Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

ika_ba
2. čer 2007

ahoj arturinka
ja som sarapis vylucila po tom, co som dostala mrchu na 23 den. mozno to nebolo tym, ale vyzeralo to tak, ze sa tym posunie moje ivf, tak som to nechcela riskovat

deina
3. čer 2007

Brala som tento mesiac matersku kasicku s ginsengom (nie sarapis, z toho mi bolo zle) a na cyklus to nemalo ziadny vplyv, ale asi mi ginseng pomohol, pretoze som mala krasne krvne vysledky, sedimentacia v norme. 🙂 Ale samotna kasicka, no neviem, mozno som mala viacej toho plodneho hlienu, ale LF zostala rovnako dlha, aj cyklus rovnako dlhy.

kim
3. čer 2007

Deina: ale to chce brát asi trochu déle, než jen měsíc, po měsíci se ani nedivím, že nic moc nepozoruješ!!!!

deina
3. čer 2007

Mozno hej, ale ginseng musel zabrat hned, to ma tesi. Nevadi, ze kasicka nic nerobi, LF mam 11-12 dni, dufam, ze to staci.

kim
3. čer 2007

jasně, to stačí, já otěhotněla s desetidenní LF 😉

lauritka
3. čer 2007

kim nemas grafik ?? ;)

lauritka
3. čer 2007

kim uz som videla 🙂 pekny bol 🙂

kim
3. čer 2007

A jaký, ten, při kterém došlo k opl.nebo normální s MS???????

lauritka
3. čer 2007

ten tehotensky v tvojom albume ;)

kim
3. čer 2007

jj díky 😉 Držím palce, ať se vám také brzy zadaří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lauritka
3. čer 2007

😅 dik kim prajem pekne tehulkovanie ;)

niki24
4. čer 2007

Ahoj holky! Už dlouho prolejzám koníka teď jsem narazila na tohle téma o Sarapisu,mimochodem je super. My se snažíme už od září 06☹ Mám neskutečně nepravidelný cykly, nejdelší 42 dní, MUDr mi to vysvětlila tak že to má žena po vysazení HA stjný jako před tím než to začala brát, tak jsem si řekla fajn,počkám, ale pořád se nedaří, zkoušela jsem si měřit bazálku ale nepoznám na teplotách ovu, docela lítají. Teď jsem měla oproti nejdelšímu cyklu týden spoždění tak jsem šla k MUDr ta mi udělala ultrazvuk a řekla že ještě týden počkáme, za týden jsem přišla jelikož jsem to pořád nedostala,opět udělal UZ a nabrala krev a taky mi řekla že kdyby to bylo mimoděložní tak že na to může žena zemřit ( to vi i bez ní a taky mi ani nemusela říkat že za ten její týden kdy ona chtěla počkat by už dávno mohlo být po mě- tu krev mi mohla nabrat už ten předchozí týden).Krev neg takže jsem dostala agolutin a čekám,už týden říkala do 14 dní.Při takovýhlech cyklech snad ani nemůžu otěhotnět,kor když nevim jetli a kdy ovuluju.Takže čekám až to odstanu a pak jdu k jiné dr protože tadle je podle mě nějaká šáblá,vůbec se mi nesnaží po moc a na všechno má jen řeči. Sarapis jsem si teˇtaky koupila tak jsem zvědavá🙂 Co si myslíte o tý mý dr? Jinka všem přeji hodně brzo //!

pikha
15. čer 2007

ahoj kocky.. chcem sa spytat, brali ste niekto vceliu matersku kasicku v cistej prirodnej podobe? Moze tak vysoka koncentracia, sice prirodnych ale predsa hormonov, mat nejake negativne ucinky na organizmus?

niki, o tej tvojej dr si myslim presne to, co si aj napisala.. pockaj az to dostanes a zmen lekara. Zenska plodnost je velmi krehka vec a nemala by byt v rukach diletanta 😉

brundik
15. čer 2007

niki, ja mam uplne jinou MS po vysazeni HA, pred tim jsem mela delsi cykly a silnou MS a ted mam normal tak 27 dnu a docela slabou. takze se neda jednoznacne rict, ze cykly jsou stejne jako pred MS. Taky bych zmenila dr, nic tim nezkazis, kdyz nejsi spokojena, muzes si jen polepsit. 😉

marizna
15. čer 2007

ahoky holky.Také jsem měla nepravidelnou menstruaci.Už třetí měsíc beru Sarapis a menses mám na den přesně. Jediné,co mě znepokojuje je,že jsem mívala menses 7 dní a teď jen 3 a velice slabou.Taky mě každý měsíc už od poloviny cyklu strašně bolí prsa.Nemáte třeba někdo stejný problém?Jinak před rokem jsem potratila a od té doby se nám taky nedaří otěhotnět,přitom první dítě vzniklo jen z jednoho nechráněného styku. Jo příroda je zrádná... 😎

