Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

kila
18. dub 2007

Dnes dúfam, že budem mať čas ísť do lekárne, spýtam sa čo majú... rozhodla som sa vyskúšať materskú kašičku, ale nechcem kúpiť zatiaľ nič drahé...

pipika
18. dub 2007

Veru,je rozdiel,či dám 600 sk za balenie,alebo 200 sk za to,čo si sem dala ty ako ukažku.Ani to nevyzerá zle.Teraz už fakt neviem čo mám robiť.Inak zajtra idem na folikulometriu po 1x krát,budem mať 10dc.

lauritka
18. dub 2007

no dievcata ja neviem osobne verim radsej drahsim produktom ale za vyskusanie nic nedate..hlavny bude vysledok ;) ja uz som svedava aka bude dlha lutealna faza tento cyklus 🙂

lauritka
18. dub 2007

len pre porovnanie ..chcela som usetrit na ovu testoch..minuly mesiac som zohnala len take lacne prusky a vobec neukazali ovulku,
tento mesiaz som mala od rapidu drahsi..krasne dve ciarky..a este som mala ten jeden lacny pruzok a predstavte si ..ziadna druha ciarka 😎
naschval som urobila dva naraz a bola som teda prekvapena.
takze si myslim ze na takychto veciach setrit netreba ..radsej si nekupim tricko ale do mimina investujem 😀

kila
18. dub 2007

Drahšie výrobky nie sú vždy aj lepšie... možno aj lacnejší výrobok pomôže vytvoriť ten správny hlien a možno ani ten drahý výrobok nepomôže... sme v Božích rukách...

lauritka
18. dub 2007

😎 no podla mna drahsie su kvalitnejsie ale mas pravdu je to v bozich rukach ..aj ked niekedy im musime pomoct ;)

pipika
18. dub 2007

Máš pravdu Lauri,idem si dnes kupiť sarapis.Dva mesiace sa to dá finančne si myslím. Ďakujem za radu.

kila
18. dub 2007

Vieš čo, je to aj individuálne, napr. ja nemôžem používať pleťové krémy od Avonu lebo mám z nich vyrážky, obyčajne mám doma nejaký krém od AB - ktoré sú podstatne lacnejšie...

lauritka
18. dub 2007

inac ta moja mterska kasicka ma 250 mg kasicky v jednej tablete a ta tvoja kili na te stranke len 100 mg 😎
tak sa rozhodni 🙂 pa pa idem uz off ..neskor

pipika
18. dub 2007

Kila,a máš sa inak ako?Čítala som,že si dostala mrchu 😠 .Je mi to luto.

kila
18. dub 2007

Pipika, mrcha prišla skôr o 3 dni... 😝 ...aspoň na víkend už budem mať pokoj... 😅

zulka29
18. dub 2007

Pipika, ja som sa rozhodla pre to čo berie lauri a tučniačik...keď nepomôže k tehu, možno aspoň na pleť a na organizmus bude mať dáky účinok 😉

pupcok
18. dub 2007

ahoj deina, tak čo, bola sisi kúpiť sarapis? aké balenie si si kúpila? ja teiž nad tým uvažujem, čakám dnes alebo zajtra na menzes

pipika
18. dub 2007

Zulka,u nás poznaju iba sarapis,takže iný výber nemám.Rozhodla som sa jeden mesiac to skusiť a potom uvidíme.Ak zrátam kolko penazí so minula napríklad na testy,tak tých 600 sk je nič.Ak sa to tento mesiac nepodarí vzdávam to,prestanem jesť vitaminky,prestanem meriať bt,končím zo všetkým.

zulka29
18. dub 2007

Pipika, tak ty skúšaj Sarapis a ja idem na tú kašičku a aloe vera ;) Nevzdávaj to 😉 Môžeme si potom vymeniť skúsenosti. Brala som doteraz Gynex asi už 5 mesiacov. Jediné čo sa zmenilo je že mám po MS špinenie 2 dni, ktoré som nemávala, takže to asi nie je veľmi dobré. Ale na druhej strane už nemám návaly tepla ktoré som mámvala hlavne pre MS, tak neviem ... Dnes som bola u dr. a čaká má LSK ak budem mať negatívne výsledky na chlamýdie, atď...

smiledra
18. dub 2007

Pipika, nikdy sa nevzdavaj! Radsej nekupuj testy, tie su fakt vyhodene peniazky, ale za to, co das do seba, nelutuj, lebo to urcite nejakym sposobom pracuje v Tvojom tele, aj ked zatial nevidis na testeri 😉

pipika
18. dub 2007

Ďakujem Smiledra za podporu.Kupila som si sarapis,uvidíme čo bude.Lúčim sa,majte sa krásne!

deina
18. dub 2007

Pupcok, kupila som si jeden cez volnu hodinu, hned som si aj dala jednu tabletku.

