Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

saska697
6. dub 2011

@katarina104 preto som ho zacala uzivat.lebo ho pomalicky dostavam kedy sa mu zachce takze som v neistote.lebo neviem kedy ma prepadne....

katarina104
6. dub 2011

@saska697 no ak to trvá dlhšie mali by ti urobiť HP 😉

saska697
6. dub 2011

Bola som stym u dr. vysvetlila som mu co ma trapi a ze sa uz vysse roka snazime o mimi. Vysetril ma a pytal sa ma na cyklus som mu povedala ako mi chodi okolo 38-39 dna a 16DC dostanem dalsiu a on ze to nie je dalsia menstruacia,ale stred cyklu a mame sa snazit 3dni pred tym ako mi to zacne alebo prvy den tamtoho.... A ak sa do pol roka nezadari tak mam prist. Ale ako uzivam sarapis tak sa lepsie citim nie som taka unavena aj plet mam o nieco lepsiu🙂) tak som zvedava ci aj na mrchu to bude mat vplyv🙂)

petrala
16. dub 2011

@bibinka Ahojky chtela jsem se te zeptat jak si brala kolik tabletek denne? homeopatikum materi kasicku....Mellifica
moc dekuji...

hanmorav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miminkad
11. črc 2011

ahojte,dnes som bola u mojho gynekologa a doporucil mi sarapis kvoli materskej kasicke.hladala som ho na internete,len teraz som v pomykove,ktory myslel,kedze je ho viac druhov...uz 2,5roka sa snazime o babo,mame za sebou 2IVF...

mima263
11. črc 2011

@miminkad ja som brala tento
http://www.mojalekaren.sk/sarapis-30-cps/#utm_s...
to je ten prvý, čo sa predával aspoň myslím

miminkad
11. črc 2011

@mima263 a aky si mala z neho pocit?

mima263
11. črc 2011

@miminkad mne pomohol, mala som taký rozhádzaný cyklus, vyzeralo, že aj anovulačný a dalo sa to do poriadku. Ale neviem, čo tým sleduje lekár. Dám Ti link na niečo lepšie pred IVF. Sú na to dobré ohlasy
http://www.georen.eu/index2.php?page=shop.produ...

miminkad
11. črc 2011

@mima263 ty si to skusala?on mi to dava kvoli tomu,ze je tam materska kasicka.

mima263
11. črc 2011

@miminkad ja nie, veď vieš, sme na jednej lodi a v inej téme 😉
U nás je iný problém. Skús pohľadať aj iné produkty s materskou kašičkou, možno budú lacnejšie. A pozor ak si alergička. V tom sarapise je aj peľ

miminkad
11. črc 2011

@mima263 ja viem,sa mi cosi marilo 😉 ze som ta tam videla a uz zas nie 😉 no praveze zatial by bol asi tento produkt najlepsi pre mna,tak skusim to.len sa ho musim spytat,ktory to sarapis myslel,ci ten pri klimakteriu alebo mensis.a davkovanie

lusina
2. srp 2011

Ahojte,
ponúkam sarapis soja 60tbl. ak by ste niektora mala zaujem, napíšte mi IP. 🙂

kincka
23. srp 2011

@cizu
ahoj chcem sa opytat,ktory sarapis si brala..sarapis soja alebo mensis?dakujem

cizu
23. srp 2011

@kincka ahojky, tak já jsem brala sarapis mensis, ale pokud se snažíš o mimčo, tak bych doporučila raděj fytosofa forte - je to stejné jako clostilbegyt, ale není to na předpis, dá se to koupit normálně v lékárně - já jsem díky tomu otěhotněla po 5 ti letech s diagnozou neplodnosti - kukni do diskuze "sojove isoflavonoidy jako nahrada clostilbegytu"
Jinak přeju ať se daří...

