Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

vivi
5. únor 2013

@palmicka ahoj, myslím, že na tom niečo bolo, netlačila som na to, chcela som sa dať po GEU do poriadku, myslela som, že to chvíľu potrvá než sa to podarí, nakoniec to vyšlo na prvý pokus. Pri Maťkovi sme sa predtým snažli 2 roky. Ešte som brala femibion 800. Vyskúšaj aj čaj na otehotnenie a Mojžišovej cviky na posilnenie pánvového dna. pa a prajem skoré tehulkovanie 😉

palmicka
5. únor 2013

@vivi Mockrát Ti děkuji za odpověď. Zítra ráno ještě udělám testík, protože už dva dny špiním a MS se ne a ne rozjet. A pokud bude negativní, tak si tabletky hned zítra objednám. Každopádně si mě potěšila🙂 Přeju krásné a hlavně zdravé miminko🙂

vivi
6. únor 2013

@palmicka 🙂

ellii
29. bře 2013

Tak toho bych se bála. Mi naštěstí pomohl Elison, který jsem vyzkoušela díky mé známé, která mi ho poradila. Mile mě překvapil a jsem ráda, že mi to zabralo a nemusím na takové operace!

giggle65
5. kvě 2013

Ahoj. Sarapis soja používám rok. Než naběhne účinek, tak to trvá tak měsíc, je potřeba trpělivost. Funguje je dobře 🙂 , já to používám na návaly při menopause. Za měsíc přestaly vč problémů s nočním pocením a ostatními problémy. Jak jsem psala, chce to jen vydržet.

bakajka
9. kvě 2013

@animatua prosím ťa aký Sarapis si brala lebo ja som na nete našla Sarapis a Sarapis soja http://www.mojalekaren.sk/shop.php?txt_search=S... tak neviem ktorý si objednať, ja mám nepravidelný cyklus beriem už asi 5 krabičku Inofolicu (2 sáčiky na deň ) tiež to ide do peňazí ale nechcem do seba tlačiť nejaké hormóny ktoré mi ani nepomôžu (už som niečo take brala)

ennynka
23. kvě 2013

@lauritka ahoj.citam ze si brala Saraphis aj ty pred par rokmi.Vtedy ked si ho brala si aj otehotnela ci nie?a co na nho hovoris?oplati sa do toho ist?co je podla tvojich skusenosti lepsie-Inofolic alebo Saraphis?

lauritka
23. kvě 2013

@ennynka nie neotehotnela.. ale tak radsej inofolic.. ako citam, su tu snim dobre skusenosti ;)

veronikapalke
4. čer 2013

ahoj holky, i já se přikláním k velmi pozitivnímu vlivu sarapis. vysadila jsem po 10 letech antikoncepci, pak jsem mela mega rozházené hormony, tak jsem brala sarapis dva měsíce...přestaly se mi mastit vlasy, spravila se mi znovu plet apod...a jsem v tom. zbyla mi necelá 2 balení sarapisu po 60 tabletkách (myslím, že jim tam je tak 60 + 50)...takže můžu poslat dál. nabízím 110 tablet za 700,- v případě zájmu pište...v těhotenství se brát nemají kvůli možné alergii dítěte na včelí produkty...myslela jsem, že tak rozhašené hormony budu dávat do kupy cca rok, tak jsem nakoupila sarapis do zásoby. jenže on fungoval víc než jsem tušila 🙂 takže mi to teď leží ve skříni...

susanka84
4. črc 2013

ahojte kočky, chcela by som poprosiť o radu tie, čo sa v tabletkách tohto druhu trochu vyznáte..
mám taký problém-nadmerné ochlpenie. aby som to trochu priblížila, začalo to asi v 20rokoch, všetky chlpky aj tie jemné čo sú všade po tele, mi stmavli, a proste aj pribudli a strašne rýchlo rástli na holených miestach. Brala som dlho HAK Dianne 35 a tá mi to super upravila, po cca pol roku som zas bola uplne v normále čo sa ochlpenia týka. Bola som moc šťastná, lebo viete si predstaviť ako som na tom bola psychicky ☹ Lenže ako som sa dozvedela, čo je HAK za sv.instvo, vysadila som a problém sa vrátil. Psychika tam kde predtým... Myslíte si, že ked mi pomohla tá HAK, ktorú ale už brať nechcem, mohol by mi pomôcť aj tento
Sarapis Soja o zložení: Složení v 1 kapsli: 24 mg lyofilizovaná včelí mateří kašička (odpovídá 72 mg čerstvé), 180 mg květní pyl, 100 mg fermentovaný pyl, 37,5 mg extrakt ze sojových bobů, 25 mg extrakt z červeného jetele (s obsahem 25 mg isoflavonů, 20 mg vitamínu C, 3 mg železa)

, alebo som si ešte našla takýto červený jetel + soja - http://apatyka.weblekarna.cz/shop.php?action=sh... kde je zloženie takéto: Složení 1 kapsle:
50 mg extraktu z červeného jetele 40 % (odpovídá 1,2 g červeného jetele), 25 mg extraktu ze sojových bobů 40 % (odpovídá 7,5 g sojových bobů), tyto dva extrakty obsahují celkem 30 mg Isoflavonů, 9 mg přírodního vitamínu E-komplex (90% DDD). Prosim čo myslíte že by mohlo zabrať viac,

Ďakujem za názory

sarafortuna
16. črc 2013

@susanka84 skús prípadne aj Inofolic - je dosť drahý 😒 na aj Sarapis ide dosť do penazí...
Inofolic alebo prípadne čistý Inositol by mal znižovať mužské hormóny v tele, ktoré v podstate zapríčinujú tvoj problém. Niektoré kočky vraveli, že si všimli menej ochlpenia, alebo bolo aspon jemnejšie

susanka84
20. črc 2013

@sarafortuna ďakujem Ti za radu! 🙂

jj_anka
29. zář 2013

@susanka84 Ahoj, chcem sa spýtať, či ti zabral Inofolic na to ochlpenie, ja mám s nadmerným ochlpením čoraz vačší problém, tak ak to pomohlo, tiez by som to vyskušala.

susanka84
1. říj 2013

@jj_anka ahoj, ešte ho nemám, objednala som si od jednej kočky tu na mk čistý inositol,lebo to je ta hlavna zložka a stoji len niečo cez 8euro. ja verím že mi pomôže (čo iné mi ostáva) ja mam s tym strašný problém, a ide to hlavne do psychiky ☹ ja idem prváe pozistovat do temy o inofolicu že kolkym pomohol na to ochlpenie. jedna tam písala daj si do vyhladavača "inofolic ochlpenie" a precitaj si.. chcem ešte dodať že ešte ho nemám len za nejaké dva tyzdne tej kočke príde lebo ho objednáva z USA tuším

jj_anka
6. říj 2013

@susanka84 Dakujem za info, daj mi prosim vedieť, či ti to zabralo. Drzím palce.

susanka84
7. říj 2013

@jj_anka dakujem, ale to najskôr tak po 3mesiacoch a to ani neviem ci ta tu najdem 😝 pridaj si ma do priatelov ked tak... ale pocuj, mne kedysi diagnostikovali PCO syndrom, tak asi to mam koli tomu, no otehotniet sa mi podarilo v pohode tak neviem ci ten PCO moze "zmiznut" chcem tym povedať ze ten Inositol pomoze vtedy ked mas ochlpenie zapricinene tym

babetka131
7. říj 2013

Ahoj holky, napíšu i svou zkušenost se Saraphisem (klasickým, nikoliv soja) HA jsem brala sedm let, tak jsem to pak měla hodně rozházené, po vysazení jsme si dávali půl roku pozor a pak se snažili o miminko, ale skoro půl roku nic, doktorka už to chtěla řešit hormonálně, já jsem naštěstí dala přednost přírodě. Hned po prvním měsíci braní se mi krásně srovnal cyklus a otěhotněla jsem, možná je to náhoda možná ne, ale já tomu věřím🙂 takže za sebe doporučuji

batola1
11. lis 2013

ahojte.....ženušky,potrebovala by som poradiť....mam zlý menštruačný cyklus ,nemala som menzes 4 mesiace,potom som dostala po vyvolavačke a teraz zase nič ☹ ☹ ☹ ,už 6 mesiacov....tak som sa rozhodla pre návštevu doktora v blízkej dobe,ale ten mi pri poslednej návšteve spomínal len hormonálnu liečbu,no to by som veľmi nechcela....chceli by sme veľmi babatko,ale nedari sa nám od poslednej menštruácie skúšame,ale stále nič....myslite že by som mala vyskúšať ten spominaný prípravok sarapis? som dosť zúfala z toho 😒 😒 😒

batola1
13. lis 2013

☹ ☹ ☹ ☹ žiadna rada?babenky,potrebujem odpoved nech viem či mam mať aspoň trošku nádej.....a pomože ak budem k sarapisu užívať aj čaj MACA ?Alebo sa to nesmie?

ennynka
13. lis 2013

@batola1 no ved skus vyskusat a uvidis...aj Inofolic by si mohla vyskusat ale je dost drahy...

milijana
14. lis 2013

Ahojky,
přidám svou zkušenost se Sarapisem,užívala jsem ho před IVF,ten Soja a vyšel první pokus,malý má 3 ročky a po kojení jsem měla rozházený cyklus,tak jsem opět nasadila Sarapis,ale už se vyráběl ten Mensis,tak jsem brala tento 3 měsíce 2 tbl,pak jednu denně a nyní je vše v pohodě i bez něj.Takže za mne ano.
Ještě mi zbyly 3 balení,pokud má někdo zájem,expirace 3/15.Ještě dodám,že mám alergii na pyly,ale nic to se mnou nedělalo.

batola1
14. lis 2013

dufam že aj nam sa podari 😉

jj_anka
3. pro 2013

@susanka84 Ahoj, chcem sa spýtať, či užívaš ten inositol, či to pomohlo na to ochlpenie.

michaela___
20. črc 2015

Ahoj, chtěla bych se dotázat, zda má někdo další zkušenosti se sarapis?

letnicka85
3. zář 2015

@michaela___ ahojky, ja zacala uzivat teprve tento cyklus, tak uvidime, minimalne se mi o 90% zlepsila plet. Snazime e o druhe uz rok a pul. Treba to pomuze.

luciiis83
24. únor 2016

@sonja21 holky zdravím vím že toto jsou starší příspěvky. Ale měla bych dotaz

luciiis83
24. únor 2016

@luciiis83 koupila jsem si Sarapis Soju mám nízkou sliznici. Začala jsem užívat 1dc a nkdo tvrdi pravy opak že jestli mám nízkou sl. Nemám to brat. Prosim co myslíte hlavně ty které otehotneli a jak jste to uzivali. Někteří píší že jen 5dni pred ovulaci a některé celý mesic. Moc děkuji

hanulii
25. črc 2016

Holky, užívám Sarapis 6. den a jsem strašně unavená. Setkala jste se s tím některá? Mám za to, že by měl být právě spíš proti únavě, ale já bych spala za pochodu.. Díky moc za každou zkušenost.

kaaaciii
5. čer 2018

Holky, jaký je prosím rozdíl mezi Sarapis vs Sarapis SOJA? Vím, že to tu občas někdo píše, ale stále je to pro mě docela nesrozumitelné...