Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

nelyy
11. bře 2009

blondynko, ten jeřáb co to je za kapky jak se jmenují ? nebo to jsou tabletky? a myslíš že když jsem něco přes 60 DC že mi sarapis pomůže?

blondynka400
11. bře 2009

nelyy, je to jeřáb ptačí, je to jeho extrakt (výtažek v alkoholu), jinak se koupit myslím ani nedá... Lahvička stojí asi 60 kč a vydrží přes měsíc.
S tím sarapisem fakt nevím, je mi jasné že vyvolávačka jsou umělé hormony ale já bych zkusila na ní jít a pak nasadila něco s bylinných preparátů a jestli tam není nějaká závažná porucha, mělo by to pomoci. No a nebo jestli nespěcháš tak čekat, ona MS určitě jednou přijde.... ale je otázka, zda má cenu teď všechny bylinky do sebe cpát, protože pak si naně tělo zvykne a je otázka, zda budou potom fungovat....

nelyy
11. bře 2009

Určitě budu pokračovat v tom estrozinu, sarapis ted začínám.. a uvidím jak mi to pomůže.. počkám do května a pak jdu k Dr. ten jeřáb kolikrát denně kolik kapek?

blondynka400
11. bře 2009

3x 15 kapek rozpustit do trošky vody 😉

samson
11. bře 2009
samson
11. bře 2009

mě se to zdá docela dobré, alespoň dle popisu - a není to ani tak cenově předražené - ale to je jen můj názor

blondynka400
11. bře 2009

samson, do toho bych klidně šla, vypadá to docela dobře a ta cena je taky přijatelná 😉

samson
11. bře 2009

😀 😉

coromoro
5. říj 2009

ahojte,som tu nová,budúci rok by sme chceli druhé bábo tak sa teraz snažíme dať dokopy a prečistiť organizmus. akurát mi došiel balíček aloa vera berry nectar...no neviem kedy to je najvhodnejšie začať užívať, vie mi niekto poradiť?pls 😒

lubkabb
18. říj 2009

ahojte, užívate teraz niektorá Sarapis? Cítite zlepšenie?

michamicha
26. říj 2009

ahoj, pomohl vám sarapis na upravení cyklu?

strouzek
27. říj 2009

ahojky mě sarapis určo pomohl, měla jsem problémy s hormony štítky po operaci a začla jsem brát sarapis, štítka se zázračně upravila do pár týdnů až se dr. divil jak je to možný že tak zázračný ustálení hormonů nečekal, mě se skoro ihned upravil cyklus který býval i 40 dnů a zdálo se mi že i ten plodný hlen najednou mám a to jsem si ho nikdy předtím nevšimla. taky co setýče psychiky se mi zdálo že je to o chloupek lepší. každopádně jsem po necelých 4 měs. se sarapisem otěhotněla a to samé kamarádka která mi ho doporučila ta ho brala 2 měs. a našla //, přitom obě jsme předtím byli snažilky skoro rok. 😉

lubkabb
28. říj 2009

Ahoj strouzek, ďakujem, že si sa podelila so svojimi skúsenosťami so Sarapisom. Ja ho zatiaľ beriem len 2 týždne, ale musím povedať, že sa cítim lepšie aj po psychickej stránke (v apríli som potratila v 7tt), aj po telesnej. Začína sa mi upravovať cyklus, ktorý sa mi úplne rozhádzal. Dúfam, že mi pomôže aj s úpravou hlienu, lebo mávam celý cyklus len ten neplodný. Sarapis by som chcela určite brať až kým sa nepodarí bábetko. Len keby nebol taký drahý!

mimuska77
1. pro 2009

Caute Kočky,tak aj ja sa pripájam na tému Sarapis,mám problémy s nepravidelnou men.a len včera som náhodne na nete narazila na prípravok Sarapis a dnes som si ho kúpila,zatiaľ 30 tb.balenie a vyskúšam ho brať,nakoľko som bola v septembri na preventívke a mala som síce hormony ešte v norme ,ale všetky na spodnej hranici,aspoň tak mi to povedala doktorka,tak lustrujem na internete čo by mi mohlo pomôcť a tak som na jednej stránke prirodzenej regulácie tehotenstva natrafila na tento produkt,ktorý tam odporúčala jedna asi Mudr.a od dnes ho začínam brať,nakoľko sa aj my snažíme o bábo chytám sa všetkého,dúfam že mi pomôže 🙂

olusenka
1. pro 2009

Já se taky přidám. sarapis jsem brala nějakou dobu, ale nepomohl mi vůbec na nic. Zkoušela jsem pak i různé bylinné tinktury a nejvíc mi pomohla ta z maliníku, trochu mi sroovnala hormonální cyklus, tím i dost podstatně zlepšila, vyčistila pleť. Jo, člověk pak zkouší kdeco.... 🙂

strouzek
1. pro 2009

lubko moc gratuluju, zrovna koukám že jsi taky těhulinka že by pomohl sarapis?? 😉 přeju ať je těhu tentokrát v pořádku a dočkáte se vytouženého uzlíčku v náručí

baubouka
10. pro 2009

Ahojte, chcem sa opýtať či sa Sarapis može užívať aj počas kojenia (kojím 15 mesačnú dcérku 🙂 ). Mám nepravidelnú menštruáciu, ale nemala som ju pravidelnú ani pred prvým tehotenstvom, na ktoré som si musela počkať skoro trištvrte roka. Ďakujem za pomoc

veruska007
11. pro 2009

Ahojte, mne v minulem tehotenstvi Sarapis pomohl - otehotnela jsem presne za ty dva mesice. Ted chceme druhe mimco, piju Kontryhel, ale bez efektu. Taky mne zajimalo, zda muzu Sarapis pri kojeni. Ale doufam, ze jo. Az dopiju kontryhel, tak asi zkusim.

