Těhotenské testy, jejich přesnost a kvalita

jitousek
7. únor 2008

Ahojda snažilky tak jsem se rozhodla založit témátko...možná nebude uplně specifické ..ale zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s testíkama a přesností.......já jsem totiš asi ojedinělej případ. Mám za sebou zajímavé story......je to přesně měsíc co jsem se ocitla na gyndě..... S tím že jsem si udělala 3x testík a 3x mě vyšel že jsem těhotná // ....poprvé to bylo užasné zjištění a radostná novina 😉 ....nechtěla jsem nic nechat náhodě jejikoš dělám fyzicky náročnou práci a 2dny jsem ještě stihla do tej práce jít.......a pak se oběvilo lehké špinění ...ouha nedá se nic dělat musíme za panem doktorem (chtěla jsem k němu ve čtvrtek zajít je u nás totiš jen ve čtvrtek) tohle bylo v pondělí večer. Tak hned v úterý ráno jsem šla do porodnice na gyndu ....tam mě vyšetřil jeden mladej čerstvě promovanej doktor 😒 nemůže za to ale byl strašně nerozhodnej a i k ultrazvuku jsem ho musela dokopat no a pak mě poslal na příjem ........samo sebou byla jsem vyjukaná jako puk protože v nemocnici jsem ležela naposledy se zlomenou rukou ......

jitousek
autor
7. únor 2008

a jak to dopadlo ? Pustili mě domu po dvou dnech s diagnouzou že se jedná o menzes ....opožděnej (když už od 13let ho mám na den přesnej) a teď se mě jen o týden spozdil!!!!! 😒

jitousek
autor
7. únor 2008

jo a ke kvalitě testů mě bylo řečeno že raděj nemám vyhazovat peníze za testy v lékárně a přijít si je nechat udělat z krve že je to 100% ....a za peníze co ušetřím na těch testech se mám raděj opít!!!!!! To konstatoval sám pán primář dámy kdyby někdo nevěřil 😖

jitousek
autor
7. únor 2008

Zajímalo by mě jestli někdo má podobné zkušenosti nebo i jiné ?? Potřebuji to s někým probrat díííky moc 😉

musilka
7. únor 2008

jitousek mě už několikrát vyšli falešně pozitivní testy takže teĎ už ač tobě to přijde neurvalé od pana primáře opravdu půjdu při jakémkoli podezřní radši na krev a nebudu vyhazovat zbytečně peníze. Falešná pozitivita se často děje při cystách - to je můj případ nebo při nějaké hormonální nerovnováze 😉

radusik
7. únor 2008

Ahojky Jitousku a musilko, a jak jste je měly pozitivní? Byly tam dvě čárky hned a opravdu dobře viditelné? Já byla vždycky těhu, když tam byly obě, ale je fakt, že jednou byla málo viditelná a já to potom dostala, takže mimi se tam prostě neuchytilo!

jitousek
autor
7. únor 2008

ju to jsem nevěděla mě to neřekli !!!! Jen že proč do mě rvali prášky a injekce na udržení udajného těhu??? Já začínám pochybovat o všem je to stejně jedno těhotná nejsem, ale ten menzes neprobíhal jako normální mezes přišlo mě to spíš jako samovolnej potrat ☹

zabza9
7. únor 2008

Ahoj holky, já měla slabounké // minulý cyklus a potom mrchu. Byly to noname testy, takové, jaké se posílají s ovu testy. Snad to byla příprava na pravé těhu 🙂 Cysty nemám a // byly slaboulinké

jitousek
autor
7. únor 2008

Když jsme si ten test udělala poprvé tak ta druhá čárka byla dost dobře viditelná po druhé druhý den byla taky viditelná a ta poslední byla slabší ....oni i ty hodnoty byly první den zjištěný v krvi ale byly malé a nerostli a druhej den klesali ☹

musilka
7. únor 2008

zabza jo ty jsem měla pozitivní i já tyhle testy pak ještě Best a ještě nějakej už nevim jak se jmenoval. ALe byli tam normálně viditelný //

luciik
7. únor 2008

Já to měla dostat v pondělí, to jsem měla test negativní, dnes jsem dělala znovu a jen tam náznak druhé čárky. Moc těm testům nevěříém, protože se mi párkrát objevili // a nic z toho nebylo. Tak mi teď nezbývá nic jinýho než čekat 😠 nemám žádné příznaky, jen jako bych to měla dostat. Taky mám problémy s cystami, ale vždy mě to příšerně bolelo, teď nic. Tak doufám, že mi zase nějakou nenajdou 😖

radusik
7. únor 2008

Tak to Vás holky nespíš zklamu, protože jsem se ptala doktora a tem mi řekl, že když je pozitivní test tak se jedná vždy o těhotenství, akorát to naše tělo někdy prostě nezvládne, nebo není mimi v pořádku, tak to opožděně dostaneme, a že prý to bývá 30 procent všech těhotenství ☹ !

