Snažíme se o miminko - květen 2012

brnanda
15. kvě 2012

Ahoj, rozhodli jsme se s mužem,že se pokusíme o druhé dítě.A jelikož od května tady není žádná diskuze květen a dále ,tak zakládám novou diskuzi.Doufám,že se dozvíte rady a i rady někomu předáte a že si tady každá najdete nějakou tu dušičku k sobě,jako jsme byli partička červen 2010.
Vítám všechny nové snažilky 🙂

blondatabruneta
3. čer 2012

@brnanda jj přesně tak 🙂 hned se dost pročistil vzduch a je to o dost lepší 🙂

luciebx
3. čer 2012

ahoj holky.. my se taky snazime tak snad to vyjde.. taky se hlidam podle ovu testiku... tak snad to musi uz co nejdriv vyjit..

ddanda
3. čer 2012

Ahoj holky, my jsme ve stadiu "snažení" asi 10. měsíc a už si o tom asi potřebuji s někým poklábosit, tak bych se k vám ráda přidala 🙂

ddanda
3. čer 2012

@blondatabruneta Ahojky, to jsme na tom uplně stejně. Hlídala jsem si, kdy asi tak mám ovulaci a byla jsem naštvaná, když byl manžel zrovna unavený a odmítal mně. A to jsem si původně myslela že nechci být robot na výrobu miminka a stejně se ze mně pomalu stával. Tak jsem taky rezignovala a nezjišťuju ani ovulaci a nechávám to uplně přírodě. Když se do roka nezadaří, tak bych asi začala řešit doktory, nebo tak něco.

brnanda
autor
3. čer 2012

@ddanda hele ,zkus zajít za doktorkou na gyndu a řekni si o clostil begyt a utrogestan .

jako pokud nejste nemocní ,tak to doporučuji všem!!vyzkoušejte toto a po těch +-3 měs. uvidíte 🙂

Jinak vítám všechny nové snažilky 🙂

ddanda
3. čer 2012

@brnanda Díky za tip 🙂

mysplys
3. čer 2012

@petruska_rs ahojky ... tak to jsme na to úplně stejně, já také vysadila na začátku května 😉 jinak přeji, ať si svatbu užiješ se vším všudy 😉 já bych se vdávala znovu, hlavně pro ten den 😀

mysplys
3. čer 2012

@brnanda hele, že by fakt pllatilo, že když žena čeká kluka, tak krásní a holčičky, že ubírají na kráse? 🙂 jinak se už nějak sžívám s tím, že moje tělo není v prvním měsíci po vysazení HA úplně v normálu, ale přestávám se pozorovat ... takže pokrok 😀

petruska_rs
3. čer 2012

@mysplys děkuji,snad vše dopadne dobře😄Jinak po vysazení jsem MS dostala hned a byla jsem fakt ráda,ovulaci jsem měla bolestivou,ale taky byla,tak snad se zadaří

petruska_rs
3. čer 2012

@brnanda to by byla,ale asi to neklapne,protože jsem měla silnou angínu tak není z čeho,raději bych až na podzim,ale kdyby se zadařilo už teď tak bych byla za ten dar šťastná

viktoriecom
4. čer 2012

@blondatabruneta ahojky.. to je fajn, že nejsem sama.. ja z toho nejsem až zas tak mimo.. ale jako já nemá uplně v pořádku ten horm. profil.. neuvolňují se správně vajíčka... takže asi ani moc nedochazí pravidelně k OVU.. ale já na to kašlu, až to bude tak to bude.. měla sem teď hrozný stavy ale asi kvuli vyvolávačce.. hrozně mě psychicky zbořila.. teď začínám brát ve středu proveru tak se to snad srovna.. a pak to necháme volně plynout.. manža to neřeší, tomu je to jedno.. 🙂

mysplys
4. čer 2012

holky mám na vás otázečku ... stává se vám, že by vás uprostřed cyklu bolely bradavky...ne celá prsa, jenom bradavky? mě už se to dřív stalo, ale to jsem brala léky na střeva, které mi zvedly hladinu prolaktinu a tím zpustily laktaci, ale ty léky už přes dva měsíce neberu a zase mě uprostřed cyklu začly bolet bradavky 😖 nevíte čím tu bolest zmírnit, někdy jsou pekelně citlivé 😝

ddanda
4. čer 2012

@mysplys Mně se to taky stává, ale bohužel nevím co s tím. Vím o čem mluvíš.

