Snažíme se o miminko - květen 2012

brnanda
15. kvě 2012

Ahoj, rozhodli jsme se s mužem,že se pokusíme o druhé dítě.A jelikož od května tady není žádná diskuze květen a dále ,tak zakládám novou diskuzi.Doufám,že se dozvíte rady a i rady někomu předáte a že si tady každá najdete nějakou tu dušičku k sobě,jako jsme byli partička červen 2010.
Vítám všechny nové snažilky 🙂

brnanda
autor
24. kvě 2012

@viktoriecom víš,ale aspoň zjistit, jeslti vůbec ovuluješ! stálo by za to si koupit ty ovu testy a prostě to zkoušet víš,jen abys věděla. 🙂

brnanda
autor
24. kvě 2012

@aagnes fákt ty jo no to koukám,že je i v tabletách! dneska mě kamoška přesvědčovala,že ne,že je to jen na pití.a já to fákt nevypiju!!já bych si to musela asi sladit 😀 😀 😀 😀

brnanda
autor
24. kvě 2012

Jsem dneska od 19-20 byla na spinningu a pak sem dojela dom během 10min. vzala si hole a šla ještě se psem tady pod most a zpět - asi to bylo na 20minutek ještě .Teda dámy můžu vám říct,že to byl mazec..já se furt od dubna štelovala,že stěma holema musím ven,ale nikdy sem ještě nešla,až dneska.. a zjistila sem, že při chůzi máte napnutý stehna.lýtka, záda rovný ,a za krkem mě chytala křeč a v levé ruce sem za chvíli nedokázala udržet tu hůlku!!! jako fakt mazec!
Dufám,že se to za pár dní spraví a aspoň tu hůlku udržím vklidu v ruce 😅

pavlina26
25. kvě 2012

@viktoriecom mno, osud 🙂 já Ti nevím...u mě spíš dlooooouhé roky užívaná HA a díky tomu následně problémy s ovulací...tělo si prostě nějak odvyklo. Ale můžu Ti říct, že když vidim v TV ty případy odložených dětí za výtahovou šachtou atp. tak se mi chce fakt bulet...kdo by chtěl, tak nic a kdo nechce, tak odkládá..hrůza...

pavlina26
25. kvě 2012

@brnanda mno, ona asi ta cena nebude zase tak prvořadá...ještě jsem slyšela, že si mám dát majzla na brzdy...nevím, jaká zrada v tom tkví 🙂 ...takže kolečka určitě ne plastový...hm, taky jsem našla tohle: http://www.rodina.cz/clanek4544.htm....alespoň se je čeho držet.

brnanda
autor
25. kvě 2012

@pavlina26 pavli dobře to ta maminka tam napsala 😉 plně sní souhlasím,jen stěma kšírama- ona tam nakonci píše, že tx kšíry vtom firkonu jsou,když malou zapnula ,byl ajak ukřižovanej kristus- i mys me to tak měli..jelikož máme boky na zipy,tak malej jak seděl a byl zapnutý do popruhů,tak tahal tu zadní opěrnou stěnu sebou dopředu,talže sme koupili zvláš´t popruhy- a popravdě dneska by byli popruhy na posledním místě,na co bych se dívala 🙂 zrovna předevčírem jsem to už psych.nevydržela a ustřihla ty vrchní přes ramena pryč.
Nechala sem malému jen ty okolo pasu do rozkroku.
Pak jak píše tam mamika o té tašce, no nevím nevím,ale taška v kočárku -hodně maminek si na to stěžuje +- do 3-4 měsíců dítěte dobrý,právě na to přenášení apod.ale potom je to menší menší a menší a nedej bože,si všechny stěžují,když do toho dají fusak,tak stejně tašku musej vytáhnout.
A určo ty brzdy na obě dvě zadní kolečka 😀 jak píše maminka na obě dvě nápravy chichichi

my si necháme asi tento co máme,protože vám můžu říct,že ikdyž sním nikde neboouchám,v autě ho už nevozím,páč sme koupili vloni už spor´ták do auta(vozím ho stále jen v autě) ,tak ten kočárek je jakýsi odřený po stranách, barva od sluníčka a od praní je už taky jiná,než byla předtím 😒 bohužel tomu se nevyhnete ani u tmavé,ani u světlé barvy.
A co máme teda super,co mě strašně vyhovovalo, že se dá oddělat boudička a tím pádem malej mohl ležet v létě maličkej na bříšku a viděl okolo sebe.

