Snažíme se o miminko - květen 2012

brnanda
15. kvě 2012

Ahoj, rozhodli jsme se s mužem,že se pokusíme o druhé dítě.A jelikož od května tady není žádná diskuze květen a dále ,tak zakládám novou diskuzi.Doufám,že se dozvíte rady a i rady někomu předáte a že si tady každá najdete nějakou tu dušičku k sobě,jako jsme byli partička červen 2010.
Vítám všechny nové snažilky 🙂

mysplys
30. kvě 2012

@angel01, @solteeskaa , @brnanda holky díky moc za odpovědi, já právě tento stav vůbec neznám a o bolestivé ovu jsem v životě neslyšela, tak jsem z toho byla docela vyjukaná ... zjistila jsem, že když se člověk moc nepozoruje, tak to břicho tak moc nebolí 😀 😀 😀 no jo, psychika dělá divy .. jinak holky držím vám palce, ať mimi přijde co nejdříve 😉

anonym007
30. kvě 2012

@brnanda bolí mě bradavky...mam větší chut na jidlo..a byvam docela dost unavena ....nevím mno mam skoro všechno podobné jak u toho prvního...až na tu nevolnost tu ještě nemam....

anonym007
30. kvě 2012

@alzbeta.hod mno tak uvidíme ...taky je mi to divné nejde o příznaky....ty si člověk dokaže vsugerova a kort jak ja se znam.....ale spiš mi jde o ty pradavky proč bolí v životě mě neboleli akorat jak sem byla poprve těhotna.....

alzbeta.hod
30. kvě 2012

@anonym007 jo o příznacích je to jako u nás... já měla poslední měsíce snažení příznaky každý měsíc :D psychika je strašná věc

mysplys
31. kvě 2012

@anonym007, @alzbeta.hod holky mám na vás možná blbou otázku 🙂 ... myslíte si, že může žena vycítit když otěhotní ještě než to potvrdí menstruace nebo test? já tedy vysadila HA teprve před půl měsícem a jsem spíš vykulená z toho, co se děje v mém těle po vysazení, takže ani nevím z čeho to je ... před dvěma dny bolesti v podbřišku, teď bolesti bradavek a celkově se cítím, že nejsem ve své kůži, ale může to být jen vysazením té HA ... ale už se asi moc pozoruji, ale jak jsem v této situaci poprvé, tak jsem z toho nějaká nejistá, 😖 @anonym007 držím palečky, ať se brzy objeví // a @alzbeta.hod a vám, ať se také brzy podaří a malá má sourezence 😉

alzbeta.hod
31. kvě 2012

@mysplys těžko říct, já to nepoznala... celou dobu naprostá pohoda. Nakonec jsem se ještě rozplácla na náledí a začala špinit. Tak sjem očekávala MS. 2 dny před ní mě bolel podbřišek tak jsem si s MS byla jistá, ale nedorazila. Jen mám strach že na tenhle krásný okamžik budem čekat dlouhé měsíce jako při prvním.

brnanda
autor
31. kvě 2012

@mysplys u mě to poznal manžel 😀 😀 a já ne 😀 😀

angel01
31. kvě 2012

Ahoj holky, včera večer mě začalo bolet břicho a záda jako na mrchu a dnes to pokračuje, dopoledne jsem měla // na ovulačním testu a teď už jen ducha, takže zřejmě proběhla moje první ovalce v životě 😀 tak snad z toho něco bude 😀 😀

mysplys
31. kvě 2012

@alzbeta.hod neházej flintu do žita, třeba to tentokrát vyjde rychleji 😉 jak dlouho jste čekali poprvé? já jsem ze všeho tak vykulená, že až zjistím, že jsem těhotná, tak nebudu vědět co s tím stavem 😀 a hlavně se vším tak trochu nervuju dopředu ☹
@brnanda a podle čeho to mažel poznal? 😀 chlapy jsou většinou takový trochu mimo a málokdy si podstatných věcí všimnou 😀

mysplys
31. kvě 2012

@angel01 držím palečky, ať to vyjde 😉

maximaty
31. kvě 2012

Ahojte, dnes jsem zažila tak bolestivou ovulaci jak nikdy před tím, až jsem malem brecela, nemohla jsem stát , sedět , chodit no natož pracovat na mimču. Ale včera a predevčírem bylo krásný tuleníčko tak třeba 🙂 ...

alzbeta.hod
31. kvě 2012

@mysplys taky se hodně se vším stresuju... poprve jsme na miminko čekali dlouhých 15 měsíců. Bojím se toho zas... vím jak to bylo stresující... ale protože bych chtěla spíš otěhotnět až na podzim tak se třeba zadaří dříve. V srpnu nás totiž čeká cesta k manželovým rodičům na Slovenko a tak bych tu cestu ráda přežila v co největší pohodě.

alzbeta.hod
31. kvě 2012

@maximaty totéž jsemměla i já minulý cyklus... ale nezadařilo se. Mám spíš dojem že jsme tuleníčko tak nějak blbě vynechali... v nepravou dobu

maximaty
31. kvě 2012

@alzbeta.hod No bolesti trvaly tak 4 hodiny, pak se ulevilo a doteď mám v podbrisku zvláštní pocit (asi to vyzní blbe ale jako bych tam měla termolahev nebo tak něco ) je to ted třetí mesic snažení ale uz ted jsem z toho na nervy... ☹

maximka33
31. kvě 2012

ahoj holky, můžu se přidat? už je to víc než 2 roky, co se snažíme o druhé dítě. mezitím jsem byla dvakrát těhotná, ale jednou se objevily VV a podruhé letos spontánní potrat... naštěstí už přišla první ms, tak se pomalu můžem zase snažit...

maximka33
31. kvě 2012

jo a musím říct, že po potratech mám takovou výraznější ovulaci a to je dobré znamení vědět, kdy na to. aspoň něco dobrého..

mysplys
1. čer 2012

@alzbeta.hod no já se také děsím, že to bude trvat dlouho a pak budu z toho čekání na hlavu ... sice jsme si s manželem říkali, že tomu necháváme volný průběh, že to nebudeme hrotit, že nikam nespěcháme, ale myslím si, že už to mám v té hlavě někde uhnízděné, že se budu každý měsíc pozorovat 😖 ... říkej si, že chceš miminko až na podzim a určitě ne dřív, protože jedete na to slovensko a ono se to jako na potvoru povede dřív 😀
@maximaty já jsem z bolestivé ovulace trochu vyděšená, doteď jsem nevěděla, že to existuje 😀 zase na druhou stranu víme kdy na to, i když v těch bolestech, nevím nevím 😀
@maximka33 ahoj a vítej, moc držím palečky, ať se ti to tentokrát povede bez komplikací a máš už konečně štěstí, koukám, že už jsi si při snažení užila svoje ☹ takže do třetice všeho dobrého 😉

alzbeta.hod
1. čer 2012

@maximaty já byla na nervy tak po roce. Do tý doby jsem to tak nějak zvládala. Ale teď blbnu už po prvním nezdaru... :D
@mysplys no tosi říkám... chci ci léto užít ne jako při prvním když jsem rodila v září a to byli ty 40stupňový vedra. No děs. A ta dovča mě taky inspiruje... ale kolem mě je každá těhotná, hlavně v rodině jsou už 2 těhulky... tak mi to trochu chybí...

brnanda
autor
1. čer 2012

@angel01 hele a nevšimla sis u té ivu něco u tebe ,že bylo jiné? krom těch zad apod.. neměla si na něco chuť? nebo tak něco? aby ti to příště neuteklo ,-)

@mysplys hele aproč by ses měla nervovat?? musíš bejt vklidu,páč těma nervama můžeš pak dopomáhat akorát k něčemu zlému .

