Souvisí chuť na sex s plodností?

modrypitrisek
9. pro 2013

Holky, asi dost pitomá otázka, ale ráda bych, aby mě někdo ujistil. Souvisí chuť na sex s plodností? Tzn. pokud to mužský moc nemusí, znamená to, že bude pravděpodobněji méně plodný či neplodný? Předpokládám, že to spolu nemá co dělat, ale přeci jen, když jsem blbá, tak se radši zeptám....

dora13
10. pro 2013

@modrypitrisek kvalita spermii s chuti na sex zcela urcite nesouvisi, tu ovlivnuji zcela faktory. A jazykove okenko, vilnost neznamena chut na sex, spojeni vilny chlap znamena uchyl.

modrypitrisek
autor
10. pro 2013

Možná o interpretaci, svým způsobem máš pravdu, úchyl v tom smyslu, že má úchylně velkou chuť na sex (může ho prakticky nonstop). Takže pro mě lehce nadnesené vyjádření téhož. Evidentně jsi si jistá v kramflecích, takže nemá ani smysl odkazovat na výkladový slovník, co o tom můžou vědět lingvisté... Ale jsem ráda za potvrzení svého předpokladu, to mi udělalo radost 🙂 .

terkazel
13. pro 2013

@modrypitrisek určitě nemá, manžel má chuť pořád a má málo spermií.

laurital
13. pro 2013

Jak kde 😀 , ale u mého muže stoprocentně.Můj muž může kdykoliv a obě dcery dal na první dobrou.

modrypitrisek
autor
13. pro 2013

laurital 😀 😀 Tak snad budeme také tak úspěšní 🙂 .

dora13
14. pro 2013

@modrypitrisek tak ja treba lingvistka jsem 🙂
papirovy vykladovy slovnik ted po ruce bohuzel nemam, ty elektronicke pouzivaji synonyma jako "chlipny, necudny, oplzly, zvrhly, smilny". A kdyz se kouknes do googlu, slovo vilny je takrka vyhradne pouzivano v novinovych clancich typu "Vilny muz jde do vezeni za obtezovani zen". Takze ano, rozhodne mas pravdu, ze je to muz, ktery ma chut na sex, ale je k tomu jakasi pridana hodnota, ktera to slovo posouva nekam, kde se meni jeho vyznam, ktery uz pozitivni konotace nema. On ten registr je velmi dulezity -- cokl taky znamena pes, ale pro sveho domaciho mazlicka to nepouzijes a sex s milovanou osobou neoznacis jako obcovani, mrdani nebo soustani. Konkretne v tomto pripade bych pouzila bud "chut na sex" nebo "sexualni potence".

modrypitrisek
autor
17. pro 2013

Máš naprostou pravdu 😎 .