Špinění místo menstruace. Co by to mohlo být?

ada80
2. lis 2007

prosím o radu 29.9..2007 jsem měla dostat menstruaci ale tu jsem nedostala jen od včera mám slabé špinění nevíte co by to mohlo být?děkuji

pandabox
29. únor 2016

@nikyninasi123 taky drzim palce at to vyjde!!

nikyninasi123
29. únor 2016

ale zadny falesny nadeje ja to mela u mi druhy cerky a je na svete moc ti gratuluji ja to tam vydim na 100% tet uz jen byt cv klidu a cekat nez malinky pride na svet 🙂

nikyninasi123
29. únor 2016

@pandabox le zadny falesny nadeje ja to mela u mi druhy cerky a je na svete moc ti gratuluji ja to tam vydim na 100% tet uz jen byt cv klidu a cekat nez malinky pride na svet 🙂

pandabox
29. únor 2016

@nikyninasi123 ackoliv tvrdy alkohol nepiji, tak tohle je situace na panaka..ufuf, moc dekuji za podporu a dam v pristich dnech vedet jak to dopadlo..a ty dej taky vedet🙂

nikyninasi123
29. únor 2016

@pandabox urcite dej ja dam taky az neco budu vedet 🙂

pandabox
6. bře 2016

@nikyninasi123 tak jak jsi dopadla??

nikyninasi123
7. bře 2016

@pandabox no delala jsem si TT 3 dny cpo ocekavany MS a tes negativni zatim jeste dalsi jsem neskousela

pandabox
7. bře 2016

@nikyninasi123 ja jsem mela celkem tri testy pozitovni, ak prisla MS, pak uz byl test negativni, hlavu vzhuru. Jednou se to podari🙂

laura1972
6. črc 2016

Užívám od května clostilbegyt a duphaston a v červnu u mě proběhla ovulace 2×. Dnes jsem tedy 17 nebo 19 DPO. Ms jsem.mela mít 2.7.. a nedostavila se, tak v pondělí 4.7. jsem byla na gynek.kde mi vyšel tehot.test negativní a dostala vyvolávačku. Asi za 3 h na to jsem začala špinit, což injekce tak rychle zabrat ještě nemohla. Nejdříve prý tak za 5 -10 dnů. To špíněni bylo jen trochu a hnědé barvy a druhý den zase nic a další den tedy dnes opět jen špínění, ale takové tmavší černé. Tak nevím od kdy začít brát clostilbegyt, když ho mám začít brát 3 den ms. Jestli mám ještě čekat až se to rozjede a taky hlavně aby se to vůbec rozjelo. Máte někdo zkušenost nebo stejný problém? Jinak mám celých půl roku pravidelnou ms přesně na den, 28 DC a zpoždění nebylo ani ten první měsíc, co jsem začala clostilbegyt užívat, akorát tedy ten první měsíc u mě neproběhla ta ovulace, neměla jsem žádné příznaky a ovul. testy jsem dělala SZ ten druhý měsíc v červnu s to už ovulace byla, jak jsem již psala 2× i podle mého gynekologa. Bazální teplota stále kolem 37.3 - 37.4

anett_3005
23. srp 2016

Dobrý den,
mám dotaz. Minulý měsíc jsem byla na vyvolávací injekci MS se dostavila 26.6. a trvala do 29.6. zároveň jsem od doktora dostala Proveru jelikož se s přítelem snažíme o miminko. Sex máme každodenně někdy i 2x. Dneska mám termín další MS a místo toho jsem odpoledne zjistila jemné narůžověle špinění. Test jsem si dělala včera a byl negativní. Na internetu jsem se dočetla, že špinění může být uhníznění vajička.
Máte nějaká zkušenost s tímto? Děkuji moc za jakoukoli odpověď

leninka800
25. dub 2017

Ahoj holky.Antikoncepci neberu jiz 3.mesic.Mam dnes osmy den po planovane ms.Test jsem si delala 3 dny zpet a byl negativni.Dnes jsem zacala malinko spinit a boli me podbrisek jsem otekla....muzu byt tehu????Prsa mam jak balon😃

absintka19
25. dub 2017

@leninka800 priznaky MS a tehu jsou stejne. Muze to byt cokoliv, spise pozdni tehu kdyz test mas neg.

