Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

benerika
5. pro 2013

Ahojte holky, právě jsem si udělala těhotenský test a on vyšel pozitivní, upne se třepu a ležím a snažím se uklidnit, němužu tomu uvěřit. Myslela jsem, že se mi to snad nikdy nestane, když mám PCO a další problémy. Dnes jsem si ho zkusila udělat jen tak, protože mě už dlouho bolely prsa a vykoukly na mě úplně jasné dvě čáry. S bývalým přítelem jsme se snažili několik let s teď po pár měsících tohle. Ale může to být planý poplach, uvidíme. Tyyy jo, až je mi z toho šoufl

kahira
8. pro 2013

Moc gratuluji, a přeji aby to vyšlo 🙂 taky se na ten pocit těším

rikkinka
4. led 2014

Ahojky holky 🙂
Taky se přidávám a všem které se snažíme o miminko držím palečky 🙂 🙂
Sama s přítelem plánujeme už hodně dlouho a pořád nic...
Ale věříme že se to povede.
Prášky už neberu od 5.března 2013....
Ale doktor říkal že moje prášky co jsem brala ještě stálé působí do března 2014.
Že jsem stále v nějakém stádiu,tak se nemám bát.
Hlavně to pořád nemít v hlavě a myslet na to hodně to dělá na psychiku.
Takže i tak se snažíme a věříme. 🙂
Všem přeji hodně štěstí.

akmitaf
19. led 2014

Dobrý den můžu se k vám přidat?

Začínáme se doma plně snažit, tak jdu na radu. Měřím si bazální teplotu a zjistila jsem, že cyklus mám docela pravidelný. Jen mi není pořád jasné, kdy se začít snažit intenzivněji. Jestli to chápu dobře, tak ovulaci mám už den před zvýšením bazální teploty. S ohledem na běh spermií bych tedy řekla, že vlastně už 2 dny před tím zvýšením - je to tak?

akmitaf
19. led 2014

@benerika už jsem na tvé příspěvky narazila dřív a moc gratuluji a doufám, že to tentokrát výjde. 😉 😉

benerika
20. led 2014

@akmitaf ahojky, moc děkuji a tobě přeji, aby to taky brzo vyšlo🙂 No a s tím snažením- určitě je dobré se snažit už den před ovu, spermie si tam na vajíčko počkají, aspoň teda ty holčičí;)

akmitaf
22. led 2014

No tak tento měsíc jsme to totálně projeli - mám angínu a nemyslím si, že by to byla vhodná doba pro zadělání miminka. Tak snad příští měsíc. Alespoň jsem si dokoupila různé vitamíny a "zaručené" doplňky a zkusím se do toho pořádně obout. Snad tu budu příští měsíc taky jásat. A ještě jednou velká gratulace bereniko veliká gratulace

ajkan
3. únor 2014

Ahoj holky, taky se přidávám a držím palce ať se všem brzy zadaří 🙂
My se snažíme od října o první miminko. Vysadila jsem HA po více než 10ti letech, teď začínám uvažovat, že začnu měřit teplotu, jestli vůbec probíhá ovulace.

onmo
3. únor 2014

Ahoj holky, tak se taky přidávám.... už se snažíme od dubna 2013 a stále nic... Léčím se se sníženou funkcí štítné žlázy, výsledky jsou ale v pořádku, takže výše léků je optimální. Doktor mi dělal testy na prolaktin a progesteron a taky jsou v pořádku...tak už nevim...snad tady najdu spřízněné duše, které mi dodají trochu optimismu do dalších dní...

lascie
9. únor 2014

Ahoj holky, s manželem se snažíme o dítě od sprna 2013. Léčím se se sníženou funkcí štítné žlázy, pod kontrolou dr. Byla jsem na gynekologii a taky vše OK. Jediné co mi přijde divné je to, že mám od srpna menstruaci po cca 35 dnech, další po 24 dnech, pak zase po 35 dnech a takhle se mi to každý měsíc mění... Nesetkala jste se s tím některá?

viwy
11. únor 2014

Ahoj všetkým, ak môžem tak sa rada pridám aj ja 🙂 s manželom sa sa snažíme o miminko od decembra 2013 a zatiaľ nič a to som nikdy nebrala antikoncepciu, tak som myslela, že to pôjde hneď a rýchlo... posledný test bol negatívny, len dúfam, že mi mrcha nebude meškať ako minulý mesiac, prišla až na 44 deň 😖

akmitaf
11. únor 2014

Ahoj holky tak my se snažíme docela dlouho - loni jsme tomu nechávali volný prostor a od října si měřím teplotu a snažíme se o nějakou tu aktivitu v důležité dny. Zatím nic. Na testech jsem byla a vše je v pořádku, tak to chce asi jen vytrvat. No snad to nebude trvat věčně. Jinak já si měřím bazální teplotu a tak docela vím, kdy to přijde. Cyklus mám taky nepravidelný. Teď jsem začala brát i vitamínky, tak snad to klapne.