Baby, tie, ktore beriete Sarapis - nebolo vam z neho nikdy zle? Mne potom prislo tak blbo - naval tepla a hlava ma rozbolela - ale skusim dalej pokracovat, ci to nemohlo byt niecim inym.

libeth
18. dub 2007

Ahojte babulky, 😵

precitala som si vsetky prispevky, prosim vas, ktory si mam teda kupit?
Sarapis, alebo Sarapis soja?

Lebo som sa vazne rozhodla, ze idem si to kupit, nakolko minuly cyklus trval len 19 dni, a tento asi nebude o nic dlhsi, poradte, please. 😨

pupcok
18. dub 2007

ahoj deina, aký si kúpila, ten sojový, koľko stál a akéto je balenie? koľko tabliet? ako často ho budeš do dňa užívať? ja stále čakám MS, ale zatiaľ nič, jasné že som si robila test - negativ.

deina
18. dub 2007

Negativ? 😔 To mi je luto. Kupila som si klasicky Sarapis, nie sojovy a stal 365 korun. Je v nom 30 tabletiek. Pisu tam, ze na zaciatku sa mozu brat denne aj tri tabletky, ale po tej prvej mi bolo tak dost "funny", tak zatial budem brat len dve, neskor jednu a uvidime. Mozno si telo musi zvyknut. Teraz som si dala druhu, tiez mi to stuplo do hlavy, taky mensi zavrat, ale nebolo to az take ako rano. 🙂

sindus
18. dub 2007

Libeht - kup obycajny sarapis. Aj poradne v cechach ho odporucaju.

pupcok
18. dub 2007

vďaka za info, deina. mne je strašne zle,už nech mi radšej prepukne MS lebo sa z toho zbláznim. Pôjdem si sarapis zajtra kúpiť teda asi aj ja.

tucniacik
18. dub 2007

pipika - k tomu sarapisu iba tolko, ze ak budes mesiac brat nic ti nespravi...odporuca sa to brat dlhodobe a obvykle vidiet vysledok az na treti cyklus, cize ak ho uz chces brat,tak aspon trim mesiace...ja ked som ho brala, tak raz som kvoli tomu pisala na jendu cesku stranku tkora ho odporuca, a odpisali mi ze sa ma brat dlhodobe, aspon 5 mesiacov...takze s tym 1 mesiac by som na tvoj mieste nepocitala...

lauritka
18. dub 2007
smiledra
18. dub 2007

Lauritka, mas peknu fotku 🙂 Inac ten sarapis nie preto je taky "pomalsi", ze obsahuje len 24 mg kasicky? Ak porovnate s tym, co teraz beriete ( 250 mg ) nie je vacsi efekt?

lauritka
19. dub 2007

🙂 smili neviem v tom clanku nikde najst zlozenie..ale ak hovoris ze ma len tolko malo mg,,,, tak to nasa kasicka je ovela lepsia 😀

tucniacik
19. dub 2007

suhlasim, je to neporovnatelne lepsie, a v celku omnoho lacnejsie...
okrem toho,v sarapise aj strasne malo vit.E, kazda snazilka by mala brat aspon 100mg denne... je to dolezity antioxidant a podporuje plodnsto + v teho chrani plod...
lauri, denne si pozerem tvoj graf - vzdy ked zapisem do svojho, aby som videla ake mas teploty... 🙂

lauritka
19. dub 2007

ahojki jeeeeej a to sa da ????? inac sa ta chcem opytat ja viem ze to nie je pravidlo ale musi byt implantacny pokles BT ked si tehu?? alebo nemusia byt siadne zmeny v BT 🙂 len tak ma to zaujimave ..ci si mala daco take.
zacinam dnes s A-beta care 🙂

sindus
19. dub 2007

tak ako pise tucniacik - sarpis sa ma brat dlhodobo, minimalne vsak 3 mesiace.