Snažíme se o třetí mimi, snad konečně kluk 😃

mamajakoty
21. bře 2012

Ahojky, snažíme se o třetí mimísko. Mám zatím dvě holčiny a chtěli bychom klučinu. Jak na to? 😀
Poraďte a držte palce. Pravidelně dělám testníky, ale zatím nic.

mamkamarketa
21. bře 2012

sex behem ovulace 😉

sandynka
21. bře 2012

To je fakt, souhlasím 😀

mamajakoty
autor
21. bře 2012

jj to mě nenapadlo :DDD
Já ji zatím neměla, při kojení přirozeně bez menstruace a teď měsíc nekojím. Tak kdy bude ovulace tak to fakt je ve hvězdách.

brisalek
21. bře 2012

My mame holcicku - sex byl v den ovulace (podle ovu testu) a tri dny po ni. Pred ni 100% ne🙂.Je to vzdy 50:50. Manzel pribuzne chtel take mermomocne kluka po dvou holkach a 3 byly dvojcata - dve holky🙂🙂, tak pozor na to🙂.

mamajakoty
autor
21. bře 2012

Taky mě s tím strašej, že budu mít dvojčata. Ale v rodině to nemáme a pravděpodobnost je malá. Tak snad se nemám čeho bát 😉
Třetí holčička bude taky super. Hlavně se těším na ten krásný malý uzlíček. Tak snad se nám i potřetí zadaří. Držte mi holky palečky. 😀

beruska24.9.
21. bře 2012

u nás v den ovulace - holka 😀

bl4nche
21. bře 2012

U nas to bylo podobne - den pred ovulaci i den po ovulaci a byla z toho holcicka ;) A naopak kamaradka pocala tri dny po ukonceni MS chlapecka...

januzza80
21. bře 2012

@mamajakoty Ja to mela u kluku i tak,ze po delsi pauze a sex at neni moc casto a spis na tu ovulaci. 😉

beruska24.9.
22. bře 2012

@januzza80
@mamajakoty
tak u nás asi porušena všechna ´´pravidla´´ 😀 nejen že den ovulace, ale navíc po dlouhé době.
a u první to bylo kolem ovulace a také po dlouhé době. no, u nás by to byl návod na výrobu holčiček 😀

sylvka
22. bře 2012

😀 musim vám sem poslat mamku 😀 jsme dvě sestry (1986,1987) a naši strašně chtěli kluka,tak na to máma vzala knihu,štrejchli v jeden určitej den a v roce 1990 se narodil brácha 😉 od aktu v době ovulace bych zrazovala,oba kluky mám mino ovulku a adámka dokonce týden před ms počatýho 🙂 držím palce všem 😵

mirun
22. bře 2012

@mamajakoty Já mám dva kluky. jeden počatej v den ovu, druhej dva dny před ovu 🙂 . četla jsem tady na diskuzích, že se to holky snažily ovlivnit i změnou prostředí v pochvě a stravou. vyzkoušené to ale nemám, tak za sebe nedokážu říct, jestli to pomůže 😵 .

medria
22. bře 2012

@sylvka a nevíš jakou knihu??? tohle by mě docela zajímalo 😉 předem díky

mamajakoty
autor
30. bře 2012

Pořád nic. ☹

mamajakoty
autor
20. dub 2012

No možná už něco 😀

januzza80
26. dub 2012

@mamajakoty Preji,aby se zadaril.

mamajakoty
autor
7. kvě 2012

@januzza80 Děkujeme, už se zadařilo, hlavně, aby to bylo zdravé. A jestli kluk, tak to je zatím ve hvězdách, ikdyž mi zatím každý prorokuje třetí holčičku 😀

mamajakoty
autor
14. čer 2012

Ahojky, hlásím miminko naštěstí zatím vše v pořádku, dnes jsme 11+5. Pohlaví samozřejmě ještě nevíme, ale jsme napnutí jak struny. Taky mám termín 29.12. tak doufám, že si Štědrý den užiju ještě doma, už teď to naše miminko přemlouvám ať se narodí až 25.12. :D Snad poslechne mamičku. 🙂))

mamajakoty
autor
24. črc 2012

Další návštěva pana doktora i s ultrazvukem bude 1. srpna. Minule mi pan doktor slíbil, že už to určitě vykoukáme, jestli to bude holka nebo kluk. Tak se moc těším. Snad nebude mimi stydlivé a ukáže výbavu 😀.

mamajakoty
autor
27. črc 2012

Tak jsem dnes, kvůli večerním a nočním bolestem břicha a zad a taky jsem trochu špinila, navštívila o něco dříve pana doktora. Naštěstí je vše v pořádku, jen se musím šetřit a nic těžkého netahat (to se hezky říká s 2 prďolkama za zády). Pan doktor byl jako vždy skvělý a hned byl taky zvědavý jestli je to teda holka nebo kluk. Můžu říct, že v noci jsem se tak vyděsila, že se něco děje, když trochu krvácím, že mi na záleželo jen na tom, aby bylo mímo v pořádku. Nicméně jsme se jukli a je to kluk. Pan doktor řekl, že není pochyb. Tak se mi vyhrnuly slzičky... už toho na mě bylo moc, nejdřív strach o mimíska a pak radost, že můžeme k vánocům očekávat malého klučíka. Už se těším až budu moct nakoupit spoustu modrých oblečků, po holčinách mám vše jen růžové. Taky chci ušít nové povlečko na košík atd. 😀 😀 😀

marrei
27. črc 2012

@mamajakoty - velká gratulace, hlavně ke zdravému mimískovi 😉 A ten chlapeček je hezká třešnička na dortu 😀