Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

deina
17. dub 2007

Iba na vceli jed... ustipnutie vcelou, ale to je nieco ine, asi.

lauritka
17. dub 2007

no a co proppolis?

deina
17. dub 2007

Neviem. Ved vyskusam Sarapis a ked nebude robit dobre, tak skusim nieco ine.

lauritka
17. dub 2007

no ved jasne deina. uvidis ako to bude na teba posobit. 😝

deina
17. dub 2007

Skusala si aj propolis, lauritka?

lauritka
17. dub 2007

nie ale ta firma FLP ma aj propolis..ale chcem zacat brat pel..ja mam stale sennu nadchu v maji tak dufam ze mi to pomoze ako prevencia,...

susik77
17. dub 2007

Ahojte, mne tiez ( mozno ) pomohol Sarapis k otehotneniu...Po tom, ako som vysadila v minul. tehu antikonc., sa dlho nedarilo potom som asi mesiac brala Sarapis a vyslo to...Sice som v 8.tt o to prisla, ale top nebolo sposob. Sarapisom, ale genet. chyba...Sarapis doporucujem...

ika_ba
17. dub 2007

ahojte babenky, ja som bola dnes v lekarni, dostat tam hode veci, a pytala som sa na matersku kasicku, ukazala mi nejaky svajciarsky preparat, vraj hrozne drahy, potom zensen, a nakoniec aj sarapis, ale vraj to je skor pre zeny v menopauze. tak som sa rozhodla, ze sa pokukam este u tych, co predvaju medik a vyrobky z nich, ci nemaju aj matersku kasicku
nepoznate nieco?

lauritka
17. dub 2007

ahoj ika...jasne ze sarapis sa dava zenam v klimakteriu vd oni trpia hlavne nepravidelnostami v cykoch ale hlavne preto ze je to prirodny progesteron a upravuje cyklus.. luetalnu fazu takisto ktore je velmi dolezita pre dobre uhniezdneie vajicka. osvedcil sa uz vela zenam.
ja berem matersku kasicku od firmy FLP..od ktorych mam aj aloe vera gel.

susik77
17. dub 2007

ika_ba: nedaj sa odradit- ja som magistra a vysvetlovala som to kolegyni- laborantke, kt. predava len na volny predaj, ako ten sarapis ucinkuje a ona to nevedela pochopit, ze ked je napisane na letaciku, ze je to na klimakterium, ako to moze pomoct na otehotnenie...

lauritka
17. dub 2007

susik to je dobra sprava 🙂 vidim ze uz cakas znova takze predpokladam ze je vsetko v poriadku 🙂 😵 😵

susik77
17. dub 2007

lauritka: ano, tentokrat neplanovane 😀 Hodilo by sa nam to tak za rok, ale aj tak sa vytesujeme. Aj na ultrazvuku bolo vsetko oki. Cakame dievcatko 🙂

lauritka
17. dub 2007

😵 😵 😵 no to musi byt krasny pocit. ze nieco v tebe rastie a potom sa to narodi a je to tvoje 🙂

susik77
17. dub 2007

ano, je to uzasne 🙂 Hlavne, ked citim ako zlato kopka 🙂 Uz sa strasne tesim ako sa narodi a vezmem ju do narucia 🙂

lauritka
17. dub 2007

😅 susik zavidimt ti..ale ja stale dufam ze sa mi to podari tiez
a mam taky tusak ze to bude tohto roku..ved je plodny rok svine nie ;)

susik77
17. dub 2007

lauritka, urcite sa vam to tento rok podari 🙂. Inak, ja som stale chodila po vysetreniach, ako sa nam po tom potrate nedarilo, zistili mi zvyseny prolaktin, brala som na to lieky, potom mi zistili ze pred ovul. sa mi vzdy tvori na vajec. cysta, potom som sa na snazenie na rok a pol vykaslala a vyslo to 🙂

lauritka
17. dub 2007

ja som mala tiez zvysemy..berem lieky uz dva roky ..ale je v norme.
ja uz som skusala vseliak..aj na to nemyslit aj mysliet.teraz sa spolieham na aloe a kasicku tk uvidime 🙂

susik77
17. dub 2007

lauritka: ako dlho sa snazite?

tucniacik
17. dub 2007

ika_ba - vcelia kasicka sa ziskava strasne tazko a preto je taka draha, ak hladas lacnu variantu, nebude to kvalita...

lauritka
17. dub 2007

vyse 4 roky 😒

ika_ba
17. dub 2007

ahojte, tak si pojdem sarapis zajtra kupit, buduci mesiac ideme na ivf, tak snad nam to pomoze, z 2 pokusov sme boli raz uspesni, ale prisli sme o mimi v 2 mesiaci, mne sa to vlastne stalo uz 2 krat, vcera som bola na krv kvoli hormonom a presvedcila som ich, aby mi zobrali aj na toxoplazmozu
a sarapis ma zaujima kvoli tomu, ze mi hovorili, ze mam nizke endometrium

smiledra
17. dub 2007

Deina, vyskusaj uz nieco, vsak Ti to vratia, ak nebudes spokojna.

smiledra
17. dub 2007

Myslim investicie 😉

deina
18. dub 2007

🙂 Vyskusam, dnes si pojdem kupit ten sarapis a uvidime. Dufam, ze to budu mat v lekarni, lebo v poslednom case nemaju nic, co potrebujem (ale zase som od nich chcela dost zvlastne veci 😅 , toto by mali mat).

lauritka
18. dub 2007

deinik inac pre rychly ucinok sa odporuca toto davkovanie. to hovorila na jednej stranke magistra ktora sa zaobera symptometralnou metodou.
zacinas od zaciatku cyklú 3 krat 1- prvych 10 dni..potom 2 krat 1 dalsic hdesat dni..a potom uz ficis na jednej denne az kym nebudes tehulka ;)
niekomu to zabere uz prvy mesiac ale niekomu dlhsie. 😔 drzim palce

pipika
18. dub 2007

Ahojte! Lauritka ak dobre čítam tá kašička sa má užívať od prvého dňa cyklu? Takže keď teraz čakám ovulku zbytočne by som začala dnes?

lauritka
18. dub 2007

ppika no mozes zacat aj dnes..to sa uvadza preto tak aby si to vedela sledovat uz od zaciatku cyklu ci to posobi .. a lahsie sa potom pocita to davkovanie. ale nemyslim si ze nieco pokazis ak zacnes brat uz teraz..ze vraj to priaznivo posobi na sliznicu maternice ;)

kila
18. dub 2007
lauritka
18. dub 2007

ano vidim poslem to smiledre nech na to mrkne ;)

pipika
18. dub 2007

Kila,ty si sa už rozhodla?