Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

korytnacvocka
26. led 2010

Ahoj, myslím, že nadbytek kyseliny listové nehrozí, takže klidně berte obojí🙂 Určitě ani jedno neobsahuje vysoké dávky.

margarita
26. led 2010

baby, nebojte sa, kyselina listova je len vitamin, a nadbytok sa vyluci mocom, takze pohoda.
Berte kludne, kolko chcete 😉 ja som kvoli svojej diagnoze (trombofilia) brala cele tehotenstvo 20 miligramov kys.listovej denne...co je tak 100 az 200 nasobok ODD pre "zdravu" zenu a vobec mi to neuskodilo, prave naopak. Kys.listova je strasne dolezita najma v prvom trimestri, kvoli razstepom a inym takym hrozbam.
A k Sarapisu - brala som, posunul mi poovulacnu fazu po 3 mesiacoch uzivania asi o 2 dni, co je fajn.
No nemyslim, ze som vdaka nemu otehu, u mna bol totiz vacsi problem inde.

drzim palce, urcite vam Sarapis neublizi, ale ci pomoze to tazko povedat...

leamax
26. led 2010

dievcata, dakujem
som sa rozhodla, ze ho asi vyskusam. alebo je to to iste ako balenie vcelej materskej kasicky? len ta tusim neobsahuje kys,listovu
som v pomykove 😖

jara
1. únor 2010

Holky, a kdy jste ten Sarapis braly?? Ráno před snídaní /myslím, že je to v letáku/ nebo kdykoliv během dne???

veruska007
5. únor 2010

Rano nalacno, vecer pred spanim.

skafandrik
21. bře 2010

Sarapis nebo Sarapis Soja?

alcatko.j
21. bře 2010

Skafi, myslim ze Sarapis soja.

leamax
21. bře 2010

ahojte, nemal by niekto zaujem? mam cele balenie sarapisu, nedotknute, 60 kapsul. ak ma niekto zaujem, poprosim cez IP 😉

skafandrik
25. bře 2010

alino, dík 😉

svoba
25. bře 2010

kyselina listová se prý neusazuje v těle, tak jí člověk může brát i víc. na rozdíl od A. v těhotensttví myslim. někde jsem četla, že by měly těhu ženy brát min 400mcg, jinde zase jen 200mcg listovky. tak nevím.

zuzuliatko12
6. kvě 2010

ahojte, neviete niekto či sa môže sarapis užívať aj pri hormonálnej liečbe? Pichám si pregnyl a agolutin.

lolittka
27. kvě 2010

ahojte, tak ja musím povedať, že pre nás je Sarapis pravdepodobne zázrak. Začnem takto: o dieťatko sa snažíme už päť rokov. Moja sestra sa snažila niečo cez dva roky..kúpila si balenie Sarapisu-a otehotnela! Ja som si kúpila Sarapis- a ani som nedobrala celé balenie a otehotnela som- to bolo po 4a trištvrte roku snaženia!! (bolo to naše prvé tehotenstvo) Bohužiaľ sme o dieťatko prišli. Teraz-po pauze-keď môj gynekológ povedal-"už by to šlo" 😉 som si kúpila Sarapis, a presne sa zopakovalo to isté-ani som nedobrala balenie a znovu som otehotnela!!! 🙂 🙂 takže...a to je teraz v máji presne päť rokov čo sa o dieťatko snažíme 😉 verte-neverte-ale skúste!!!!!! držím Vám všetkým palce. 🙂

majka79
31. kvě 2010

@lolittka
dívala jsem se na Sarapis v lékárně a jsou tři druhy Sarapis, Sarapis mensis a Sarapis Soya, napíšes mi prosím, který pomohla Tobě? moc děkuji

lolittka
31. kvě 2010

ahoj majka79! 🙂 Je to Sarapis( firma Sanvita, no je tam v pravom hornom rohu napísané aj Vegall Pharma ), na krabičke je fotka ženy obklopená kvetmi..snáď Ti to pomôže..keby nie, do IP mi napíš adresu, pošlem Ti mailom foto 😉
veľa šťastia 😵

