Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

petroska
21. srp 2013

Ahoj holky.Mužu se přidat?Zajímalo by mě jestli si někdo hlídá ovulační hlen a řídí se jim ,že budou plodné dny?

benerika
22. srp 2013

@sarkad2856 ahoj🙂, vážně už je dobré užívat tu kys.listovou před otěhotněním? To jsem nevěděla, myslela jsem, že to stačí až když budu vědět, že jsem těhotná.
Všimla jsem si, že od sebe, nebydlíme daleko, tak až budeme mít miminka zajdeme na kafe, ok? 😉

benerika
22. srp 2013

@petroska ahoj, sice hlen nehlídám, ale všimnu si vždy, když je zrovna ten plodný;) Teda aspoň doufám, že je to on🙂) Jinak nevím, jestli se podle toho dá stopro určit ovu, protože samotný hlen asi nemusí nic znamenat, nevím. Spíš si myslím, že rozhoduje teplota.

sarkad2856
22. srp 2013

@benerika jj doporučilo mi to více doktoru i sem o tom nakonec teda četla na netu a má se užívat 2-3 měsíce před plánováním otěhotnět 😉

sarkad2856
22. srp 2013

@petroska Ahoj,já si ho hlídám a poznám to i tak že břed tím mě bolí v podbříšku ,jinak třeba BT si neměříš?

petroska
22. srp 2013

@sarkad2856 BT sem si zatím neměřila, ale asi další snažení to zkusím.To se měří každé ráno ve stejný den že?
@benerika Já si právě myslela,že když je 5 dní ten hlen a houstne jak se píše na netu,že nějak tam bude ta ovulka.Tak si to sleduju ale zatím 3tí měsíc nic :(.První těhu mě vyšlo na druhý pokus,ale nedopadlo a druhé těhu hned první měsíc,ale to si myslím že bylo skrz potrat,že bylo tělo jeste nějak nastartované jak se říká.Tak doufám že druhé mimčo nebude trvat :(

sarkad2856
22. srp 2013

@petroska No přibližně ano,5-10 min nehraje roli,měří se to ještě než vstanež z postele 😉

benerika
22. srp 2013

@petroska vzhledem k tomu, že mám pco a při tom většinou ovu není, tak si myslím, že hlen může být i bez ovu, když hlen mám snad každý měsíc a ovu ne. Podle mě tělo připravuje plodnou půdu pro spermie a vajíčko, ale vajíčko ani nemusí být. Dr v Caru mi říkal, ať si měřím teplotu a značím do grafu. Podařilo se mi tak zjistit, že ovu asi občas mám;)
Ale zajímalo by mě, jak to všechno skutečně je, už jsem toho i dost četla a stejně v tom mám zmatek;)

versi25
22. srp 2013

Ahojky holky, tak my se s manželem také rozhodli pro miminko🙂 a to první. 16.7 jsem měla poslední antikoncepční piluklu. tak uvidíme. Teďka jsem to dostala přesně jak při anťákách,takže v těle mi ještě bohužel koulují 😒 Jinak holky všem vám držím palce!!!

benerika
23. srp 2013

@versi25 ahoj, třeba nebudeš mít s ms problém, záleží na tom, jak jsi to měla před anti;) A díky, budeme si držet palce navzájem🙂)

versi25
23. srp 2013

@benerika jooo , budem držet palečky 😉 Loni jsem brouzdila na beremku a letos budu tadyk 😝

benerika
23. srp 2013

@versi25 tak já to budu mít třeba opačně🙂), protože nejsme svoji, jestli se teda někdy vezmeme:/

Jo a holky, jak jste na tom, ať máme trochu přehled? Mám 13DC

versi25
23. srp 2013

@benerika Ale jo jistě se někdy dočkáš!!! No a můžu se zeptat co to tvé 13DC? 🙂

missuulle
23. srp 2013

@benerika ahojky, tak to jsme na tom dve.... svatby se boji,ale dite chce, coz si myslim, že je větší závazek,ale co .... chlapci 😀

benerika
24. srp 2013

Ahojte holky🙂

@versi25 no uvidíme, jestli se rozhoupe a bude si mě chtít vzít, mluví o tom, ale zatím nic;)) A 13 DC je třináctý den cyklu, počítá se od prvního dne měsíčků, ale to určitě víš.

@missuulle darebáci to jsou. Vždycky jsem chtěla nejdříve svatbu a pak děti, ale nejsem taková, abych někoho nutila nebo manipulovala, tak nezbývá než čekat🙂)

missuulle
24. srp 2013

@benerika přesně tak. tak budem čekat spolu a třeba když se mimi zadaří, tak jim to pujde lip a nebo se rozhoupou 😀

annesiria
autor
27. srp 2013

@pinuska25 tak jsem konečně tady,měla jsem počítač v opravně,uplně se nám zhroutil systém :D už víte jestli se podařilo zadělat na mimčo nebo ještě ne?

pinuska25
28. srp 2013

annesiria:ahoj,nn ještě nevíme....až budem dáme určitě vědět

kikca29
30. srp 2013

ahojky zdraví všechny 🙂

ceekanka
31. srp 2013

Ahoj holky,když dovolíte,taky se k Vám přidám. Při prvním těhu jsem se ani nestačila zařadit mezi ,,snažilky". Sotva jsme si řekli,že se začnem o mimčo snažit,už jsem byla těhotná. Bohužel jsme o mimčo přišli. Teď jsem si řekli,že to zkusíme znovu a tak se první měsíc snažíme.

Doufám že co nejdřív budeme všichni moct přesídlit do jiného fóra 🙂
držím pěsti

pinuska25
31. srp 2013

ceekanka:Ahojky tak to držím palečky...

annesiria
autor
1. zář 2013

ceekanka ahojik také držím palečky ať ti to vyjde co nejdřív a vše je bez problémů 🙂

ceekanka
1. zář 2013

@pinuska25
@annesiria
Děkuju vám moc. A jak jste na tom vy,už jste se zaradovali nad kolejničkama?

annesiria
autor
2. zář 2013

@ceekanka ještě bohužel ne,zítra nebo ve středu by mi měl přijít menzes tak uvidíme

ceekanka
2. zář 2013

@annesiria No tak ať to dobře dopadne. A co příznaky? Ikdyž ono si je většinou takhle ze začátku stejně spíš vsugerováváme,co 🙂

annesiria
autor
2. zář 2013

@ceekanka tak to nedopadlo bohužel,ted odpoledne jsem to dostala...tak ted počkáme,za měsíc se budem stěhovat do novýho bytečku tak to zkusíme pak až v novém 🙂

pinuska25
2. zář 2013

ceekanka:u nas zatim nic nevime.Ve stredu by se mela dostavit ms tak se uvidi...

pinuska25
2. zář 2013

annesiria:ty jo tak to je skoda..tak snad v novem bytecku se zadaru.Jen neves hlavu🙂😉

annesiria
autor
2. zář 2013

@pinuska25 nevěšim hlavu 🙂 věřim že s novým bytečkem přijde i to vytoužené miminko 🙂

daska1990
2. zář 2013

Ahojky holky,tak se snazime uz pres mesic a prvni pokusy nic,tak uvidime,jak dal. Holky hlavu vzhuru,driv nebo pozdeji se nam to URCITE povede,drzim vam palecky.. 🙂