Dokupovali sme pláštěnku na spor´ták,na hlubokej tam byl i si´tka byla jen na hlubokej.
koš velkej,a když se sekla brzda,manžel lehce sdělal kolo a tu brzdu ten postraní čudlík,prostě vytáhnul a brzdilo to zase v pořádku 🙂
No,ale pokud by byla holčička , hihi asi se holky nedoplatíme
😀 😀 😀 😀 😀 a to sem říkala aj manželovi,že bych sme si koupili růžovej kočár 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aagnes
25. kvě 2012

@brnanda no to by jsi nedala ani oslazený. Pila to švagrová a měla jsem co dělat, abych před ni nehodila tyčku jen když jsem ji viděla 😝 😀 ty tablety taky smrdí po seně, ale to se nějak dá zvládnout.
Pěkná historka o tvém těhu 😀 fakt dobrý a ty sny, na nich totiž něco bude. Já teda žádný takový sen neměla, ale mám často z ničeho nic myšlenku, která se za chvíli stane, takové jako upozornění na něco, že se může stát. Když mi něco takhle probleskne hlavou, tak s tím počítám a vždy se mi to vyplatí. Párkrát jsem to neposlechla a pak jsem si nadala 😎 Začalo to před pár lety, když jsem jezdila do Brna nakupovat hadříky, šla jsem na hlavním nádraží šalin a bylo tam veliký lešení, obrovský na baráku. Nikdy jsem si takových věcí nevšimla a koukala jsem na to a říkala si, teď to začne praskat a padat, kam já budu utíkat a tak jsem přemýšlela, že nejlepší by bylo utíkat do obchodu pod lešení. No a šla jsem dál nakupovat a po nákupu jela domu busem. Druhý den jsem s mamkou umývala nádobí po obědě a listovala v blesku a až jsem najela na dvojstránku, tak se mě udělalo hoooodně špatně a měla jsem husinu po celým těle, na té stránce bylo vyfoceno to lešení, jak spadlo a že poškodilo spoustu aut a čas spadení toho lešení byl jen hodinu po tom co jsem pod ním procházela a prohlížela si je. No fuj, škoda, že tenkrát tam se mnou někdo nebyl, abych mu to mohla říct. A takových myšlenek z ničeho nic mám dost často. 😕

klouzek
26. kvě 2012

Ahojky holky,tak já se k vám taky přidávám, začali jsme se s manželem minulý týden snažit o první mimi,tak jsem zvědavá jak na tom budu,testy jsem si zatím ještě nedělala,asi až ten příští týden,ale zvědavá jsem dost 🙂

simculinek
26. kvě 2012

Ahoj holky i já se přidávám.... 😉 Tak držím palečky všeeeeeeeeem...... 🙂

brnanda
autor
26. kvě 2012

@aagnes to si moc dobře pamatuju ,jak to tam spadlo!!si měla velké štěstí!! víš co..ono se jednou dvakrát něco zdá a stane se to,pak zase třeba pět let nic.

@klouzek
@simculinek ahoj holky,tak přeji hodně štěstíčka 🙂

jsem akorát dneska u tchánovců, manžel s rodičema šel dneska na koncert Alexandrovci,tak jsme v brně s Tomíkem unichdomaabudemetady dneska spinkat a čekat,a se opln dojmů vrátěj 🙂

klouzek
27. kvě 2012

@brnanda děkuji moooc,snad se brzo zadaří

angel01
27. kvě 2012

Ahoj holky, můžu se přidat??
Mám doma 3letýho raubíře po IVF a chtěli bychom mu pořídit sourozence 🙂

brnanda
autor
28. kvě 2012

Ahoj holky, tak jsme dojeli od soboty odmů...byli jsme u tchánů, v sobotu jsme se byli s malým fotit.Už sem viděla jednu fotečku ,musím ju stáhnout z netu ,-) zbytek bude asi do týdne.

V neděli jsme byli na dětském dni v Tuřanech na letišti ,bylo to super a krásně sme se opálili 😀

@angel01 ahoj, už ste byli u doktorky, aby ste šly rovnou na IVf a nebo tomu dáte čas ,jeslti se nezadaří ?

brnanda
autor
28. kvě 2012
angel01
28. kvě 2012

@brnanda teď jsem první měsíc bez HA a doktor říkal, že teď máme největší šanci, tak uvidíme. . .máme ještě zamražený 3embrya, tak když to neklapne přirozeně, na podzims i půjdeme pro eskymáčka 😀 zatím mám jen nakoupené ovulační testy 🙂 dnes jsem 12DC a mám na něm slabýho ducha 😀

brnanda
autor
28. kvě 2012

@angel01 tak to držím palečky 🙂
jdu zítra na gyndu,tak sem zvědavá,co mi dokt.řekne nového 😅

anonym007
29. kvě 2012

ahoj tak my se taky snažíme 🙂 přříznaky,všechno by bylo ale testík mi 2x ukázal / ...tak doufám že je to jen chyba testu 😀 nebo se to alespon povede co nejdříve 🙂

pavlina26
29. kvě 2012

ahojkyyy 🙂 tak jak? něco nového? 🙂

brnanda
autor
29. kvě 2012

@anonym007 a jaké příznaky máš? 🙂)