cizu
31. kvě 2010

ahoj holky, taky se pridavam ke chvale sarapisu...mam PCO a tudiz nemam ovulaci. Snazime se dva roky, mame za sebou neuspesne IVF, KET a pak se nam podarilo po dobihani ucinku IVF otehotnet spontanne, ale o miminko jsme v 12tt prisli.
Po revizi jsem mela prvni cyklus 82 dni (po vyvolavacce), v druhem cyklu jsem zacala brat sarapis a to trval 44 dni, ve tretim cyklu dokonce ovu a delka 33 dni a ted jsem ve 4 cyklu, tak uvidim, co se bude dit......pokud me opravdu nastartoval ovulaci, tak verim, ze i mimco si nas brzy najde 😉 Zatim povazuji sarapis za zazrak ( a to jsem uz zkousela i femigard, kontryhel a proste vse mozne i nemozne)
Ja mam sarapis mensis a pro ukazku posilam grafik s moji prvni ovu (teda asi druhou, u prvni jsem otehotnela)🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/cizu

majka79
31. kvě 2010

@lolittka
@cizu
mckrát děkuji za Vaše skušenosti

cizu
31. kvě 2010

@majka79 neni za co, rada se podelim...ja jsem mu prvne neverila,ale zacinam tomu verit.....ale taky porad nemam jasno, jestli je lepsi sarapis soja nebo mensis☹ uvidime vysledky tento mesic...jestli ovu prijde (a to ji davam jeste tak tyden), tak sarapis pojmenuju zazrakem podruhe 😀

lolittka
31. kvě 2010

rada som pomohla a prajem nám všetkým krásne brušká 😵
potom sa ozvite..! 😉 som si istá, že to bude čoskoro 😵

zibi
22. čer 2010

posielam link co som nasla na nete..zda sami ze je tam najlacnejsi sarapis
http://www.docsimon.sk/search.php?find=Sarapis

lolittka
24. čer 2010

super, dik 😉

ludka78
9. srp 2010

ahojte baby, tak ako?? komu pomohol Sarapis najnovsie?? pochvalte sa 🙂

lemge
21. srp 2010

ahojte dievcata.neviete mi niektora poradit,?menzes mam docela pravidelny,o babo sa snazime asi 4 mesiace-nedari sa,niekedy sa mi stane ze v strede cyklu spinim.myslite,ze je mi sarapis treba,?pomoze aj na to spinenie?mam ho kupit?
inac dcerku este vecer kojim,volakedy som mavala zvyseny prolaktin,a teraz mam asi tiez ,kedze este kojim 😕 ?..neviem ci je zvyseny prolaktin pre pocatie dobry? 😅 poradte...
moze sa sarapis pri kojeni?dakujem vam 😉

baubouka
4. říj 2010

Ahojte baby, niekde som sa dočítala, že Sarapis sa nesmie užívať počas dojčenia. Kojím dvojročnú dcérku ale už iba v noci a pomaly sa odučame úplne. Nemalo by sa to brať kvôli možnej alergii na peľ? Ďakujem za odpoveď

monana
6. říj 2010

Ahojte,
po uzivani jedneho balenia sarapisu som otehotnela a to sme sa snazili 12 mesiacov. Objednala som si 3 balenia po 60 kapsul. Cena jedneho balenia bola 23 eur. Zostali mi este 2 original zabalene balenia sarapisu soja. Ak mate niekto zaujem predam ich obidva za 40 eur, alebo jeden za 20 eur + postovne zadarmo na dobierku.
K lekarke idem zajtra, tak dufam, ze budeme mat uz aj srdiecko 🙂

svoba
6. říj 2010

mně nepomol. ale srovnalo trochu menses po potratu a revizi. mamka ho bere na návaly v menopauze. 😉

lolittka
8. říj 2010

@svoba držím silnosilno palce, určite sa čoskoro podarí 😉

svoba
8. říj 2010

@lolittka - děkuju! taky přeju hodně štěstí!!!! 😉

mautah
10. říj 2010

Ahoj prodám jedno balení Sarapis mensis za 250 Kč. Koupila jsem si ho, ale pak mi bylo řečeno, že potřebuji obyčejný Sarapis. Pokud máte někdo zájem, tak pište na mail martahakova@seznam.cz. Dík 🙂

saska697
5. dub 2011

Halo halo je niekto este v tejto temicke ohladne SARAPISU?

katarina104
5. dub 2011

@saska697 sarapis je dobrý ak nemáš veľa estrogénov 😉 môže upraviť cyklus 😉