Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

mmmk
15. dub 2007

Smiledra, to mas sice pravdu s tim obsahem. Ale neni to vselek. Proste na nektere to zafungovalo, protoze se jim uvolnila mysl ("Tak a ted uz to pujde") a otehotnely. Ale rozhodne se to neda zobecnit. Na me to nezabralo a to jsem mela normalni i soja. Vybrala jsem 4 (!!!) baleni, coz neni malo na to, aby se projevil vysledek, jestli to ma fungovat. Obcas se opravdu musime spolehnout (i kdyz nerady) na doktory a chemii 😉

deina
16. dub 2007

Ked je niekto alergicky na vcely - pichnutie vcely - je to nieco ine, ako alergia na vcelie produkty?

andrea.m
16. dub 2007

myslím že ano.môj brat je alergicky na pichnutie včelou a pokiaľ viem tak med môže aj iné včelie produkty

mmmk
16. dub 2007

U moji kamaradky se to projevovalo nevolnosti a bolesti bricha - je alergicka na vceli zihadlo, ale zase med ji nevadi.

misa1
16. dub 2007

ahojte ja som alergicka na pele a brala som sarapis na upravenei mz.zo 60 dni mi upravilo na 32 po prvom baleni.potom som si dala pauzu na 3 mesiace a zacala som znovu a potom som isla na umele a chytilo sa hned lebo bola z toho dobra vystelka taka ako ma byt aby sa chytilo babenko.odporucil mi to jeden panko ze to je dobre na vystelku maternice a ovulacia bola taka ze som si musela davat ibalgin,ale stalo to za to.na to ze som alergicka tak som nemala ziadne vedlajsie ucinky a myslim si ze s toho su ziadne neni.

smiledra
16. dub 2007

Treba vyskusat zrniecko kasicky, moze a nemusi byt alergicka reakcia. Vela ludi je alergickych aj na kvetny pel a vceli pel mozu v pohode.

zulka29
16. dub 2007

LAuritka, aký prípravok berieš miesto toho Sarapisu? Ako sa volá prosím ťa?

lauritka
16. dub 2007

ahoj zulka... je berem matersku kasicku on firmy forever living products.od nich pijem aj aloe berry nectar. 🙂
a ked mam povedat viacej verim na prirodne produkty ako na clostilbegyt a duphastom ktore mi len zbytocne velma stimulovali mala som od nich dvakrat meskanie MS 13 dni a nebola som tehu.
nie vzdy sa da verit lekarom..niekedy ani oni sami nevedia v com je chyba..takze tak. ja uz mam par rokov chodenia po lekaroch za sebou,takze viem co hovorim.
😝

zulka29
16. dub 2007

A koľko sa už sažíte ak sa smiem opýtať? 😉 Ja uvažujem že kúpim ten Sarapis so sojou, nech mi to upraví hormóny...tiež verím na prírodné liečivá (doteraz som brala Gynex). Zatiaľ nie som ale po ňom tehu, tak chcem skúsiť niečo iné 🙂

lauritka
16. dub 2007

4 a pol roka 🙂

zulka29
16. dub 2007

my "len" niečo vyše roka a už som pomaly zrelá na psychyatriu ☹
LAuritka, a máš aj diagnózu, alebo sa len nedarí? JA mám PCO ☹

lauritka
16. dub 2007

mala som len zvyseny prolaktin. ale na to berem lieky uz dlhodobe teraz je v norme..proste sa nedari..tak som zacala brat aloe gel a teraz aj tu kasicku.
inac aloe by ti mohlo pomoct aj na cysty.. 🙂

govinda
16. dub 2007

lauri a koľko stoja tie tvoje tabletky?

zulka29
16. dub 2007

Rozmýšlam aj na d aloe, ale stojí to kopec peňazí, tak ešte nie som rozhodnutá, či ju kúpim 😉

lauritka
16. dub 2007

govi pokecame v stredu 🙂 ak mi to vyjde tento mesiac tak ti podarujem jedno balenie..mam doma este dva 😲 a mama taky dobry pocit ze to zabera graf mam zatial pekny aj teploty..ovulak presne prisla po ovu teste. 😉

mmmk
16. dub 2007

Lauritka, prosim, muzes mi napsat, jak se presne jmenuje to, co pouzivas? A cenu, aspon orientacne (chci si to objednavat v zahranici, tak abych vedela aspon priblizne). Diky a drzim pesti, at se to tento mesic povede a Govi je obdarovana 😵

tucniacik
16. dub 2007

ja sa pridavam, tiez beriem produkty od FLP, aloe berry nectar, vceliu kasicku,a omega 3 mastne kyseliny..beriem to uz 5-6tyzdnov a som velmi velmi spokojna... okrem toho sa este odporuca vit.E a kys.listova...
lauri, ja som mala ovulku v sobotu,tiez pozitivny ovu test, plodny hlien/prvy krat,pred tym som ho nikdy nemala/ a nasledne zvysenie BT...tak uvidime o dva tyzdne...

emmaelzer
16. dub 2007

lauritka, to musi byt na nervy 4 roky...nerozmyslali ste nad Umelym oplodnenim?

lauritka
16. dub 2007

tucniacik tak budeme necakat spolu 😉
emmka aj rozmyslam ked do leta nic idem na to..uvidime ci zabere kasicka a aloe 😅
radsej by som to chcel apriroddzene ale ak nic idem 😠

tucniacik
16. dub 2007

lauri, a aky mas problem ked sa tak dlho nedarilo? ja som doteraz nemala problem s otehotnenim,ale donosenim...tiez dufam ze aleo a tie dalsie produkty zaberu... teraz sme snazilkovali prvy krat po prestavke, neverim ze by to vyslo hned na prvy krat, ale ak ano, nebudem sa hnevat 😉
tak nech sa nehnevame obe 🙂

smiledra
16. dub 2007

😉 😉 😉 pozvete ma potom aspon na kavu a demenovku za radu? 😀 Drzim palceky Tucniacik a Lauritka a som velmi-velmi rada, ze ste zatial spokojne a upravuju sa Vam hodnoty.

tucniacik
16. dub 2007

smidlerka, tu kavu aj demenovku mas istu tak ci tak... 🙂

zulka29
17. dub 2007

Ahojte babulky, nikde v lekárni v BA nemôžem zohnať ten Sarapis Soja. Neviete kde ho majú a koľko stojí?

vavka33
17. dub 2007

Toto som nasla tu na MK

ahojte ja som ho kupovalala v lekarni,maju dva druhy.nazov je len sarapis,lebo maju aj sarapis soja,ale ten nie.90 tabletiek stoji 11OO sk a je ktomu aj salka.uzivala som ho dvakrat denne a zacala som v strede cyklu,a dostala som z dvojdnovym omeskanim.tesila som ako keby mi vysiel teho test.a bol to len mz.pred tym mesiac mi meskali nejakych 40 dni.takze vysledok hned pri uzivani prveho balenia.zacat sa moze hoci kedy.nema ziadne vedlajsie ucinky a ani sa nepribera a dokonca je to na vlasy nechty atd.pripravuje sa tym aj vystelka maternice na uhniezdenie,super ovulacia.

zulka29
17. dub 2007

Vavka a prečo nie Sarapis soja? Ja hladám práve ten, lebo obyčajný Sarapis majú hocikde, ale tu sa práve spomínalo, že treba papať Sarapis soja - ten obsahuje aj fytoestrogeny 🙂)

mmmk
17. dub 2007

Sarapis vyrabi nejaka rakouska spoelecnost. Ale videla jsem ho i nekde v internetovych lekarnach, zkus pohledat. A jsem si jista, ze tam byl i Sarapis Soja.

vavka33
17. dub 2007

Zulka-to som nepisala ja,len som skopcila,co som nasla uz v jednej teme 😉