viktoriecom
4. čer 2012

Ahoj Holky 🙂 helejte, včera mě bolel podbříšek, dnes mám celý den mokro tam dole a takovej táhlej průhlednej hlen.. myslíte že je to ovulka??

brnanda
autor
4. čer 2012

@viktoriecom jistě ,že !!!máš dneska ovu ,-) já si pamatuju,jak jsem jednou vstala ze záchodu a ono to z emě vyselo 😀 😀 😀 😀 byla sem ztoho mimo,než sem zjistila,co to je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brnanda
autor
4. čer 2012

@mysplys jo já tomu věřím ,-)
kamoška čekala holčičku,měla po celém těle ekzémy jak prase a jak je krásná,tak byla..prostě těhotná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viktoriecom
4. čer 2012

@brnanda tak to je fajn 🙂 takže byl sex včera, bude ráno a chce to asi do konce týdne že?? holky , já po 11 měsících konečnš ovulujuuuuuuuuuuu eeeeeeeeej:D

brnanda
autor
5. čer 2012

@viktoriecom jak málo ženské stačí ke štěstí chicht

brnanda
autor
5. čer 2012

Všem přeji pěkný den 🙂

viktoriecom
5. čer 2012

@brnanda 🙂 viď 🙂 no a jak dlouho to trva??? Jako ta OVU? dokud je ten hlen i předtím?? já četla , že tam mužou spermíci přežít až 5 dní 🙂 no a když mám ovu, tak je velká pravděpodobnost otěhotnění, vid??
mě mudr. řikala, že se mě nepravidelně uvolňují vajíčka , to asi znamená, pokud se neuvolní, nedojde k ovu a když se uvolní dojde k ovu?? což by bylo teď?? no sem na to zvědavá :D

bsilver
5. čer 2012

Ahoj holky! Jsem tady nová a ráda, bych se k Vám připojila a dozvěděla i nějaké rady 😉 ...s přítelem se snažíme, už devatý měsíc o miminko a stále se nám nedaří ☹

brnanda
autor
5. čer 2012

AHOJ HOLKY, tak jsem udělala uzavřenou skupinu- to proto,aby jsme si mohli vážně povídat o všem,co nás trápí, o soukromých věcech apod. a nikdo cizí,nebo třeba někdo z vaší rodiny, nebo nějaká nepovolená osoba využívala vašeho smutku apod. tak jsem založila v soukromých diskuzích pro nás pokačování této diskuze.

prosím Vás,jeslti jsem někoho opomenula tam připsat,napište mi do IP zprávu,tyto stránky ponechám uzavřít.

@bsilver, @viktoriecom, @ddanda, @mysplys,@ petruska_rs, @luciebx, @blondatabruneta,@ angel01, @alzbeta.hod,@maximka33,@maximaty, @anonym007, @kacenkaharris, @solteeskaa, @klouzek, @simculinek,

@bsilver vítej , a rovnou zavítej do uzavřené diskuze ZAČÍNÁME ZNOVA - KVĚTEN 2012 ,V SOUKROMÝCH SKUPINÁCH.

angel01
5. čer 2012

Tady je odkaz, dalo mi trochu práce to najít 🙂 🙂

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zaciname...

bsilver
5. čer 2012

@brnanda děkuji za přijetí jsem ráda, že můžu s vámi sdílet veškeré pocity a radit se s vámi 🙂 ...tak jak jsem psala s přítelem se snažíme deváty měsíc a už začínám být nervozní ovulaci jsem měla 29.5. podle bílkového hlenu si to myslím 😕 ..ale 3.6 jsem kapku špinila, tak nevím, jestli se to zahnizďuje nebo se mi to neudrželo ☹... BT jsem měla ráno 37,2 😕

brnanda
autor
5. čer 2012

@bsilver už prosím piš do nové skupiny ju 🙂

brnanda
autor
5. čer 2012

POŽÁDALA JSEM O UZAVŘENÍ,VYMAZÁNÍ TÉTO DISKUZE

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru