Snažíme se o mimiko a manžel nemá chuť na sex

mamameeja
18. srp 2013

Ahoj všem… je mi trochu trapně to tady rozebírat, ale už nevím kudy kam a třeba jste se s tím některá setkala a některá třeba i vyřešila…
S manželem jsme spolu 8 let z toho rok manželé. Po celou dobu jsem brala normálně antikoncepci. Když jsme se vzali začali jsme plánovat miminko. On souhlasil, i když trochu váhal. Je mu třicet a říkal, že se „na to „ ještě necítí. Mně je 28, takže si myslím, že pro mě nejvyšší čas – nemusí to jít hned. Po půl roce po svatbě jsme se dohodli že do toho půjdem a tak jsem tedy vysadila prášky. Problém nastal – já po vysazení měla ukrutnou chuť na sex, předtím to byl spíš partner. Ze začátku se mu to zamlouvalo, ale to byl tak týden – 2 týdny.
Potom to začalo, měla jsem chuť ale dočkala jsem se jen odpovědi, že dneska ne, že je unavený, nebo se mu nechce atd…. že kdyžtak zítra. Já ho nikdy do toho nenutila, řekla jssem vždy ok, tak zítra. Jenže další den se to opakuje a tak dál a dál. Nyní je to tak jednou do týdne, někdy jednou za 14 dní…Dříve tak 3 krát do týdne.
Na doporučení lékaře jsem po 3 měsících od vysazení zkusila ovulační testy, abychom poznali, jestli se tělo po práškách dalo do pořádku a dochází k ovulaci. Zjistili jsme že ano, ale když jsem začala své tělo lépe poznávat zděsila jsem, že je jen tak málo dní, kdy by bylo možné otěhotnět – při našem častém styku nijak jsem se na ovulační dny neupínala a když manžel měl chuť dali jsme sexík ovulace neovulace a výborně jsme se ho užili. K otěhotnění nikdy nedošlo. Snažila jsem se zjistit si sama ovulační dny a snažit se ho svést právě tehdy, jenže opět že se mu nechce atd… Přišla jsem tedy k vážné rozmluvě – a snažila jsem se mu vysvětlit, že když máme sex tak málo, tak ho nebudu nutit mít ho častěji, ale že bychom ho mohli jen občas směřovat do období před ovulací – že šance otěhotnět je v měsíci opravdu krátká. Zdálo se, že pochopil a řekl, ať mu před ovulací řeknu a že se budeme snažit. Byla jsem ráda, že to tak dopadlo. Jenže realita byla jiná…další měsíc, když se na ovulačním testu objevila druhá čárka jako Brno, jsem mu to jen naznačila v dobré víře a nechala to na něm. Jenže odpověď mě překvapila když se z ničeho nic uplně na mě utrhnul, že se mu nechce a nebude dělat sex na povel. Hrozně mě to naštvalo a zároveň mi to bylo hrozně líto, protože jsem se snažila jednat vždycky tak, aby mu to takhle nepřipadalo.… už jsem se fakt neudržela i když jsem stokrát chtěla a už jsem mu řekla že mě to fakt štve, že je mi tady 28 let, dohodli jsme se že dítě chceme. To že máme sex jednou za 14 dní mi vadí, ale nikdy jsem neřekla ani slovo. To že si hlídám ovulaci, není posedlost, ale zkoumání vlastního těla jestli je vše v pořádku a pro něj trochu pomoc, že kdyby dítě opravdu chtěl, tak ví co a kdy pro to udělat. Ale jeho odpověď, že se mu teď nechce mi připadá,jako by to dítě ani nechtěl…Nebo by byl radši, abych mu to denně připomínala? Chtěla po něm sex denně nebo obden? To by se asi zbláznil a byla by to nejkratší cesta k rozvodu.
Štve mě, že pořád na každé návštěvě mele o tom, jak budeme mít miminko, jak to bude fajn, jak nebudeme moci už příští rok jet na dovolenou k moři, protože budu mít bříško, a že je rád že koupil nové větší auto, kam se vejde i kočárek….atd atd… co to pořád kecá???? Když je realita někde jinde. Jeho mamka za zamnou chodí a ptá se mě, jestli už nebude babičkou, protože jak on o tom všude mluví, okolí si myslí že už je to tady, ale ono ne…pak na mě koukají a říkají, jestli je vše v pořádku když on mluví o dítěti a máme rok po svatbě a žádné nečekáme – si myslí, že ho asi mít nemůžu! Mě to pak velmi trápí, protože se tak těším, ale to mám všem říkat, že mému muži se mnou nechce spát? Že máme sex tak málo, než abych mohla otěhotnět?
Už je toho na mě moc a nevím jak z toho ven…

mishak1111
23. říj 2019

@tatranka999 To nevadí, že je to starší, pěkný článek. Co konkrétně pomohlo?

pasiba
Autor odpověď smazal
Zobraz