absintka19
25. dub 2017

teda pozdni MS 🙂
@leninka800

leninka800
25. dub 2017

@absintka19 Ja Jen, ze se mi to nestalo nikdy.Ms mam pravidelnou.Tak jsem nejaka vydesena🙈

absintka19
25. dub 2017

@leninka800 vzdy je vse poprve 🙂 telo se meni, co neni dnes muze byt zitra...
Z med.hlediska prav.MS je 25-35 dni ale ma na to vliv hodne faktoru 🙂

leninka800
25. dub 2017

@absintka19 dekuju hned je mi lepe😊

liliska11
6. kvě 2017

ahojki muzu se zeptat mela jsem dostat menzes a stoho vislo jen spineni a za rti dni bilo koonec a to slabe spineni co to muze bit dekuji za odpovet

pajus_
25. říj 2017

Ahoj prosím o radu😕 už třetí den MS jen špiním ... Co to může být 😕 zatím beru HA

yanina19
5. lis 2017

Ahoj holky 🤗 jsem tu delší dobu, ale ještě jsem neměla důvod sem psát, ale teď už ano 🙂 Beru Ha TRI - REGOL. Vždy 21 dní a 7 dní pauza. Už čtvrtý den mám jen růžový výtok. Občas světlý a málo kdy tmavší. Mám to jen přes den a večer nic. Ani na intimku to není.😕 pouze jenom na papíře. TT jsem si dělala včera ale negativ. Jinak ha beru druhý měsíc na srovnání cyklů. Doktor má dovolenou 14 dní tak prosím jen o zkušenosti👶

selengomez
6. lis 2017

Ahojky chtěla jsem se zeptat neměla sem MS 2 měsíce dělala jsem si teh. Test nevyšel po 2 měsících sem spinila 2dny snažíme se o miminko delší dobu a teh test nevychází nevíte čím to je 2mesice nic a po tom spineni 2 dny děkuji

lobella
30. led 2018

Ahoj vsem, mam 5 mesic vysazenou HA a snazime se o prcka... Menstruace od by sazeni vzdy 26-27DC,posledni 2 jsem ale mela slabsi, ale porad jsem normalne krvacela, krece a to vse, posledni 2 cykly jsem pila kontryhel, prave na srovnani ms, oodporu organu atd, dnes 29DC a ms nikde, bricho me boli jako vzdy, ale od vcera jen trosicku spinim, vicemene jen kdyz se otru... TT negativni, myslite ze to muze byt kontryhelem? Pila jsem ho, aby byla ok sliznice a prave kvuli slabsi ms, a ted zatim nedorazila vubec... Kdy se obratit na dr.?

lobella
30. led 2018

Jinak merim BT a ovu probehla 14DC

katakabrt
20. srp 2018

Ahoj chci se zeptat?nevím jestli to není blbost.s přítelem se snažíme o miminko.v sobotu v den ms jsem začala slabě spinit.jsou to dnes 3dny.ale vlozku mam cistou.tak nevim zda je to ms nebo začínající těhotenství.Děkuji za odpověď

misicka1988
20. srp 2018

@katakabrt A co test ?

katakabrt
20. srp 2018

Ještě jsem netestovala.zítra zkusím.

katakabrt
21. srp 2018

Tak jsem zkusila test a zatím nic.zkusím to později.možná je ještě brzy?

misicka1988
21. srp 2018

@katakabrt Pokuď máš ovulaci uprostřed cyklu, a byla by jsi těhotná, test by 4 den po vynechání ms pravděpodobně 2 čárky ukázal. Touto dobou já měla na testech dálnice.. Ale pro jistotu bych si ještě za 2 dny test zopákla.

katakabrt
21. srp 2018

Jo za dva dny to ještě zkusím a uvidím.