Snažíme se o mimčo

annesiria
15. srp 2013

Ahoj holky,máme doma skoro 4 letýho synka a s přítelem jsme se shodli na tom ,že bychom už chtěli další mimčo tak jsme začli zadělávat 😉 Musim říct že jsme se tenhle týden opravdu snažili tak doufám,že to k něčemu bylo, držte palce at se nám za 3 týdny ukážou dvě čárečky 🙂 🙂

elisset
1. říj 2013

@catse tak to vypadá, že asi dorazí a o dost dřív .. od rána mě pobolívá břicho a trochu jsem i špinila 😒 no stejně jsem nevěřila, že by to vyšlo napoprvé

catse
1. říj 2013

@amartina ahoj osobně zkušenost nemám ale kamarádka ji měla atrvalo 3 měsíce než se jí srovnal cyklus do normálu a otěhotněla

catse
1. říj 2013

@planetkarys je dobré brát aspoň kyselinu listovou a // na testu najdeš nejdřív tak 11 dní od styku. Tj cca 2-3 dny před očekávanou menstruací, ale musíč mít test s citlivostí 10. Dobrý je od dr. Maxe

catse
1. říj 2013

@elisset špinění může být i k zahnízdění a ta bolest taky vyčkej a uvidíš nic není nemožné 😉

vanesinka1
1. říj 2013

Maminky,minulou stredu jsem byla u gynekoliozky uz 9 mesicu sem nemela menstruaci posledni 2tydny mi neni dobre poboliva mi bricho nalady mam jako na houpačce gynekoložka me visetrila rekla mi ze tehu nejsem vzala mi krev a visledky taky negativni dala mi nejakou injekci na povoleni menstruace a stale nic newim co mam delat.Máte stím některá zkušenosti?

ivcacig
1. říj 2013

Ahojte holky. IVF se mi zadařilo a zbyly mi 3 balení Utrogestanu a balení a půl Fraxiparine. Nepotřebujete některá? Nechce se mi to vyhazovat. Bydlím v centru Brna, můžu kamkoli přinést🙂 Nic za to nechci...

elisset
1. říj 2013

@catse už mě to taky napadlo, ale břicho bolí čím dál víc a špinění je taky čím dál větší, takže to bude asi fakt menstruace, holt dorazila dříve, mám to rozhozené z toho vysazení no 😖

elisset
1. říj 2013

@amartina a ty jsi vysadila nějak v půlce cyklu nebo jsi klasicky dobrala poslední prášek, pak měla přijít menstruace a nic?

julie89
1. říj 2013

julie89 Pekny den vsem, chtela bych se zeptat je mi 24 da se rici, ze dite bych chtela uz od 20 jsem 4 roky vdana a rikam si zda by nebyl uz cas, ale neustale si kladu otazku zda neni brzo? Prosim o vas naroz. Vic hlav vic vi vim,ze zalezi na mem nazoru ale zajima me i vas.dekuji

catse
2. říj 2013

@elisset tak třeba se fakt muselo tělo ještě srovnat a další měsíc už to klapne

catse
2. říj 2013

@julie89 já měla první dítě ve 23 a brzo mi to nepřišlo 😉

terezabezdickova
3. říj 2013

Ahoj Holky. Potřebuju radu. S manželem už se delší dobu snažíme o miminko a pořád nic :( Oba jsme zcela zdraví a v pořádku,antikoncepci neberu už 4 roky a Počítáme i plodné dny apod. ale nejak se nám to pořád nedaří.Poradíte mi?

neominka
3. říj 2013

@terezabezdickova ja bych to konzultovala na gynekologii. Rika se, ze clovek na to hodne mysli a nejde to... Ale ja s timhle zkusenost nemam nam se to povedlo napoprve(bohuzel jsem musela tehu ukoncit v 16tt miminko bylo Down)
a ted jsem v sestinedeli a taky se desim, ze se nam to ted nepovede napoprve jako u prvniho tehulkovani.
V prvni rade bych to konzultovala ve vasem pripade s gyndou

terezabezdickova
3. říj 2013

@neominka my už to konzultovali. řekl nám ať zkoušíme dál.... :(

neominka
3. říj 2013

@terezabezdickova zkus si najit jinou diskuzi, kde by ti konkretne nekdo poradil a nebo si napis na profil kratkou zpravu a nekdo se to ozve 🙂

