Těhotenské testy, jejich přesnost a kvalita

jitousek
7. únor 2008

Ahojda snažilky tak jsem se rozhodla založit témátko...možná nebude uplně specifické ..ale zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s testíkama a přesností.......já jsem totiš asi ojedinělej případ. Mám za sebou zajímavé story......je to přesně měsíc co jsem se ocitla na gyndě..... S tím že jsem si udělala 3x testík a 3x mě vyšel že jsem těhotná // ....poprvé to bylo užasné zjištění a radostná novina 😉 ....nechtěla jsem nic nechat náhodě jejikoš dělám fyzicky náročnou práci a 2dny jsem ještě stihla do tej práce jít.......a pak se oběvilo lehké špinění ...ouha nedá se nic dělat musíme za panem doktorem (chtěla jsem k němu ve čtvrtek zajít je u nás totiš jen ve čtvrtek) tohle bylo v pondělí večer. Tak hned v úterý ráno jsem šla do porodnice na gyndu ....tam mě vyšetřil jeden mladej čerstvě promovanej doktor 😒 nemůže za to ale byl strašně nerozhodnej a i k ultrazvuku jsem ho musela dokopat no a pak mě poslal na příjem ........samo sebou byla jsem vyjukaná jako puk protože v nemocnici jsem ležela naposledy se zlomenou rukou ......

jitousek
autor
8. únor 2008

petrulinko jsem z Trutnova 😉

jitousek
autor
8. únor 2008

čekám jestli to dostanu nebo ne ale už se to asi chystá bolí mě podbříško jsem uřvaná jak želva každá blbost mě nadzvedne tak že asi zase těhu nebude ☹

jitousek
autor
8. únor 2008

to je vždycky napětí jestli jo 🙂 nebo ne ☹ ale test si nebudu dělat i když bych nejradši už jo ale uvidíme

jitousek
autor
8. únor 2008

holky tak kde neska jste koukejte někdo příjít pokecat 😉

radusik
8. únor 2008

Ahojky Jitousku, a kdy to máš dostat?

jitousek
autor
8. únor 2008

kdy no brzo do neděle tomu dávám 🙂

jitousek
autor
8. únor 2008

jenže může to bejt i jinak nejzašší termín je úterý 😒

jitousek
autor
8. únor 2008

😉

radusik
8. únor 2008

Tak uvidíš!Třeba mrška nepřijde 🙂 ?!

jitousek
autor
9. únor 2008

ahojky už je to tady mrška přišla béééé 😢

jitousek
autor
9. únor 2008

ale taky dobře tak příště další kolo před náma 😉

radusik
9. únor 2008

To je Jitousku skoda, ale mas pravdu, další měsíc může být úspěšnější 😀 !!!!

jitousek
autor
9. únor 2008

ahojda radi jsi tu?

jitousek
autor
9. únor 2008

🙂

radusik
9. únor 2008

jojo, jen jsem jeste koukala jinam 🙂

lentillkaa
10. únor 2008

ahoj holky. mám dotaz - dnes ráno jsem si dělala test RapiClear a // 😉 Akorát nevím, jak moc je tento test spolehlivý...myslíte, že se můžu začít radovat? 😵

jitousek
autor
10. únor 2008

Ahojda lentilko tak s tímhle testíkem bohužel nemám zkušenost ...ale myslím že ti můžu 😉 gratulovat ....ale raduj se potichoučku a v co nejbližší příležitosti zajdi na krev ta je 100%

lentillkaa
10. únor 2008

jitousek: zajdu zítra a uvidí se

radusik
10. únor 2008

Já Ti lentillko gratuluju, jen ať je mimčo zdravé a správně se vyvíjí!!!! Krev Ti pravděpodobně dělat nebudou, ale už mimi bude vidět na ultrazvuku 🙂!!!

lentillkaa
10. únor 2008

radusik: jo?? no já mám teprv 2 dny zpoždění, nevím jestli by na ultrazvuku něco viděli. ale se mnou je to složité víš - byla jsem na IUI, snažíme se už strašně dlouho...

radusik
10. únor 2008

Tak to gratuluju moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccccc 😀 😀 😀 !!!! Hlavně, abys to nedostala a miminko se vyvíjelo tak jak má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lentillkaa
10. únor 2008

radusik: moc děkuju 😵 Snad to není předčasné....toto byl náš poslední pokus, příští měsíc už by mě hnali na IVF 😖 . Tak jen ať zítra doktor řekne že fakt 😅

radusik
10. únor 2008

Určitě mi napiš!!! Budu na Tebe myslet!!! A co je IUI a jak se dlouho snažíte? A ty testy byly pozitivní v té době, jak mají být a normálně viditelné dvě čárky, viď?!

lentillkaa
10. únor 2008

radusik: 🙂 děkuju, jsi hodná. IUI je intrauterinní inseminace. S manželem navštěvujem centrum asistované reprodukce, on tam podaruje spermijky a mi je zavedou přímo do dělohy...samozřejmě že s předchozí stimulací hormony, ale nebudu ti tu dělat přednášku 🙂 Snažíme se 2 roky. Na testíku mi vyjela ta druhá čárka hned po tom, co jsem ho namočila a pak ještě trochu ztloustla (ale není tak silná jako kontrolní, ale taky to není žádný stíneček). Na tenhle test jsem tu ale četla docela špatnou reakci - Rapiclear

radusik
10. únor 2008

Špatnou??? Já si myslím a navíc mi bylo řečeno, že těhotenský hormon, který je produkován placentou po oplodnění není zaměnitelnej, pokud ty čárky jsou viditelné a jsou tam v limitu!!!!! Tak to je super!!!!!!! Hlavně, se teď nestresuj!!!! Uvidíš, mimi tam je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

radusik
10. únor 2008

Dva roky, to je docela dlouho ☹ a můžu se Tě zeptat kolik Ti je let? A je to první mimi?

lentillkaa
10. únor 2008

Je to první a je mi 23

radusik
10. únor 2008

Tak držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

lentillkaa
10. únor 2008

😵 děkuju moc

berunka
11. únor 2008

ahojky holky chtela jsem se zeptat jake mate zkusenosti s tim,kdy se na testu muze poprve prokazat ,ze jsem tehotna?kolik dni po predpokladanem otehotneni?