vendulak
11. pro 2009

Ahojte holky taky uvažuju že zkusím Sarapis, kvůli šíleně nepravidelné a často se nedostavující ms. O miminko se snažíme už rok a 9 měsíců ☹ . Jen teď nevím jestli volit klasický Sarapis nebo nový Sarapis Mensis? 😕 Myslím, že klasický má asi víc té mateří kašičky, ale zase ten mensis je fakt vyrobený na potíže s cyklem a jeho úpravu...tak nevím... 😕 .

veruska007
11. pro 2009

Ja brala sarapis obyc.

vendulak
11. pro 2009

Veruško ale to si psala u minulého otěhu, ne? A to už je tedy asi před nějakým časem. Ten Sarapis mensis je právě docela novinka...

veruska007
11. pro 2009

Pred 1,5 rokem, to uz se delal i ten mensis, ale gynekolozka mi doporucila obyc.

vendulak
11. pro 2009

Opravdu? 😕 Já myslela že je to teď úplná novinka. Uvažovala sem o Sarapisu už taky tak před třičtvrtě rokem a pročetla o něm všechno možné i nemožné a tenkrát nikde žádná zmínka o Mensisu nebyla. Ani na letákách přímo jejich firmy 😒 .

veruska007
11. pro 2009

Ja se rozhodovala mezi obema, ale nakonec jsem brala normalni. A po dvou mesicich se nam zazrakem podaril Honzik. Ted bude mit 9 mesicu a my mu chceme poridit sourozence. Ms mam porad silene nepravidelnou, ted jsem cekala 3 mesice... tak Sarapis asi zas zkusim.

hadonoshka
11. pro 2009

ahoj holky, jen náhodou jsem narazila na vaši diskuzi, nebudu mít čas sem dál psát, ale jen jednu věc vám sem písnu. Snažili jsme se o mimi od března 2009 a teprve poté co jsem si koupila a měsíc užívala Sarapis Soja se mi podařilo otěhotnět. Brala jsem i 7 dní Proveru (měsíc před tím), ale ta na to podle mně vliv neměla. Brala jsem ho jen měsíc, protože v těhotenství se brát nesmí, tak jsem prubla 1 velké balení které mi došlo před ovulkou a je zaděláno. Sice nevím jak to dopadne, protože jsem v pondělí krvácela, ale do této diskuze je důležité to, že mi Sarapis pomohl k otěhotění. Takže ho můžu všem jenom doporučit. Samozřejmě to není všelék a pokud je nějaký složitější zdravotní problém, zázrak se nestane. Ale za zkoušku to určitě stojí.

korytnacvocka
23. pro 2009

Ahoj holky, taky jsem si dnes Sarapis koupila a budu doufat, že mi pomůže. Aspoň psychicky, protože se cítím jak časovaná bomba, kdy zase začnu brečet, jak uvidím těhotnou nebo mimino. Byla jsem těhotná v listopadu, ale v 5.týdnu jsem o miminko přišla, hrozilo mi i mimoděložní, vše se nakonec dobře vyřešilo(aspoň doufám), nemusela jsem ani na revizi. Tedy doufám, že už je to za mnou a po Vánocích a dalších memses chci začít znovu a mít naději. Takže doufám, že Sarapis pomůže. Omlouvám se, že jsem se tady tak rozepsala, ale asi jsem se musela svěřit, vidím, že nejen já mám problémy. Mějte krásné Vánoce,pa, Kory

martina_79
24. led 2010

Ahoj holky, kdysi mi Sarapis uplne spravil rozhazeny cyklus po vysazeni antikoncepce. Mela jsem anovulacni cykly a pul roku jsem chodila na vyvolavaci injekce. Po dvou mesicich uzivani Sarapisu menstruace prisla po 30 dnech, tak jsem jeste pokracovala par mesicu a i po vysazeni Sarapisu mam od te doby cyklus pravidelny po 27-28 dnech. Ted se snazim otehotnet a uvazovala jsem, jestli jej nemam zacit znovu brat. A kdyz vidim Vase pozitivni zkusenosti, je rozhodnuto.

leamax
24. led 2010

ahojte dievcata,
chcem sa vas opytat, tie ktoré mate už skusenosti so sarapisom. citala som, ze obsahuje okrem ineho aj 100% ODD kys.listovej. co myslite - mozem ho skusit uzivat aj ked uz beriem kyselinu listovu?a co je podla vas lepsie - sarapis alebo vcelia materska kasicka?

martina_79
24. led 2010

Jo, to by me taky zajimalo, kdyz beru Calibrum babyplan?

leamax
24. led 2010

martina, ja beriem femibion 800, preto ma to zaujima

nikto to tu nevie?

teraz mam vceliu mat.kasicku, tak rozmyslam, ci je ten sarapis lepsi alebo je to jedno