Spolehlivost tehotenského testu?

ma_h
16. led 2006

mile nevesty, rada bych vas pozadala o radu

s pritelem se snazime o mimi neco pres rok, nyni jsem 5. den po vynechani menzes, tehotensky test pozitivni (delala jsem si jich vice), k dr. jsem objednana az na konec tydne, ale stale me boli bricho, jako predmenstruacni syndrom...muzu byt tehotna?..na kolik je spolehlivy teh. test?
stalo se nektere z vas, zde jste byla tehotna a presto vse nasvedcovalo tomu, ze "to dostanete"?

budu rada za kazdou radu, vim, ze musim pockat na vysetreni, ale nemuzu 🙂

pekny den.

son1cka
25. kvě 2010

Ahoj Darinka, stalo...nespravne som drzala test - tu cast co sa nechava v prude moca som drzala hore a pritom mala byt naklonena smerom dole - ak rozumies...v kazdom pripade aj mne sa po par hodinach objavili 2 ciarky...bol to mamatest.

darinka1231
29. kvě 2010

ten moj bol First test, tak som si o tri dni spravila druhy RapiClear a objavila sa aj ta druha ciarka asi po troch minutach, nie taka silna ako ta prva ale je tam 🙂 volala som mojmu doktorovi, na vysetreie mozem ist az ak mi menzes meska min. 2 tyzdne, takze cakam 🙂

jajapeta
25. kvě 2011

Ahoj děvčátka hrozně dlouho jsme se s manželem pokoušeli o miminko a nejspíš se nám to povedlo.Dnes jsem si udělala 2 těhotenský test a opět se objevily 2 čárky.A bříško mě bolí jako když to mám dostat,jak jsem četla Vaše příspěvky je to zřejmě normální. V pondělí jdu k doktorovi ale bojím se jak to bude probíhat jestli to není moc bolestivé nebo drastické to vyšetření ?? Děkuji za odpověď Petra

terkaaa
26. kvě 2011

Ahoj holky, tak my se snažíme o druhé miminko a mám dotaz, dnes jsem si dělala mamatest a vyšla mi druhá čárka,sice ne úplně silná, ale hned tam naskočila....tak nevim...asi počkám pár dní a zkusím to znovu...co vy na to? Jinak bolest břicha před menstrucí dnes zmizela, prsa mě bolí už celý týden a vytéká mi i mlezivo....
😉

terkaaa
26. kvě 2011

@jajapeta Už mám jedno mimčo....a neboj, vyšetření je naprosto v pohodě.... gratuluji

freeda
11. črc 2011

ahojte... Chcem sa opýtať.... S priaťeľom sa snažíme o bábatko... Teraz som si robila v priebehu pár dní 3 x MAMATESt a stale mi vyšiel pozitívny výsledok. Avšak ako tu čítam, mám strach že bude falošný čo by ma úplne zlomila , lebo som plná nádejí... I keď moje príznaky ktoré by to mohli potvrdzovať je neskutočná chuť do jedla , je mi blbje z vôni v kuchyni...obzvlášť z pečeného mäsa a mám bolesti v brušku a v podbrušku avšak stale na inej strane... ak som tehotná tak rátam že tak cca v 3tom týždni a moja lekárka má dovolenku takže sa mi nedá íeť tento týždeň na krv a ja sa idem zblázniť z neistoty. Poradte mi prosím 😉

freeda
11. črc 2011

@darinka1231

nedá sa ísť na test skôr? mne testy ukazali pozitivne výsledky, ale menzes mi ešte nemeška...:(

ianitka
11. črc 2011

@freeda
tak skus iny test (inu znacku) - ak pochybujes ...
mne mamatest ukazal dve ciarky cca 15 dpo a boli pravdive 🙂
- predtym mi nikdy ciarky neukazal 😖 bol snehobiely - takze ja s nim mam len dobre skusenosti - co sa tyka pravdivosti

freeda
11. črc 2011

@ianitka
teraz si ma moc ukludnila....ja s nim mam tiez take skusenosti ze ked som si ho v minulosti robila tak bol vzdy negativni, len sa asi bojim uverit ,aby som nesla moc sklamana od lekarky ak by tzo nahodou nebolo ono...A dakujem moc za radu 🙂

ianitka
11. črc 2011

@freeda
neboj.. ja ked som pred tym niekedy mala taky zvlastne dlhy cyklus - meskanie aj 10 dni... tak tiez nic neukazal...

mala si tie ciarocky take silne alebo len tien? a kedy si testovala?

freeda
11. črc 2011

testovala som sa v piatok , t.j. 23 dní po poslednej menštruácii...robila som si 3 mamatesty a všetky boli pozitívne spôsobom ,že negatívni pásik bol silne ružový-až fialovy a pozitívny bol slaboružový.... avšak dnes som musela odísť z práce, lebo som sevírka a prišlo mi tak špatne z výparov, že som sa povracala a strašne mi vadí mäso..

freeda
11. črc 2011

@ianitka testovala som sa v piatok , t.j. 23 dní po poslednej menštruácii...robila som si 3 mamatesty a všetky boli pozitívne spôsobom ,že negatívni pásik bol silne ružový-až fialovy a pozitívny bol slaboružový.... avšak dnes som musela odísť z práce, lebo som sevírka a prišlo mi tak špatne z výparov, že som sa povracala a strašne mi vadí mäso..

ianitka
11. črc 2011

@freeda
myslim, ze je to jasne... 🙂 tak tak potichucky drzim palce...
klud, pohoda ...

freeda
11. črc 2011

@ianitka budem najšťastnejšia na svete....moj snúbenec sa mi už prihovára brušku s istotou, že je v ňom bábatko, preto sa tak bojím toho sklamania...ale myslím a verím, že ten test bol pravdví a ja porodím zdravé bábetko
A inak, veľmi pekne ti ďakujem,ani nevieš,ako mi tvoje slová pomohli a povzbudili ma 🙂 VĎAKA 😉

ianitka
11. črc 2011

@freeda pripadne odfot testik a hod tu foto...

freeda
11. črc 2011

jasnééé..zajtra ich sem šupnem 🙂) 🙂 😝

sitrunamelissa
29. črc 2011

Vcera jsem si delala tehu test a byl negativni- ale asi 15 minut po limitu se na testu (znacku neznam) objevila slaba carka . Cela zmatena jsem test odpoledne opakovala(jeden den pred ocekavanou menses) a situace byla uplne stejna, zase az po limitu cca 15 min a slaba carka. Dnes (tedy v den ocekavane menses) jsem si delala test hned rano (zahranicni znacka) a uz v limitu se ukazala uplne slaboucka ruzova carecka (pridavam fotku). Tehu priznaky zadne celkem nepocituju. Krome slabych bolesti v podbrisku, jako bych to mela dostat. Hlavne ve vecernich hodinach. Taky se hodne nadymam. Ale jinak nic. (jenze unavena jsem posledni dobou porad, a z pachu se mi dela zle i netehotne ). Tak co myslite? Muzu byt tehotna, nebo ne?
Jak pisu, vim ze muj dotaz je asi komicky, a ze uz to tu bylo probrano tisickrat,ale ja mam hroznou potrebu se zeptat osobne..
Moc Vam dekuju za odpovedi.

ygreen
29. črc 2011

@sitrunamelissa já bych řekla že těhotná jsi, zkus mamatest, je hodn dobrý. Ale já si test normálně i prosvěcovala proti holé žárovce a když tam nebylo nic, tak nic, ale i když tam byl slabounký duch, tak jsem opravdu byla těhotná.

2adelkaa
30. črc 2011

Ahoj holky, chci se zeptat zda někdo nevíte jestli může MS respektive krvácení v době kdy sem měla pozitivní testy, ovlivnit výsledky.Tím, že je v moči příměs krve? Díky moc za odpověď.

sitrunamelissa
30. črc 2011

@2adelkaa : Ahoj, krev ciste teoreticky ovlivnit vysledek muze. (falesna pozitivita), ale je to dost vzacne.. Myslis tim, zes dostala normalni meses a mela pozitivni test? Zkus si test udelat za 2-3 dny znova.

2adelkaa
30. črc 2011

@sitrunamelissa měla jsem pozitivní testy víc jak týden..tohle je spíš jak potratové krvácení...hodně masivní ale BT neklesla..test pozitivní je ale hodně slabě.Takže to bohužel ais nevyšlo....dávám si ascorutin a piju kontryhel ale jestli to pomůže netuším.

ronyx
30. črc 2011

@sitrunamelissa Když jsem si dělala test objevila se jen jedna čárka,tak jsem ho vyhodila do koše.Po čtvrt hodině mi to nedalo a šla jsem se na něj znova kouknout a byla tam slaboučká růžová čárka. Dneska už jsem v pátém měsíci 😎

sitrunamelissa
30. črc 2011

@2adelkaa : To je mi lito ☹ Kazdopadne ascorutin a kontryhel zkousej dal a uvidis. Pokud je to hodne silne krvaceni a carka bledne, asi to neni uplne dobra znamka, ale kazdy clovek je individualni... Takze to zkus za 3 dny znova a uvidis. Drzim palce.
@ronyx _ Kez bys mela pravdu 🙂 Bylo by to super. Zitra si budu delat dalsi test, tak uvidime.

2adelkaa
30. črc 2011

@sitrunamelissa Díky zkoušim co se dá.

ronyx
30. črc 2011

@sitrunamelissa Tak držím palečky. Já se včera dozvěděla,že je to na sto pro kluk,tak mám radost. Foto z 3D. Jen škoda,že se nechtěl ukázat předem

sitrunamelissa
30. črc 2011

@ronyx : Dam zitra vedet. Jen me desi, ze nemam zadne, priznaky. Fakt me jen boli bricho - presne jako bych to mela dostat a nemam moc hlad...
Fotecka super, a uz mas jmeno??? 🙂

ronyx
30. črc 2011

@sitrunamelissa Neboj to bude o.k. Mě taky bolelo břicho. Udělala jsem si test a měla tak týden do těch dní.Test vyšel, ale i tak jsem se strachovala a čekala jestli to příjde nebo ne. Aaaa nakonec nepřišly. 🙂 No chtěla jsem Matyášku,ale je jich poslední dobou stáááášně moc. Tak to asi bude nakonec Zachari. Přítel nemá české příjmení,tak se to bude k sobě alespoň hodit 😎

sitrunamelissa
30. črc 2011

@ronyx No doufam, zitra rano se testnu a dam vedet 🙂
Zachari je zajimave jmeno, a hlavne pokud ma pritel cize znejici prijmeni. Jeste mas 4 mesice na rozhodovani 🙂

sitrunamelissa
30. črc 2011

Teda, ja jsem zjistila ze mi normalne asi uz preskocilo. Cely dnesek se tesim na to, az si zitra udelam test a ted se zacinam bat (samozrejme toho, ze bude negativni). To je fakt hruza...

sitrunamelissa
31. črc 2011

Tak jsem dneska vstala tak brzo (nemohla jsem dospat) a test je hotov. A jsou tam // 🙂 Jupiiiiiiiiiiiiiii!!!