jsem byla málá, tak jsem ho pojmenovala po něm, měl by radost 🙂 Holčičku jsem chtěla Agnesku nebo Elinku ale vim že to neprojde :D tak uvidíme no 🙂 ale jestli by to byl kluk tak už budeme mít doma přehonzíkováno..Honza je brácha,bratránek a strejda...ale když si to ťatka přeje,tak proč ne,přecijen to bude jeho první mimčo 🙂

pinuska25
15. srp 2013

annesiria:jéé to je hezké 🙂 .Malej se jmenuje Dominik..Ani nevím proč..Ani já ani přítel nechceme dávat naše jména..Přítel mě straší jménama Věnceslav,Bořijov.. 😀 ale Juliuse mi neschválí.. 😀 .A pro holčičku už jich taky pár má..Lan,Kim(jak bych na ní volala??Kimičko..to snad ne 😀 ).Tak jsem zvědavá jak se to naše štěstíčko bude jmenovat.. 😀

vendulina89
15. srp 2013

Ahojky holky, začímá zkoušet mimi ale chci se Vás zeptat na nějaké rady, jak to děláte když se Vám prostě milovat nechce ale víte že prostě ten den to musíte zkusit? 😒 Někdy se prostě nemůžu nějak donutit ☹ děkuji 🙂

carodejka_m
15. srp 2013

ahojky jsem tu nova mame skoro 7leteho chlapecka co nam ted nastupuje do skoly a taky uz sme se rozhodli ze chceme miminko. na zacatku cervence sem po letech vysadila prasky a nechame to osudu. poboliva me od te doby bricho bylo mi divne od zaludku predevcirem sem udelala testik a nic :-/ ale nezoufam a uvidime 🙂

hanisska
16. srp 2013

Držím palečky a přeji hodně štěstíčka, ať to výýýýýjde... 😵

jitulinaka
20. srp 2013

zdravím, snažíme se od března, mám doma 4letou holčičku

benerika
21. srp 2013

Ahojte holky, my se snažíme druhý měsíc, ale nevím kdy a jestli se vůbec dočkáme s mým pco:(

sarkad2856
21. srp 2013

@benerika Ahoj,2 měsíce je krátká doba,hlavu vzhuru,my se snažíme již několik let vše je ok tak nevím

benerika
21. srp 2013

@sarkad2856 Ahojky, dva měsíce s novým přítelem,s tím bývalým jsme se taky snažili hodně dlouho. Byli jsme i v Caru a tam mně akorát potvrdili pco, jinak bylo vše ok. Pak jsme se rozešli. Mám pocit, že jsem se už snad smířila s tím, že nikdy neotěhotním, ikdyž si to moc přeji. Je mi z toho smutno, určitě stejně jako všem ostatním tady.
No a u vás teda na žádný problém nepřišli?

sarkad2856
21. srp 2013

@benerika Taky jsem byla s bývalým přítelem s kterým už nejsem na vyšetření.I genetika dopadla dobře
Taky si říkám,přítel mimi chce,ale už taky šílí z plodných dnů atd 😒
Neboj,nejsi sama taky moc chci a nic 😒 A užíváš něco?

benerika
21. srp 2013

@sarkad2856 ještě když jsem byla s bývalým, užívala jsem toho víc,už si ani vše nepamatuji, vše bylo hlavně na upravení nepravidelného cyklu. No a pamatuji si, že jsem užívala clostilbegyt (nevím přesně, jak se to píše;)) byl tuším na tvoření vajíček, což jsem docela nepochopila proč mi ho dr s mým pco dala, protože pak se mi tvořilo moc vajíček, které se nedokázaly dostat z vaječníků a vznikaly tak cysty. Teď neberu nic a musím zaklepat na dřevo, že ms chodí celkem pravidelně, mám už vysledované, že mě rozhodí antibiotika.
Ty něco užíváš?

benerika
21. srp 2013

@sarkad2856 a promiň, kdybych tady napsala nějaký brutální překlep 😀, píšu z mobilu a občas se nemůžu domluvit s klávesnicí, nebo spíš sama něco změní a ani si nevšimnu;)

sarkad2856
21. srp 2013

@benerika Aha,no já vím že to clostibegyt barala kámoška a jí ho dala doktorka na dozráni vajíček a upravu ovulace,nebo když jí někdo nemá.
Taky mám rozházený cyklus když beru atb.
No byla jsem na konzultaci a druhý doktor mi poradil jen užívat kyselinu listovou,moje doktorka mi doporučila třeba to chytré miminko,kde ta kyselina už je v tom množství které potřebujeme.
Takže asi před plánovaním je důležité jen ta kyselina listová a po dobu těhotenství nějáké ty vitamíny na spusob chytréhomiminka,Femibionu atd

sarkad2856
21. srp 2013

@benerika jj,v pohodě 😉 hlavně když pochopíme co si chceme říct 🙂

benerika
21. srp 2013

@sarkad2856 taky jsem dřív uvažovala o vitamínech a je to určitě dobrá věc, ale pak jsem si řekla, že nebudu nic brát, dokud opravdu nebudu těhotná. Říkám si, že spousta holek to vůbec neřeší a otěhotní, ikdyž třeba kouří a pijí alko. Vím, že je to lepší užívat vitamíny a připravit se, ale asi bych pak měla pocit, že se na to moc soustředím a možná by pak hrála roli i psychika, jak se říká;) Snad chápeš, jak to myslím.

benerika
21. srp 2013

Nečetl dnes někdo tento článek? 😀 http://zena.centrum.cz/zdravi/novinky/clanek.ph...

sarkad2856
21. srp 2013

@benerika Jasně taky jsem všechyn vitamíny atd zavrhla,že je budu brát až v těhotenství takže uvidíme,ale tu kyselinu list. asi budu užívat je to dobré na celkový vývoj plodu a neuškodí to 😉

benerika
21. srp 2013

@sarkad2856 to máš pravdu, znám holky, kterým se narodily kvůli nedostatku kys.listové nemocné miminka ☹

sarkad2856
21. srp 2013

@benerika no toho bych se asi taky bála 😒 proto všichni doktoři radí před otěhotněním a nebo plánováním 3 měsíc jí brát at se v těle vyrovná a miminko bylo zdravé,něco to má do sebe...
Je pravda že dříve nic takového nebylo ale taky nebylo tolik nemocí jak ted ☹