Snažíme se o mimi. Máte zkušenost s vitamíny na podporu?

verunda18
1. únor 2020

Ahoj chci se zeptat, celé dva roky jsem brala ha katya, a pak změněny na leverete
A s pritelem jsme se rozhodli pro miminko, už celé dva měsíce neberu ha.
Máte nějakou zkušenost s nějakými vitamíny na podporu nebo tak.
Děkuji za nějaké info.

lenickamimi
14. únor 2020

@dendasubaristka ahoj pořád stejně teplota pod 37 nejde včera v práci celý den čůrat po hodině a tlak v podbřišku a jako by levá ledvina poboliva

lenickamimi
14. únor 2020

@dendasubaristka čípek mám víc na hoře tvrdší a vodnaty výtok prsa pobolivaji nevolnost da se zvládnout

lenickamimi
14. únor 2020

Ja jsem právě v Rakousku pracuji na 3 směny hrůza mám zrovna odpolední sem strašně v práci utahana a v noci se budim čůrat díky bohu že už je pátek

lenickamimi
14. únor 2020

@dendasubaristka test Sem si dneska nedělala ale koupím naposledy to zkusím ať se děje co se děje 🙄

dendasubaristka
14. únor 2020

@lenickamimi tak na gyndu pak no. Kolik máš zpoždění

lenickamimi
14. únor 2020

@dendasubaristka dnes je to 7 dni

lenickamimi
14. únor 2020

@dendasubaristka dnes od rána se mi vůbec nic nechce a od spodu se mi nějak nabiha břicho tak nevim

dendasubaristka
14. únor 2020

@lenickamimi buď jsi těhotná nebo je to už sugesce. Já měla zpoždění měsíc a prvních 14dni jsem měla všelijaké příznaky a opravdu jsem žila v tom že jsem. Těhotná a nebyla.

dendasubaristka
16. únor 2020

@lenickamimi ahoj nějaké novinky?

lenickamimi
17. únor 2020

@dendasubaristka ahoj 😣byla jsem u doktora nic nenašel tt negativní napsal mi tablety Duphaston máš s tím nějaké zkušenosti

lenickamimi
17. únor 2020

@dendasubaristka nejsem doktor nic nenašel 😔napsal mi Duphaston tablety

dendasubaristka
17. únor 2020

@lenickamimi ahoj. No s tady tímto zkušenost nemám. Neřekl ti na co jsou? Mě se to stalo asi 5 měsíců zpět měla jsem měsíční zpoždění žádná menstruace ani těhotenství nic prostě jen zpoždění hormonální výkyvy. S tím že se mě ptala jak jsem u ní byla po 14 dní zpoždění jestli počkáme nebo píchneme injekci na vyvolání ms. Tak jsem ji řekla že počkám než aby do mě Pichla nějaké sracky a pak jsem to po dalších 14 dnech dostala. A měla jsem celou dobu fakt různé příznaky a nevím co všechno.byla jsem přesvědčená že jsem těhotná prostě. No a prdlajs. :(

monikabarinova
18. únor 2020

@dendasubaristka holky kupte si ten caj, je to prirodni, zadne srajdy a verim, ze otehotnite do 2 mesicu

lenickamimi
19. únor 2020

@dendasubaristka no a měla jsi takový bílý hustý výtok kolem čípku vypadá jako mléko

dendasubaristka
21. únor 2020

@lenickamimi jj měla jsem úplně všechno :D