terezabezdickova
3. říj 2013

@neominka dík 🙂

elisset
3. říj 2013

@catse uvidíme, třeba se nám oběma poštěstí 🙂

len12
3. říj 2013

Ahoj holky, tak už pár týdnů si tady pročítám všechna témata týkající se početí a dneska mě napadlo, že se zaregistruju a taky něco písnu. Miminko si přeju už několik let( (je mi 26), až teď jsme se s manželem shodli, že už je ten správný čas. Zkoušíme to teprve od minulého měsíce, což se nám nezadařilo ☹ . Je pravda, že to jsem moc neřešila plodné a neplodné dny, ale i tak jsem doufala a každý den se více těšila, že by mohlo vyjít. O to více to chci naplánovat teď, abychom měli co největší šanci na pozitivní výsledek. Uf jsem ráda, že jsem to mohla někomu napsat.....Je tady někdo, kdo se taktéž snaží ? Budu ráda, když mi písnete... Moc děkuju...

julie89
3. říj 2013

@len12 ahoj, tak u nas je to podobne. Momentalne zaciname. Musim na to furt myslet nemohu to rict zadne kamaradce pac by to hned rekli a to nechci.

catse
3. říj 2013

@terezabezdickova ahojky a zkoušela jsi měřit bazální teplotu? Počítání plodných dní je k ničemu, délka luterální fáze je mezi 10-16 dny v normě, ale klidně může být i 8 pokud nevíš jistě kdy máš ovulaci může být problém tam někde 😉

len12
4. říj 2013

Přesně tak, to taky cítím....nemůžu si o tom pokecat s ostatníma, protože pak by se to určitě doneslo dále...... 😖 Tak jsem ráda, že se můžu svěřit Vám 🙂 .......Na těhu taky myslím, už jsem přečetla 2 knihy, a spoustu článků na netu.Dokonce jsem si už vybrala kočárek( jen podle obrázku samozřejmě) a taky už jsem koukala na dětské oblečení a tak......opravdu si mimi moc přeju.....Te´d mám v plánu si koupit několik ovulačních testů......a budu vymýšlet "strategický plán" 😀 na další milování......Mám nyní 3 den MS a cyklus mívám docela pravidelně 32 až33 dnů, poslední vyšel 32 dní. Takže následující postup: od 10 tého dne si budu dělat ovu testy. Podle toho co jsem vyčetla, tak se tam mají objevit 2 stejně silné čárky a do 24 až 48hodin by měla nastat ovulace, tak jak se tam objeví, tak na to skočíme 😀 .

elisset
4. říj 2013

@len12 my se taky snažili první měsíc a nic, moje strategie teď je, dělat to co nejčastěji a to by v tom byl čert abychom se netrefili 😀

catse
4. říj 2013

@len12 postup dobrý jen nezapomeň že ovulační testy se nedělají z ranní moči. Dělej si je nejdriv tak od 10 hodiny a je dobré před ním 1-2 hodiny nepít 😉 jinek bez testů je dobré zadělávat tak ob den to ji nemůžete minout 😉

terezabezdickova
4. říj 2013

@catse pravě že jsme ji měřili no musim ted týden poockat, jestli se dostaví ms. uvidíme 🙂

catse
4. říj 2013

@terezabezdickova tak třeba už nedorazí 😉

aklin
6. říj 2013

Už 7 dní očekávám MS a pořád nic, břicho mě nebolí, pleť se mi nehorší, ve stresu nejsem, jen mě je špatně od žaludku. Už jsem párkrát měla, že mi bylo neskutečně špatně a stejně po 4 dnech zpoždění MS přišla. Test si nechci dělat, ještě bych byla zklamaná. Abych se přiznala MS očekávám jen abych konečně mohla jít na krevní test kvůli nemoci. Kdyby nepřišla ani do během týdne, možná si test udělám. Stejně nevěřím, že by to vyšlo, když to pořád nevycházelo proč by to mělo zrovna teď vyjít?

terezabezdickova
7. říj 2013

@aklin pry to vždy vyjde,když to nejméně čekáš. taky čekám na ms zatim neprisla a doufam ze ani neprijde 🙂

terezabezdickova
7. říj 2013

nejpozději Pozítří mám dostat ms ale uz jsem to nevydrzela a dnes rano jsem si delala test ale asi zase nic :'(

aklin
7. říj 2013

@terezabezdickova ta mrcha se mi už objevila, sice jen zatím slabě. No co aspoň si vyléčím tu hnusnou nemoc. Je pravdou, že jsem doufala v to nejlepší. Jak jsi uvedla vyjde to v době kdy to nečekáš. 🙂 Hlavu vzhůru však to přijde. 🙂

terezabezdickova
8. říj 2013

@aklin tak uvidíš. Můžeš mít ms a zároveň být těhotná 🙂