Snažíme se o třetí mimčo 2020. Máte to tady také některá tak?

janulka_c
7. čer 2020

Ahojky všem snažilkám, i těm, co už se těší na svůj uzlíček.
My jsme se s manželem asi úplně zbláznili a rozhodli jsme se pro třetí mimčo. Máme už dva kluky (9,7 let) a rádi bychom holčičku, jsme ale i smíření s chlapečkem 🙂 vzhledem k velké pravděpodobnosti genů v rodině.
První dvě radosti se nám povedli na první pokus, ten druhý doslova Měli jsme veliké štěstí. Trochu v to doufáme popravdě naivně i teď. I když víme, že již nejsme nejmladší Mě je 34 a manžel je o deset let starší. V srpnu jdu na preventivku a buď už půjdu s radostnou zprávou (kéž by), nebo na doktora bafnu, ať mě pořádně prohlédne, že se snažíme o další radost. Může udělat i nějaké testy?
Holky máte to tu tak některá taky? Případně, najde se tu někdo, kdo poradí, jak případně početí podpořit? Předtím jsme to nemuseli řešit, tak nemám absolutně přehled. Nebudem to teda moc lámat přes koleno, pokud se to do nějaké doby nezadaří, tak nám to není souzeno .. ale bylo by to bájo,.
Díky moc, mějte se krásně, ať se Vám daří

janulka_c
autor
12. čer 2020

Ahojky holky, tak tento měsíc nic 😞 naopak jsem to dostala o den dřív. Nicméně Vás chci pobavit ... naběhla jsem do lékárny pro ten kontryhel čaj ... a domů jsem si přinesla kotvičník 😂😂😂... v tu chvíli mi vypadlo jak se to jmenuje, jen že je to na k.... tak jsem pročítala, až jsem narazila na tohle. Ale účinek to má stejný, tak snad místo pomůže. 😁🤗🤗
Mám pít hned, nebo až mi ti skončí? Díky

terla
15. čer 2020

Ahoj. Ženský, tak jsem ráda, že jsem našla tuto skupinku. Přidávám se taky k bláznům. 😂 No a vlastně už potvrzeným. Včera jsem zjistila, že jsem těhu. Toto těhu je asi nejvíc nejnáplanovanější jak jen může být. Měla jsem úplně stejný pocity jako jajiti, prostě jsem na děti sama, ač manžel o třetím taky vždy mluvil. No a když už jsme se rozhodli, tak hned na první pokus. Přiznám se, že jsme z toho včera byly trochu vykolejený, že to bylo tak rychlý, ale jsme šťastný. Myslím, že až teď nám to pořádně došlo, ale velká rodina a ten šrumec bude super.

janulka_c
autor
15. čer 2020

@terla jeeee, moc gratuluji 😉👏 to je paráda, když se tahle zadaří hned.
Ja teď budu mít taky nejvíce plánované. Prvního jsme chtěli, ale nechali jsme tomu volný průběh, byl hned, druhého jsme si přivezli z dovolené z jediného nechraněnèho sexu (řeči z toho nic nebude) .... takže vlastně teď prvně plánujeme. Tak uvidíme no ... první měsíc nic 😞 Tak snad to přijde brzy.

terla
15. čer 2020

@janulka_c Děkujeme. No spíš jsem to myslela tak, že jsem neustále zvažovala, jestli do třetího jít nebo ne. Jak jsem psala, jsem na ně většinou sama a až na nějaké krátké vyjímky bez hlídání. Je mi 33, tak sama na sobě cítím, že to je moje poslední šance a dýl už bych ani nechtěla. No a plno dalších aspektů, které jsem si musela v hlavě srovnat a s manželem probrat. Jinak všechny děti byly téměř hned, takže o snažení nelze mluvit. Je mi teď ale zvláštní, že mám tak silný příznaky těhotenství Takhle na začátku, jen doufám, že to není Vícečetné.

kafrie14
20. čer 2020

Pokud máte nepravidelnou má nebo rozhazenou doporučuji kapky Estrozin doporučila mi je Dr s tím že mám dávat pozor že se po nich rychle otěhotní pokud ještě nechceme tak ať vím. Jsou to bylinky v kapkách 🙂