brundik
15. čer 2007

Marizna, taky me hodne boli prsa, ale az tak posledni tyden pred MS. Pripada mi, ze je mam i natekla a vetsi, ale manzelovi to neprijde, tak je to mozna jen muj pocit. Nevim, jestli to muze souviset s tim, ze mam vyssi hladinu prolaktinu. Ted prvni cyklus beru prasky na snizeni prolaktinu, tak uvidim, jak to bude vypadat. MS mam slabsi normalne a po uzivani Sarapisu se to nezmenilo.
Ja Sarapis beru dva mesicu, pred MS jsem spinila tak 4 i 5 dni, posledne to bylo lepsi. Zmeny k lepsimu pri uzivani Sarapisu se projevi az pri dlouhodobejsim uzivani, tak pokud neni zmena, tak ho, holky, berte dal. 😉 Ceho jsem si vsimla uz prvni mesic, mam daleko vetsi chut na sex. 🙂

misovicovap
15. pro 2007

ahojte babulky, neviete mi niekto poradit? Moc by som chcela užívať sarapis ale nejde mi to mám po nom silne bolesti žalúdka. sarapis klasický vôbec a sarapis soja som využívala jedno balenie a bolo to ok a duhé už mám problém so žalúdkom. nemáte s tým niekto skúsenosť ako ho užívať aby som nemala tie bolesti alebo sa to proste nedá?

lauritka
15. pro 2007

misovic tak skus ine pripravky gynex alebo femigrad.

misovicovap
15. pro 2007

ahoj lauritka, a to je na takej istej báze? alebo to je niečo iné? to sa tiež kupuje v lekárni? si zlatučká že si mi odpísala. ďakujem ešte uvažujem že to s tým sarapisom dnes skúsim mala som ho vysadený možno aj 3 mesiace aj viac. manžel mi vravel že či by nepomohlo ho zapiť s mliekom že to neutralizuje. čo myslíš?

lauritka
15. pro 2007

nepovedal by som..lieky by sa nikdy nemali zapijta mliekom.
gynex sa objednava..hje to tiez smes byliniek. je o tom tema mrkni tam.
www.energy.sk

silrej
27. pro 2007

Ahojky, prodám jednu lahvičku Femigrad...dám na ní vánoční slevu! 🙂))

diana001
30. pro 2007

ahojte kocky
tak ja som pred dvoma tyzdnami bola na ten odber prolaktinua mala som 40 a hned mi poradilis arapis a na treti odber mam uz iba 18 uzivam druhy tyzdne sarapis a milificu vsetko materkasa kasicka tak toa si zabera, nechela som hned s pardolenom zacinat skusila som to takto prirodne a homeopatikami

juliaj
2. bře 2008

ahoj Tucniacik, chcela bz som sa spytat, kde sa da zohnat vcelia materska kasicka, chcela bz som ju vyskusat, mam nizku vystielku maternicu.Citala som, ze niektorym babam po nej narastla. Az je teda lepsia ako sarapis, ktory ma len 24mg materskej kasicky.Mozes mi pomoct???

mabe
18. dub 2008

Ahojte holky, potrebovala bych poradit. Pred rokem jsem mela zamlkle tehotenstvi 10tt. Pak jsem mela problemy s cyklem - nenaskocil. Ted jsem mela 4x po sobe MS, ale ruzne dlouhou. Premyslim nad tim, ze bych zacla uzivat Sarapis. Co vy na to? A existuji 2 druhy, ktery me doporucujete? Dekuji.

lauritka
19. dub 2008

mabe klikni si na tuto stranku www.elep.sk radi tam jedna magistra na fore ohladne sarapisu a maju s tym dobre vysledky..napis jej otazku. inac na nepravidelnu MS su dobre aj kvapky climasol ja ich teraz beriem.
inac su to vsetko pripravky pre zeny v menopauze... 🙂 ale to preto, aby sa upravili hormony a cyklus ;)

saralinda
16. črc 2008

Ahojky holky, Sarapis jsem zatím brala jen cca 3.5 týdne, takže velikou zkušenost nemám, ale ráda bych zde napsala, že se mi asi po 2 týdnech zvedla bazální teplota o cca 0,2°C výše než obvykle (normálně mám teploty po ovulaci 36,8 a nyní jsem měla 37,0 a teplota sedržela). Už jsem věřila, že jsem těhulka a ono nic. Asi to bylo tím Sarapisem.

lauritka
17. črc 2008

sara ja ho puzivam prvy mesiac, mne to teploty neovplyvnuje, ale posunula sa mi ovulka na 10 DC 🙂
tie tvoje teploty mozeu byt kvoli tomu..lebo sarapis podporuje hormon progesteron.ten drzi teplotu.

katka444
24. srp 2008

ahojte, chcem sa opytat, ci vam uzivanie sarapisu sposobilo, ze ovulka bola skor.

mima263
11. zář 2008

Ahojte baby nemôžem naisto povedať že práve vďaka sarapisu (zatiaľ som vybrala len 3 balenia) ale dnes som prvý objavila plodný hlien

saska1
16. zář 2008

ahojte babulky...chcem sa opýtať tých čo máte skúsenosti so sarapisom,môže znižovať hladinu prolaktínu,??mne sa totiž bez hormonov upravila hladina, tak nechápem, a jediné čo som brala , bol sarapis... 😕