kincka
23. srp 2011

@cizu zatial sa o babo nsnazime,ale pred par mesiacmi som vysadila po 5rokoch HA a dost mi hapruje cyklus (30 az 51 dni) a gynekolog mi zistil pco,tak sa snazim zistit,co by mi pomohlo cyklus napravit.dakujem za radu,ak nepomoze sarapis,skusim fytosoju🙂

michamicha
23. srp 2011

já beru sarapis mensis i ten obyč párkrát do roka, když se mi z nějakého záhadného důvodu rozhodí cyklus, ale co mi už moc nevyhovuje, že mám pak MS strašně silnou a trvá někdy i 9 dní ☹

cizu
24. srp 2011

@kincka - podobný případ jako já.......já jsem do toho ještě měla alergii na spermie ☹
Sarapis mne pomohl aspon k menstruaci (i kdyz nekdy strasne dlouhe cykly, ale ja jsem byla vdecna aspon za neco), u soji byly cykly do 35-40 dni😉 uvidíš, za zkoušku nic nedáš......třeba sarapis bude fungovat u tebe líp, já jsem sama neovulovala ☹

kincka
24. srp 2011

@cizu myslis,ze prave fytosoja ti nabudila ovulaciu?a co na to povedal tvoj doktor?

cizu
25. srp 2011

@kincka Dr. to ani nevi, to jsem si naordinovala sama po tom, co me vysadil clostil a rekl, ze uz ho vice brat nemam☹(( (ma to pry stejne ucinky, az na to, ze soja ti pomaha k rustu sliznice- a ta se me naopak pri clostilu snizovala........

kincka
25. srp 2011

@cizu dakujem za info🙂prajem tebe a tvojmu babu hlavne vela zdravia🙂

sommajka
28. led 2012

Ahoj , chcela som sa spýtať,či má niekto skúsenosti s touto stránkou a produktami ohľadom klimaktéria .. Vďaka 🙂
Podľa mňa je to tam fajn vysvetlené a popísané KUk na to , ak máte záujem :P
http://www.sanceprozdravi.cz/obchod/category.ph...

michamicha
28. led 2012

@sommajka myslím si, že ohledně klimakteria tato diskuze není 😅

laura88
22. dub 2012

@cizu je to už stará téma, ale chcela by som sa ťa opýtať, mám kúpenú fytosoju forte, ty si ju užívala ako píšu - čiže 2krat denne jednu tabletu? Alebo viac denne,keď sa ti podarilo otehotnieť... ja ju beriem jednu rano a jednu vecer, ale mám pocit, ze ma páli záha z toho.... tak neviem...

cizu
23. dub 2012

@laura88 ahoj, kukni do teto temy, z tama jsem pobrala vsechny rozumy.-))) I o davkovani, ja jsem si to vypsala na papirek a podlo toho jsem jela - myslim, ze je jedno kolik tablet fyzicky, zalezi, kolik v sobe obsahuji isoflavonoidu - a hlavne pit!!!!! Davkovani jsem zkousela - prvni mesic to bylo delsi, pak jsem to upravila a klaplo to.-)
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...
kdyby prece jenom, napis, mej se a drzim palce

ivka2345
19. črc 2012

baby čo je to ten sarapis???obsahuje ho aj bio-materská kašička???môže sa užívať pri užívaní JEANINE??

anezka192
8. srp 2012

baby ja si čitam vaše prispevky ohladom toho sarapisu a vela zien pise ze sa im po tych liekoch podarilo otehotniet lenze ja som si citala o tom aj ine clanky a pisu otom ze je to prirodna antikoncepcia tak neviem co si mam mysliet otom,lebo aj ja sa pokusam otehotniet už vyse roka a dala som sa nato len teraz.Beriem aj sarapis aj matersku kasicku tak ked mozte baby tak poradte diky...

sisakardi
9. srp 2012

ahojte chcem sa spytat je jedno ktore tabletky mam ci je to sarapis soja,alebo na upravu men.cyklu?lebo je ich viac a tiez chcem aby sa mi upravil cyklus,tiez sa pokusame o mimco.dakujem 🙂

vivi
25. říj 2012

Baby, sarapis mám brať aj počas menštruácie?

palmicka
5. únor 2013

@vivi Koukám, že čekáš miminko, myslíš, že Ti Sarapis pomohl? Nám se pořád nedaří, tak ho asi taky vyzkouším🙂