Pro Jitouska, jestli Ti dělali ještě z krve, tak určo jsi byla těhotná, jen se mimi prostě nedařilo dobře nebo už od začátku bylo něco špatně, doktoři se ještě snažili, ale tělo a veškerá příroda je chytřejší!!!! Buďme rády, že to tak funguje, protože přijít o mimi později je mnohem horší, než takhle v počátku!!!!!

luciik
7. únor 2008

Radusik, tak to ani neříkej, protože to už je asi potřetí za ty dva roky co se snažíme, co mi vyšel pozitivně test a nic z toho nebylo. To je příšerná přestava, bojím ☹

radusik
7. únor 2008

Neboj Luciik, uvidíš,že nastane ten správný čas a vše bude v pořádku!!! Mimi si samo vybere, kdy má přijít!!!!! 😀 Vydrž a hlavně se nestresuj, to tomu vážně nepomůže!!!!

zabza9
7. únor 2008

Já taky slyšela o chemickém těhu, prý je vajíčko oplodněné, ale neudrží se a ve většině případů odejde potom s mrchou 😒 Ale určitě nám to vyjde 😉

luciik
7. únor 2008

To vím taky, ale mám po dvou neúspěšných IUI a jednom IVF, kde jsem měla i pozitivní krev, tak jsem z toho špatná, protože mám opravdu strach. Budu radši věřit, že ten test ukazuje špatně a pak budu moooc šťastná, když tomu bude naopak 😉

jitousek
autor
7. únor 2008

radusik..... já to tak cejtím , jen mě mrzí že mě to neřekli ,protože jsem velká holka a v hlavě to mám srovnaný...možná to brali jako nepodstatnou věc a milosrdnou lež...přece by nevolali na odělení psychologa..kdyby se jim někdo zhroutil. 🙂 .......já to tak prostě beru a v nitřně cejtím že to tak mělo bejt a zaplať bůch bylo na začátku!!

jitousek
autor
7. únor 2008

Jen si nejsem jistá jestli můžu mít v takovou porodnici důvěru když mě omažou med kolem huby a já si k závěru musím dospět sama 😒

radusik
7. únor 2008

Pro Jitouska, tomu vážně nerozumím!!! Měli Ti to určo říct!!!! Byla bych fakt naštvaná ☹ !

Pro Zabzu, je to tak jak píšeš!

Pro Luciik, je hrozné, ráda bych Ti napsala něco jiného a povzbudivého, ale určitě to příjde!!!! Neboj, vydrž!!!!

radusik
7. únor 2008

To je Jitousku, važně hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luciik
7. únor 2008

Radusík, já vím, už jsem velká a trošku si toho zažila, takže tohle mě už nepoloží a jednou to určo výjde 😉

radusik
7. únor 2008

🙂 věř tomu a zkus se na to neupínat, uvidíš, že časem to samo přijde 😀

luciik
7. únor 2008

Radusik, vymalovala jsi mi úsměv na tváři 😀

radusik
7. únor 2008

Čím přešně? Tím, že to příjde samo nebo, že se na to nemáš upínat? 🙂

jitousek
autor
7. únor 2008

koukám milé dámy že to není úúúúúbec ale úúúbec jednoduché být opravdu těhu vyžaduje to 100% výdrž a připravenost na všechno !!! Už chápu proč muži nejsou toho schopni .....teda jenom zasít pro ně není problém ...ale udržet semínečko aby správně vzklíčilo, vyrostlo a pak nakonec v celé kráse vykvetlo pro radost všech bytostí kolem ....to je teda jenom úkol pro pořádnou náturu 😉

luciik
7. únor 2008

že to příjde samo 😀 si to už říkám dva roky, tak jsem zvědavá, kdy to bude ten správný čas 😉
Jitousek, to máš pravdu, chlapi by to určitě nezvládli, všechno vydržet 😀 Ale zase bez nich by jsme nezasely 😀

zabza9
7. únor 2008

Ono se to všem řekne nemyslet na to, ale mě to třeba vůbec nejde. Můžu mít starostí nad hlavu, ale ty biologické hodiny mi prostě nejdou přehlušit 😅

ededik
7. únor 2008

Jitousek, to sa stáva celkom bežne...Mne mrcha meškala 14 dní a mala som aj pozitívne testy..Aj hcg z krvi...Lenže potom začalo klesať.... ☹

radusik
7. únor 2008

jojo, 😀 a rodit, to by chlapy taky nemohli 😀 !!! A jak dlouho se snažíte?

jitousek
autor
7. únor 2008

jen chvíly asi 2měsíce 🙂

radusik
7. únor 2008

🙂