Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

versi25
11. zář 2013

@catse jo to taky jsem četla🙂 nebo kakao či čokoláda🙂 máme doma zásoby 😀 a to jsem nechtěla z toho hon nadítě :(

pinuska25
11. zář 2013

Holky tak hlásíme,třetí týden těhotenství....Všem držím palečky,at se zadaří a at rozjedeme další téma... 🙂

catse
11. zář 2013

@versi25 a prý je dobré jíst hroznový cukru u ženy že jsou prý nějakým způsobem spermie schopné ho příjmout z plodného hlenu a získat z něj energii. Ale to už jsou jen takové perličky 😉

benerika
12. zář 2013

Dobré ráno všichni🙂
@catse aha, tak to mám potom asi špatnou dr:(. Nedělala mi utz, ani když jsem brala clostik:( Zkusím tam ale zavolat a uvidím. No a teď neberu nic, chtěla jsem to nechat přírodě, ale nevím, jak dlouho mi to vydrží;) Ty bereš nějaké léky, nebo vitamíny?

catse
12. zář 2013

@benerika dobré ránko, já teď zkouším Estrovone je to přírodní estrogen. Nemám sliznici tak doufám že s tím mi pomůže 😉 jinak jsem četla na slovenském koníkovi nějakou starší diskusi o něm a prý dovede zastoupit i clostik i když pracuje na jiném principu tak výsledek je podobný 😉 a tehdy většina holek co to zkusila byla do 3 cyklů těhotná 🙂

catse
12. zář 2013

@benerika jinak je docela naprd brát clostík když ti ani nezkontroluje jestli ovulka proběhla ☹ je to dost svinstvo na to aby to dávali jen tak bez sledování. Za život se smí s clostíkem udělat jen 6 cyklů jinak způsobuje různé závažné onemocnění

cooke
12. zář 2013

@catse opravdu? některé holky tu Clostíka berou neustále ... a třeba i dva denně

cooke
12. zář 2013

@pinuska25 tichounká gratulace, ale třetí týden těhotenství snad ještě neukáže ani test ne?

catse
12. zář 2013

@cooke měl by se brát jen 6 cyklů za život . Tady jsem sice nová ale v téhle problematice se pohybuju už 2 roky na jiném servru a mám doho docela dost načteno. Celkem mě deptá když ho pak doktor předepíše a ani nezkontroluje jestli ovulka je nebo ne ☹

cooke
12. zář 2013

@catse Tak to je jasný .... můj doktor zvolil jinou metodu, jako první vyšetřil hormonální profil - v pořádku, pak manžela - v pořádku a pak mě poslal na laparoskopii kvůli průchodnosti ..... vše v pořádku tak teď jsem asi 3 týdny po laparce a čekám jak dorazí mrcha ..... jsem ráda že jsem na ni šla a že hormony nechal můj doktor jako tu poslední možnost

catse
12. zář 2013

@cooke ano to je dobrý postup teď bych asi být ním zjistila jak jsi na tom s ovulkou pomocí folikumetrie a pak teprve šáhla po hormonech

cooke
12. zář 2013

@catse říkal že teď měsíc - dva počkáme ... a v případě neúspěchu pak budeme postupovat dál 🙂

catse
12. zář 2013

@cooke dobře. Zkoušela jsi měřit bazální teplotu a nebo ovulační testy?

cooke
12. zář 2013

@catse jj obojí 🙂 podle teplot ovulku mám, podle testů taky ... tak už jsem na vše rezignovala a snažím se trošku "vypnout"

pinuska25
12. zář 2013

cooke:děkujeme...jj test nam to ukazal už před týdnem a od včerejška máme doma těhotenský průkaz... 🙂

catse
12. zář 2013

@pinuska25 tak to jsi 5 tyden ne 3 pocitaji se k tomu 2 týdny co jsou ještě před ovulkou byť těhotná prakticky nejsi 😉

catse
12. zář 2013

@cooke tak to se snad brzo zadaří 😉

benerika
12. zář 2013

@catse tak snad to brzy zabere i u tebe a budeš těhulka 🙂
S tím clostíkem mě to taky bylo divné, že mi dal prášky na ovu a ani jsem vlastně nevěděla, jestli ji mám. Když se mi po několika měsících nepodařilo otěhotnět, přestala jsem ho sama brát. Později jsem četla, že dělají utz, když ho holky berou a taky jsem četla, přesně jak píšeš ty, že by se neměl užívat dlouhodobě.

pinuska25
12. zář 2013

catse:No prý se nám zadařilo 20tého plus mínus jeden den..Takže 3 týdny a 2 dny.. 🙂

catse
12. zář 2013

@benerika oni by měli první zjistit všechno kolem, co když máš třeba neprůchozí vaječníky a on tě tím cpe naprosto zbytečně že a pokud ovulku máš tak si myslím že clostík ničemu nepomůže 😉 o tu folikumetrii si řekni 😉 dělá se zhruba 11DC u cyklů 28 dní měl by ti změřit folík a podle velikosti tě pozvat za pár dní znovu jestli už je pryč 😉

catse
12. zář 2013

@pinuska25 takže jsi prakticky v 6tt 😉 těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. Pokud nemáš cyklus 28 dní tak se pak přesnost stáří plodu určuje podle utz. Takže příklad u tebe zhruba 20.8. byla ovulace a někde kolem sex takže poslední MS jsi měla přibližně 6.8. A od toho dne se počítají týdny a pokud máš 5týdnů a 2dny tak jsi už v 6týdnu těhotenství (probíhajícím). Takže fakticky těhotná jsi 23 dnů ale z lékařského hlediska je to 6tt 😉 snad to není moc zmatené vysvětlení

pinuska25
13. zář 2013

catse:nn není a moc děkuji..já už chtěla upozornit doktora,že mám v průkazu špatný údaj.Hlavně proto,že nám řekl na den kdy se nám to zadařilo 🙂

benerika
13. zář 2013

Ahojte holky, nechtěly byste tuto diskuzi převést na soukromou?

catse
13. zář 2013

@benerika jsem tu nováček nevím jak se to dělá ani 😉

@pinuska25 není zač

jannys21
13. zář 2013

ahojky jsem tu nová musím se rozkoukat.Snažíme se již 1.měsíc 🙂) už mám doma 14,5měsíčního chlapečka Nicolase 🙂 Tak doufáme,že se zadaří. 😉

stepa2526
13. zář 2013

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat,s manželem se snažíme o mimčo a nějak se nám to nedaří ☹ nemáte prosím nějaké babkovské rady 😅 prý se někdy stává že ženská i když jě těhotná může normálně dostat menstruaci?děkuju za odpovědi 🙂

benerika
14. zář 2013

Hezkou sobotu všem🙂

@catse taky nevím jak, ale asi to musí udělat zakladatelka diskuze;)

Jinak mě už druhý den bolí břicho, takže už čekám, že to dostanu snad každou minutu. Ale stalo se mi snad poprvé, že mě už tak dlouho bolí břicho a ms nikde. Ona ale přijde, leda, že by se stal zázrak;)
Jak jste na tom, čeká tady ještě někdo v těchto dnech ms?

benerika
14. zář 2013

Ahojte holky @jannys21 @stepa2526 🙂

@jannys21 to se snažíte teprve chviličku, ale určitě se brzy zadaří, když už máte jedno děťátko;)

@stepa2526 jak dlouho se snažíte?

catse
14. zář 2013

@benerika tak to držím palce ať už nedorazí mrška jedna

stepa2526
15. zář 2013

@benerika no 3 měsíce 😖 😖