Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

shaarka
2. říj 2008

v predoslej diskusii som citala, ze niekomu sa ta hodnota upravila zo 40 na 18 😀
ja ho beriem zatial len par dni, nepocitujem ziadne vedlajsie ucinky.
uvidime. 😎

krista
17. pro 2008

spy29 • Dnes v 10:42
ahoj holky, chci se vas zeptat, jestli má některá z vás zkušenosti se sarapisem na urovnání cyklu?!

mabe
17. pro 2008

Ahojky, tak ja Sarapis jim 1.5 mesice. Zda se me, ze se cyklus spravil. Ale je to asi jeste brzo na to, abych to mohla posoudit. Ja mela po vysazeni HA uplne cyklus rozhozeny a ted se zda, ze je vse ok.

spy29
17. pro 2008

ja ho ted jim 2mesice, mrcha se teda dostavila, ale sem zvedava jak to bude dal, protoze po vysazeni HA ..asi pred rokem.. sem mela cyklus teda rozhazeny silene, tak doufam ze se to teda nejak srovna, ikdyz co sem tady cetla, tak doporucuji delsi uzivani, tak snad to bude ok 😵

mabe
17. pro 2008

Spy, ja si myslim, ze urco pomaha. Ja mela po 11 letech HA telo uplne v pr..... 😠 Nedostala jsem 3 mesice MS. Proste me telo nenaskocilo. Pak vyvolavacky, hormony a diky nim jsem byla tehu - potom v 8tt missed abort a pak uz sem nechtela hormony ani videt. Pak za rok znova tehu a taky v 8tt MA. Tak tedka od cervna davam telu klid a chodim na ruzne vysetreni. Mam teda spatnou stitnou zlazu, tak beru rano hormony, ale to nejmensi mnozstvi. Trosku me to tedka rozhodila ten rezim brani Sarapisu, takze tento cyklus jsem sem tam spinila. Ale to je urco tim rozhozenim. Musim si vytvorit novej system. Ja si myslim, kdyz je to prirodni, ze to neni na skodu. 🙂

Tak at se brzo spravi ten cyklus. 🙂

spy29
17. pro 2008

diky moc, ja taky byla na vyvolavacce pak sem to teda tk nejak dostavala ale potom nekde od cervna sem to nedostala vubec,takze v srpnu sem byla u mudr na vyvolavacce a pak mi predepsal na spraveni cyklu norethisteron nebo jak se to jmenuje, mrcha se sice dostavila, jenze po 2 mesicich brani toho nori... sem byla neustale v bojove nalade, hlava me porad bolela a porad sem po nekom vyjizdela, no bylo to desny, nacez mi kamaradka poradila at se na to vyprdnu a zacnu zobat sarapis, ze je nehormonalni a pomaha, ji taky prej pomohl,takze tedka ho jim uz 2mesic,citim se teda lip, hlava me uz vubec neboli a ani ty bojovy nalady nemam 😀 ,takze snad to pomuze

mabe
17. pro 2008

Spy, ja myslim, ze to ma neco do sebe. Ja jsem si taky rekla, ze pokud to bude mozny,tak nechci hormony ani videt. Ze je treba to zkusit jinou cestou a proc ne zrovna prirodni. Tedka to mam teda jinak, protoze musim brat hormony na stitnou zlazu. Byl me zjistenej chronickej zanet a stava se z toho hypofunkce - sice slaba, ale je tam. Tak beru nejmensi davku kazdej den. Tak at ti slape jako hodinky. 🙂

spy29
18. pro 2008

mabe děkuji, a preji ti aby se ti to vsechno srovnalo a aby se vam to konecne podarilo!! 🙂 snad nam ten sarapis pomuze 😉

shaarka
18. pro 2008

ahojte, ja so mtiez brala sarapis, mesiac 3 tabl. denne, potom uz len dve denne, ale zacala som zabudat, takze to bolo nepravidelne. ale nepocitila som bohuzial absolutne ziadnu zmenu na sebe a preto ma to ani nemotivovalo, aby som nezabudala... :((

spy29
18. pro 2008

shaarko taky sem slysela ze na nekoho to nepusobi vubec,ale zase na nekoho jo,tak nevim 😒 ,ale zkusim to brat delsi dobu a kdyz nic,tak holt zkusim neco jineho

marki.la
30. pro 2008

holky, já sarapis užívám 2 měsíce, protože jsem měla krátkou lut. fázi a krátkou menstruaci. Hned po prvním balení se mi to upravilo, mám stabilnější teploty, ovulaci podstatně dříve, LF o 2 až 3 dny delší a menstruaci taky o 2 až 3 dny delší. Takže jak je vidět - funguje to. 😉

nelyy
10. bře 2009

Ahoj holky, po 7 letem braní HA mám totálně rozhozený cyklus a na MS čekám už dva měsíce... máte nějaká zkušenosti se Sarapisem zda by mi mohlo v tomto případě pomoct? užívám už kapky Estrozin. díky

nelyy
10. bře 2009

nikdo neví??? holky prosím piště piště....

saska1
10. bře 2009

ahojky nelyy..ja myslím, že uškodiť sarapis nemôže...ja ho beriem už asi aj 7mesiacov, a krásne mi zrovnal cyklus...tehu síce nie som, ale aj tak pomohol 😉

nelyy
10. bře 2009

Ahojda saska1, a po jak dlouhé době ti začal působit? já jsem ho začala brát od včera.

nelyy
10. bře 2009

nepočítám samozřejmě že mi začne působit ihned.. ale třeba jestli po měsíci bych se dočkala MS?? nebo za jak dlouhou dobu se objevý výsledek .díky

blondynka400
10. bře 2009

nelvy, jestli můžu poradit kup si jenom mateří kašičku, nejlépe od nějakého včelaře. Je to levnější a účinejší 😉

nelyy
10. bře 2009

blondynka400, ja už sem si ho koupila sarapis tak uvidím jak mi zabere... a tobě přímo mateří kašička pomohla?

saska1
10. bře 2009

nelly...myslím že už druhý cyklus sa mi napravil...je pravda, že mne menzes chodil každý mesiac ale meškal mi aj 2-3 týždne...od kedy beriem sarapis , mám 28-29dnový cyklus... 😉

adajar
10. bře 2009

Ahoj holky me sarapis hodne pomohl srovnal mi menstruaci behem jednoho mesice.

blondynka400
10. bře 2009

nelyy, ono když se koukneš na složení, mateří kašička je hlavní složka. Já se zatím spoléhám na kontryhel, jeřáb a maliník. A vypadá to, že to zabírá 🙂

sofia2008
11. bře 2009

ahojte, chcem sa vas opytat, ci mi moze sarapis pomoct pri syndrome PCO, zatial este ziadne lieky neberiem, cakam na posledne vysledky..dakujem

nelyy
11. bře 2009

sofia, tak to vubec netuším,ale každopádně má na vaječníky příznivý vliv, takže rozhodně to není na škodu 🙂

samson
11. bře 2009

Ahojky holky nemůžu se rozhodnout zda sarapis nebo femigard co je lepší ? a když sarapis tak normál nebo soju

blondynka400
11. bře 2009

samson, záleží na to, jaký máš problém. Jinak určitě naormal. Ale jak už jsem psala, zkus jenom mateří kašičku, stojí i proti sarapisu pár korun a můžeš to zkombinovat s femigardem 😉

samson
11. bře 2009

mám pco a dlouhé cykly tak to trochu zredukovat

samson
11. bře 2009

a ta mateří kašička je na sliznici je to tak ?

blondynka400
11. bře 2009

Ano přesně tak... A nechceš zkusit radši než femigard jeřáb v kombinaci s maliníkem na vaječníky?

samson
11. bře 2009

a to se pije v jakém pořadí - já nyní mám čaj od L. Mojžíšové

blondynka400
11. bře 2009

Jeřáb jsou kapky a podavají se 3x týdně. Maliník od MS po ovu, jednou denně čaj, ale není moc dobrý.... Já k tomu mám ještě kontryhel (taky do ovu) a pak bylinné tablety přimo od doktorky. A pomáhá to, ovu přišla o dost dřív 😉 . Koukni kdyžtak i do diskuze o jeřábu, holky s ním mají také dobré zkušenosti 🙂