@pavlina26 ahoj 🙂

tak jsem byla na gyn. a doktorka mi řekla, že mám maličké vajíčka,skoro je to tam prázdný a prej bych měla mít ovulaci zrovna dneska..nevím kde teda je 😀 a sama řekla, že uvidíme, jeslti clost.a utroš pomůže 😖

alzbeta.hod
29. kvě 2012

dravím všechny snažilky, pokud mohu přidávám se. Od května se pokoušíme o druhé miminko ale kdy se chytí netušíme a bojíme se dalších zklamání...

angel01
29. kvě 2012

@brnanda clost. určitě zabere a bude líp, hlavu vzhůru 😉
@alzbeta.hod vítej a palečky budeme sržet i tobě 🙂
@anonym007 kolikátý DC jsi?? není ještě třeba brzy na // ?

snad se nám tu všem brzy zadaří 🙂 já jsem dnes 13DC a duch na ovu testu sílí, takže možná moje první ovulace opravdu dorazí 😀

alzbeta.hod
29. kvě 2012

@angel01 děkuji mockrát, snad nebudem muset čekat 15 měsíců jak u první dcerky. Raději jsme si dali náskok než budou malé 3 roky :D

alzbeta.hod
29. kvě 2012

@anonym007 já měla slabého ducha na testu 28DC v den očekávání MS. Takže držím palečky. Ale příznaky jsem měla až po 5tt

mysplys
29. kvě 2012

ahoj holky, mohu se k vám také přidat? od začátku května jsem vysadila HA a uvidíme jestli se nám mimísek podaří, nespěcháme a necháváme to osudu 🙂 jen bych na vás měla otázečku... brala jsem 12 let HA a nyní po vysazení, zhruba 14 dní, mám už druhý den pěkné píchání v podbřišku, 😖 někde jsem vyčetla, že by to mohla být bolestivá ovulace, máte s tím některá zkušenosti? a zlepší se to časem? moc nadšená z toho fakt nejsem a představa, že v těchto bolestech se pokoušíme o miminko 😝

angel01
29. kvě 2012

@alzbeta.hod já mám ducha na ovulačím testu, ale i to je zatím úspěch 🙂 a vím o čem mluvíš, my na syna čekali 4roky 😒
@mysplys i tebe vítáme a držíme palce 🙂 zřejmě to mohla být ovulace, někdo to tak má a po vysazení HA ty bolesti můžou být větší, než se ti srovnají hormony. . .ale osobní zkušenost nemám, já mám anovulační ciklus 😒

solteeskaa
29. kvě 2012

@mysplys ahoj pry to pichani byva z te ovulace mam kamaradku ktera uz sice tehotna je ale mela podobne problemy mela hrozne bolesti ale to nektere zeny mivaji takze pry pokud se snazite o mimi tak se tu bolest snazit ignorovat..ono to casem bude snesitelny nekdo si na to zvykne a nekdo ne ze se to musi zkusit 🙂

kacenkaharris
29. kvě 2012

@brnanda Nealkoholicke uz chlastam niekolko dni, dokonca mi chuti viac ako to alko a mozem si ho dat i na slnku poobede a neboli ma z neho potom hlava 😀

brnanda
autor
29. kvě 2012

@mysplys i já též mám kamarádku,která trpí jako čert každej měsíc...ona je sice teda taková hysterka,ale.. 😀 😀 😀 😀 😀 už jí to doktorka potvrdila, tak mi už věří,páč jsem jí říkala hnedka,že to je z ovu.

jinak vítám nově příchozí 🙂

@kacenkaharris šla jsem v obchoďáku okolo stojanu s pivama apod. a jsem na to tak hleděla a říkala si pro sebe s úsměvem,že za ty dva roky, co je malej už na světě stím nealko pivem udělali pokrok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacenkaharris
29. kvě 2012

@brnanda A hlavne cena (tam za mlakou, kde som ja) je polovicna! Este keby tak manzel otehotnel a prestal chlastat to drahe alko pivo a presedlal so mnou na nealko! 😀

pavlina26
30. kvě 2012

@brnanda wow, tak držim palce, aby to vyšlo!!!!!! 🙂 Já jsem zase včera po revizi dostala první MS 🙂 Takže už se budeme moci začít regulerně zase snažit, což jsem taky ráda 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru