Sport před plánovaným těhotenstvím. Kolik?

marijanka001
15. únor 2012

Ahj, dámy, jsem instruktorkou aerobicu, kicx box aerobicu, bodystyling, bosu a dalších forem. Moje hodiny nejsou žádná flákárna, jsem dost blázen 🙂 nu už jsme teď ubrala na intenzitě i na hodinách,ale nevím.... každý říká něco jiného. Máte nějaké zkušenosti???? Cvičit určitě ano,ale asi bych se neměla cítit vyčerpaná a úplně na dno, že? Děkuji za případné příspěvky a rady
Jo, jinak poprvé se nám to povedlo až po 10 ti měsících a ještě to bylo mimoděložní. Nechtěla jsem se tím zaobírat a začala jsem zase intenzicně cvičit asi 5x v týdnu a poslední dobou i 7x a to už jsme nezvládala. Moje hodiynjsou fakt výživné, jelikož trénuji i fotbalisty ☹

terinda
15. únor 2012

Můj názor je, že bys měla dost ubrat a cvičit mírněji 😅
Aby mělo vejce šanci se uchytit...

Jinak instrukt.zkušenost nemám, cvičila jsem asi 5x týdně a v těh. musela přestat.

marijanka001
autor
15. únor 2012

@terinda Děkuji za názor 🙂 nu, jsi cvičila dost 🙂 je teda fakt rozdíl, když předcvičuješ než když jsi jdeš na někoho zacvičit, jelikož do toho nedáváš 200%. A hlavně když ti hodiny mám, tak musím jít a nemůžeš se řídit svým tělem, víš jak to myslím ,viď? Holky mi říkají, že jsem takovej blázen na cvičení, neumím to dělat líně 🙂Tak asi uberu nu 🙂asi změním BOSU CARDIO za BOSU CORE - to je takové pomalé. Nu teď piju čaj od bády Radnické z Tymákova - na otěhotnění a je osvědčenej a od příštího týdne, tedy příští týden jdu k fyrioterapeutce na cvičení podle Mojžíšové a pak budu muset cvičit i doma, tak uvidíme.pááá

terinda
15. únor 2012

@marijanka001 držím pěsti 😉
Mně teda ten čaj nepomohl, ale třeba u Tebe zabere 😉

marijanka001
autor
15. únor 2012

@terinda jéééé☹ tak to jsem zvědavá
Nu hlavně, jsme řekla, že to řešit nebudu a cvičila jsem a pak tě to zase začne hlodat, jeslti neděláš něco špatně☹ musím přiznat, že bych ráda i cvičení zrušila a spíš chodila so zacvičit jako pro radost kdy s emi zachce,ale zase nechci přijtí o holky co na mě chodí☹ někdy jsem na roztrhání a přemýšlím co tedy a jak.......přítel ten nemusí nic, snad je teda zdravej, tak daleko jsme ještě nedošli. Nechci to řešit nijak přes doktory, znova se snažíme od srpna a stále nic,ale říká se tak rok a někdy i dva je prý normální☹hmmm to je dilema

terinda
15. únor 2012

@marijanka001 u nás byl problém jinde, vám ten čaj může pomoct 😉
A dej na svoje pocity, cvič tak, abys nebyla vyřízená, ale spokojená 🙂
Rok je normální čekačka, zkus zabavit hlavu 😅

marijanka001
autor
15. únor 2012

Dobře, dobře 🙂 snažím se zabavit hlavu tím sportem,ale musím vymyslet něco jiného 🙂
Děkuji ti

lennus
15. únor 2012

Hlavně přirozeně a moc nad tím nepřemýšlet! 😉

marijanka001
autor
15. únor 2012

@lennus Snažím se🙂 jenom když to nejde,tak nad tím přemýšlíš, jeslti nejedeš na doraz víš,?? Nechtěla jsme si ubírat hodiny,ale když nám to nejde a já jsem fakt padala na hubu, že jsem a nemám ani radost z toho cvičení a nebo se mi spíš vůbec nechce ani jít, jelikož jsem zbitá jako pes ☹ tak to asi bude něco špatně☹ tak nad tím pak přemýšliš, ž eubrat aby jsem byla v pohodě fyzicky a nebyla odrovnaná a tím pádem i psychicky v pohodě.
Děkuji 🙂