ty já nevím, ale já si tak dva dny před tím říkala sama pro sebe,že se v zrcadle nějak sama sobě líbím.. byla sme taková - zářil mi prostě obličej 😀 😀 a v prosinci mi známej řekl,že se mu šíleně líbím,že oprandu budeme mít kluka, že sem jak sluníčko v obličeji- nemyslel, že bysch se smála,ale prostě mi zářila kůže ,obličej no ,nevím jak to mám říct 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@maximka33 my čekali x let a te´d si říkáme,že dítě máme a když se to nepovede,že je to už jiný ,už ztoho neděláme takovou vědu jako před tím víš...musíš to tak brát a zbytečně se tím nenervovat 🙂 🙂

angel01
1. čer 2012

@brnanda ničeho jsem si nevšimla, jen ty bolesti jako na mrchu jen mírnější. . .takže nevím podle čeho vypozorovat, ale asi je to jedno, nepředpokládám, že by přišla další ovulace, nikdy jsem ji neměla. . .teď jak jsem vysadila HA tak je tělo zblblý a jednu mi dopřálo, tak snad ji řádně využijeme 😀 😀 😀

jinak i já zdílím názor, že jedno zlatíčko už doma máme, takže se nehodlám moc nervovat , ikdyž je mi jasný, že v praxi to bude nakonec jiný a asi tak za 10dní budu šílet s testama 😀 😀

brnanda
autor
2. čer 2012

@angel01 počkej ty jsi neměla předtím ov vůbec?

njn,jsme přece jen ženské 😀

já taky nemám ov každej měsíc,ale tak nějak si říkám,že uvidíme jak to dopadne 🙂

angel01
2. čer 2012

@brnanda právě že vůbec, brala jsem různý hormony a tak a stejně k ničemu, takže pak právě IVF, proto to zatím beru s nadhledem a když se nezadaří tenhle měsíc, tak vím, že jsem bez šance a půjdeme si pro eskymáčka 🙂
a jinak máš krásnýho synka 😉

blondatabruneta
3. čer 2012

@viktoriecom ahoj, jsem na tom naprosto stejně... snažíme se 11. měsíc a pořád nic... dokonce už jsem z toho byla tak vydeptaná, že jsem se s manželem pořád hádala i když do té doby jsme se nehádali skoro vůbec... byla jsem naštvaná, když byly plodný dny a manžel zrovna neměl chuť atd... zkoušela jsem všechno, ovu testy, měření BT, hlen, hormonální profil v pořádku.... bez úspěchu... teď jsem si tento měsíc řekla, že takhle to dál nejde, že mi to strašně leze na mozek a udělala jsem to úplně jinak.. nechávám to na manželovi... žádný počítání dní, stresování atd.... prostě je sex když máme chuť a mně je hned psychicky líp 🙂 snad ta psychická pohoda pomůže a brzo se zadaří... 🙂 teď každým dnem čekám MS...

blondatabruneta
3. čer 2012

jinak teda my se snažíme o první a nedaří se nedaří... tak se k Vám s dovolením vtěrknu 🙂

petruska_rs
3. čer 2012

Holky mohu se k vám přidat,začátkem května jsem vysadila HA a chceme se začít pomalu snažit,ale otěhotnět bych chtěla až tak na podzim,snad se zadaří za dva týdny nás čeká svatba

brnanda
autor
3. čer 2012

@blondatabruneta vítej ahojky,hele takto sme to měli doma i my,a 100% vím,že to takto je u všech!!!mě to donutilo ktomu,že sem každej den (po ročním snažeí) jsem chodila cvičit a bylo mi hnedka líp na duši i natěle.

@petruska_rs vítej ahojky, vy budete mít svatbu?ty jo to by bylo fajn překvápko,kdyby řekla oddávajícímu -když říká ..berete si blabla za manželku? a než by odpověděl,bych řekla ,jestli si vezme nás a né jen mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ježíš to by byla romantika 😀 😀 😀

brnanda
autor
3. čer 2012

@angel01 aha,tak proto hnedka ivf.. a třeba to bude jinak,když už doma máte dítko, tak třeba se to podaří ani nebudete vědět jak ,-)

blondatabruneta
3. čer 2012

@petruska_rs jéé svatba 🙂 já se vdávala loni 25.6. 🙂 hned bych si to zopakovala 🙂

blondatabruneta
3. čer 2012

@brnanda no právě 🙂 já hlavně potřebuju takovou tu pohodu doma, ne se furt dohadovat jestli bude sex, nebude sex.... to nám oběma lezlo na mozek... 🙂 a paradoxně tento měsíc byl sex i víckrát 😀

brnanda
autor
3. čer 2012

@blondatabruneta tak hlavně,že ste na to přišli dřív,než u zbalených tašek ,-)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru