Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

lauritka
17. dub 2007

tucniacik..vaznejsi problem nebol len som mala zvyseny prolaktin.uz je v norme..na laparke som este nebola..lekar hovoril ze uz radsej na umele ako chodit dvakrat pod narkozu..lebo ak aj nieco zistia tak aj tak ma poslu na umele 🙂 ale verim ze FLP zabere 😉
kila mimochodom ten sarapis by mal upravit aj hlien. ja ho tiez nemam nejak vela ale dufam ze ked budem brat tu kasicku tak sa to upravi.

kila
17. dub 2007

Lauritka už som sa rozhodla aj ja, že skúsim zohnať materskú kašičku v nejakej forme... 😅

lauritka
17. dub 2007

🙂 kilik inac mam pekne teploty po tom...teraz som zvedava ako to upravi lutelanu fazu..ci to uz zabre tento mesiac alebo budici..teda si mala kratky cyklus aj ty co ?? na kolky den ti dosla mrcha ?

kila
17. dub 2007

Mrcha došla na 29. deň a skrátila sa mi lutealna fáza na 10 dní - kukni môj album, tak som zúfalá a netuším prečo... bojím sa, že čím ďalej som od vysadení hak, tým to bude horšie... a ja som myslela že tesne po hak to bude najhoršie - ale práve naopak... sa mi zdá... 😖

lauritka
17. dub 2007

no krivky mas pekne vseobecne takze mas pekne cykly.. ja som tiez mala minuly mesiac 10 dni..takze traba sklusit tu kasicku a uvidime ako zabere.
mozno nas problem je ten hlien ze spermije dlho nepresiju vies. 😝
ja som sa to snazila tento mesiac nacasovat presne. no ale nic nie je na sto percent. a ak maju na to len par hodin....tak jasne ze nestihaju.

kila
17. dub 2007

http://www.jasmin.sk/femiroyal.htm
No už som zvedavá čo budú mať v lekárni... 😒

lauritka
17. dub 2007

ja som sa pytala na srapis..oni ho poznaju ak ho nemaju tak ho objednaju.

pipika
17. dub 2007

Ahojte! Aj ja som sa pýtala na Sarapis soja,ale nepoznaju ju,iba čisto sarapis.Kde sa dá zohnať?

zulka29
17. dub 2007

Ahoj Pipika, nikde ho nemajú, ale objednajú ti ho ak im povieš. Ideš do toho? Ja sa neviem rozhodnúť, či si ho mám objednať a či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze :( Už som toľko vrazila do hocijakých prípravkov a nič z toho ...

kila
17. dub 2007

A nestretli ste s tým výrobkom od Unimed: ProPolisPlus Materská kašička ? Toto ma asi zaujalo najviac...

kaciatko81
17. dub 2007

baby, ja som zasa niekde citala, ze zeny, ktore chcu otehotniet by soju nemali... tak neviem...

pipika
17. dub 2007

Zulka,ja som už vela peňazí vyhodila zbytočne. Ale by som už hocičo vyskušala aby sa podarilo.Vraj neškodí.Tu ani nenavrhli,že by mi objednali soju.Ani o tom nepočuli.
Kila,nepočula som o propolisu.

zulka29
17. dub 2007

Lauritka, tučniačik, ako by som sa mohla dostať k tej materskej kašičke, poprípade k aloe vera? Koľko by ma to stálo viete poradiť?

Pipika, ževraj toto je lepšie ako Sarapis...hm...

pipika
17. dub 2007

Zulka,myslíš teraz na propolis,že je lepší? Teraz som už naozaj šiši.

tucniacik
17. dub 2007

zulka, smiledra ti uz asi pisala, ak chces, ja ti tu kasicku mozem kupit, som zaregistorvana a samozrejme ti to dam za velkoobchodnu cenu - ja s tym nerobim,nakupujem iba pre vlastnu potrebu... tato kasicka je daleko lepsia ako sarapis, kasicka ma 250mg kasicky v 1 tabletke a sarapis ma iba 24mg... a a cena,sarapis 60tabliet stoji okolo 700skk /ale treba ho brat 2xdenne/ a kasicka od FLP 60tabliet stoji nejachyk 800-900skk/teraz neviem presne/ a mas to na dva mesiace...ja som uzivala sarapis asi tri mesiace, a stale ma to daleko viac nez keby som uzivala tu kasicku,a pritom sarapis je niekolko nasobne slabsi... ja som tie vrazila kopu penazi to roznych produktov/intra, zelene produkty,sarapis, 2x liecitel,rozne vitaminy/ ale produkty od FLP sa mi pozdavaju najviac a pri nich aj ostanem...

pipika
17. dub 2007

Tucniacik,a ako by som sa mohla aj ja k tomu produktu dostať? Poraď prosím.

zulka29
17. dub 2007

🙂 tučniačik a keby som chcela aj to Aloe piť? Koľko to stojí prosím ťa? Kolegynka predáva aloe vera od LR (tiež by mi to dala za veľkoobchodnú cenu), tak neviem ako je to porovnatelne na kvalite a cenovo... 🙂

tucniacik
17. dub 2007

zulka 29,LR firmu nepoznam, ja som v tomto iba zaciatocnik,ale smidlera tvrdi ze nie je aloe ako aleo... spytaj sa jej...
tu vo FLP aloe berry nectar stoji 700skk/699,50presne/ 1 liter...a mylsim ze jedno balenie nestaci, treba vypit aspon dve...ja som tiez mala v plane iba jedno-dve balenia, a teraz uz mam pijem stvrte, a mam este doma piate...ani sama som nevedela ze mi tak zachuti a ze sa budem po nom tak dobre citit...
pipika - mozes sa k nemu dostat tak, ze ti ho zoberie nejaky distributor alebo priamy zakaznik/ako ja/ - a to bud za tie vyzsie ceny alebo velkoobchodne - je to velky rozdiel... alebo sa zaregistzujes/ako ja/, a mozes si ho kupovat sama...sklady su iba v Blave a Košiciach...

zulka29
17. dub 2007

🙂 dakujem tučniačik, skúšala som tam volať, že ako by som sa mohla stať tou priamou zákazníčkou, ale nebrali mi to tam. Tak skúsim neskôr. Dnes by tam mali byť do 18:00, aspon tak píšu na stránke...

deina
17. dub 2007

Tak teraz Sarapis Soja alebo obycajny Sarapis je lepsi? 😅

lauritka
17. dub 2007

podla mna sarapis deina. tucniacik ja uz pijem treitu flasku aloe 🙂

deina
17. dub 2007

A co ak zena este nevie, ze je tehotna a berie tu kasicku? Kila sem poslala par linkov a v jednom z nich o "Royal Jelly - materská kašička" je napisane: "Upozornenie : Nie je vhodné pre deti do 14 rokov , tehotné ženy a osoby citlivé na včelie produkty."

Ale chcem to vyskusat, lebo tento cyklus sa mi zda byt naozaj cudny. 😖

lauritka
17. dub 2007

deina dieta sa zacina s maktou spahat az po troch tyzdnoch dovtedy nevadi nic takze ak zistis ze si tehutna to bude akurat ked tyzden meska mrska..
a mozes prestat..to neviem ci skoodi.. ale je blbost to stale prestat brat uz po ovulke potom to nema vyznam

deina
17. dub 2007

Vsak ano. Asi si to zajtra pojdem kupit, uz dnes som nad tym rozmyslala... 🙂

lauritka
17. dub 2007

🙂 deinik chod co som citla tak to pomohlo..ja mam aspon pekne teploty ;)

deina
17. dub 2007

S teplotami sa zatial netrapim, ale tento cyklus prisiel akosi priskoro (25 dni je malo, nie?) a teraz mam uz treti den po skonceni mrchy spinenie, no neviem, co to ma znamenat... Idem na to nasadit vcely. 😀

lauritka
17. dub 2007

😀 jasneeee vcielky zu zdrave..ved med ma stale dostane z prechladnutia ;)
ved nechajme sa prekvapit.. 😉

deina
17. dub 2007

Med na mna az tak dobre neposobi. Ked len trosku medu, tak je to ok, ale ked uz si ho uz davam viac pravidelne (aj ked len v malom mnozstve), tak mi z neho byva blbo od zaludka. Ale toto je dufam jemnejsie.

lauritka
17. dub 2007

no pokial nie si naozaj alergicka na vcelie produkty tak nie