petra_pf
11. únor 2014

@lascie Také mám tuto zkušenost. Pokaždé jiná délka a většinou se střídá delší a kratší. Pak nějakou dobu se drží delší a pak zase střídačka. PS:Nikdy jsem nebrala antikoncepci.

lascie
11. únor 2014

@petra_pf No já to mám zatím na střídačku a to přesně na dny a snad i na hodinu, je to zvláštní :( a zadařilo se?

lascie
11. únor 2014

@akmitaf a na jakých testech jsi byla? já teda zatím jen na běžné gynekologické prohlídce...

majkylove
11. únor 2014

Ahojky holky.Já beru poslední měsíc antiko,příští měsíc si chcem dát ještě pozor a v dubnu na to vlítnem :DD To máme svatbu tak třeba to bude náš svatební dáreček 🙂 Berete nějaký vitamíny?Jsem si právě říkala jestli mám něco teď ty 2 měsíce brát,jestli to má vůbec význam.Co říkáte?

petra_pf
12. únor 2014

@lascie To je ta právě záhada. Měsíc před otěhotněním mi lékař oznámil, že když budu chtít otěhotnět, bude mi muset "pomoci" 🙂 Mimčo jsme ještě neplánovali...a buch zadařilo se. Teď se bojím, chystáme se na druhé..a to už bude plánované...teď ta divná menstruace. Jsem zvědavá na matku přírodu. Držím pěsti!

akmitaf
12. únor 2014

Ahoj holky, tak nám lékaři taky moc šancí na přirozený chod nedává - mám nějak nakloněnou dělohu - moc tomu nerozumím. No na poprvé to vyšlo, tak snad to půjde zase. Na prohlídce mi brali docela dost krve a pak jsem si za týden na to volala a říkali mi, že hormonálně mám vše vyvážené a ani mi nechybí žádné důležité látky v těle, ale pro jistotu jsem začala brát vitamínky - tím nic nezkazím. Moc vám všem držím pěsti a doporučuji měřit tu bazálku - ta mi to hlídá líp než kalendář. 😉 😉 😉

lascie
12. únor 2014

@petra_pf tak to je dobře, že se zadařilo napoprvé bez pomoci lékaře. A držím pěsti k druhému 🙂

akmitaf
13. únor 2014

Jenže teď už nemáme tolik času, abych se nemusela vracet do práce, potřebuji otěhotnět tak nejpozději do července. Snad to stihneme.

viwy
17. únor 2014

Ahoj holky, nám to opäť nevyšlo, takže musíme snažilkovať ďalej... kúpila som si ovu testy, tak snáď nám to v tom snažení trošku pomôže 😀 a na druhý mesiac tam budu 2 //

relisyss
17. únor 2014

Ahoj holky 🙂
taky se přidávám.. S přítelem se snažíme o miminko od září 2013 a zatím nic.
Takže všem hodně štěští 😵

zlatinek
20. únor 2014

Ahoj holky, muzu se pridat? 🙂 Taky se od srpna snazime o mimi, ale zatim nic. Ted jsem zacala pit kontryhelovej caj a jim Fyrosan H. Nemate s Fyrosanem nekdo zkusenost? A jestli je vubec dobry to brat dohromady, abych nebyla prebylinkovana. 😀 Jinak snad bych mela mit vsechno ok, mesicky mam pravidelny, ale ne moc silny. Mate nektera neco podobnyho nebo aspon znate nekoho kdo to ma podobne? 🙂

zlatinek
20. únor 2014

@relisyss vam taky hodne stesti 🙂

lucyanek
20. únor 2014

@zlatinek @relisyss Ahoj, nám to taky trvalo cca půl roku než se zadařilo 😉

lascie
20. únor 2014

@zlatinek a jak se ten kontryhelový čaj pije a k čemu je dobrý? Zatím jsem to nezjišťovala... Co jsem tak nějak pochytila, tak by se jím měl upravit cyklus, ne? 🙂

lascie
20. únor 2014

@majkylove no možná začni brát tu kyselinu listovou...

majkylove
20. únor 2014

@lascie uz sem si koupila ten femibion tak to zacnu pomalu brat a uvidime.kez by to bylo rychly🙂

lascie
20. únor 2014

@majkylove taky jsem si ho teď koupila 🙂 Jo, tak to si přejeme asi všechny 🙂

akmitaf
22. únor 2014

Ahoj holky, tak zase nic - minulý měsíc jsem měla v době ovulace angínu a horečky a tento měsíc střevní chřipku jako blázen. Začínám si myslet, že je to nějaké znamení ať se na to vykašleme. Jinak já jsem začala pít inofolic a řekla bych, že zaznamenávám první pozitivní účinky. Dokonce mi poprvé vyšel i pozitivní ovu. test. Jenže víc jsem prostě nebyla schopná. Tak zase za měsíc. Všem přeji hodně úspěchů a hlavně se s nimi podělte ať nás to povzbudí.