Těhotenství po potratu. Kdo otěhotněl měsíc po potratu?

jirikmaminka
16. srp 2019

Holky prosim chtela bych se zeptat zda je tu nekdo kdo otehotnel dalsi mes po potratu a jestli jo tak jestli uz vse bylo ok ja potrstila pred 14 dny v 5tt 😭

eva_55
16. srp 2019

@jirikmaminka Potratila jsem v květnu, poté přišla MS a pak už se nedostavila...
Jsem ve 12. tt a strach mam čím dál tim větší....
Čistili ti dělohu?

jirikmaminka
autor
16. srp 2019

@eva_55 moc gratuluji a drzim palecky uz bych take chtela nene mela jsem to bez cisteni odeslo uplne vse samo

eva_55
16. srp 2019

@jirikmaminka Tak to jsem měla i já 😐😐
Já vám držím palce!! Vše bude dobré 😍

jirikmaminka
autor
16. srp 2019

@eva_55 dekuji no snazime se hned potratila.jsem minuly tyden v pondeli ale uz o vikendu jsme se.snazili proste s polu spime normalne jako by se.nic.nestalo tak uvidim zda ms prijde ci ne

mish_ka
16. srp 2019

Samo odešlo 5/6tt, pak proběhla ještě jedna MS, kdy se tělo dávalo dohromady a pak už nic, jsem 33tt. Držím palce, ať se taky povede 😊

chumlee71
16. srp 2019

@jirikmaminka taky jsem to tak měla,potratila jsem a hned jsme se snažili a teď jsem ve 14 tt. Držím palce ať to vyjde 😀

jirikmaminka
autor
16. srp 2019

@chumlee71 takze jste otwhotnela.nejak hned zaroven po potratu? Nebo az treba po mesici a dele

chumlee71
16. srp 2019

@jirikmaminka hned po potratu,jen co jsem do krvácela jsme na to " skočili"😁 a zadařilo se

jirikmaminka
autor
16. srp 2019

@chumlee71 jeee tak ja budu doufat 😍😍

ellias
16. srp 2019

Já poprvé potratila v 6tt v prosinci, podruhé v 5tt v dubnu a potřetí v 5tt v červnu. Teď jsem v 9tt a doufám, že už to konečně vyjde 🙏🏻❤️
Držim palce , ať to taky vyjde 😊

barulina
17. srp 2019

Ja mam za yebou revizi. Pockala jsem sestinedeli, jednu ms a druha uz neprisla. Ted jsem v 6 tt. Tak uvidime

loylii
17. srp 2019

@jirikmaminka pokud v 5.tt, tak to je o týden zpožděna menstruace. Těhotenství vyšlo podle testu, nebyla ale přítomna srdeční akce a nejedna se o embryo. Neposíla se na revizi, tudíž není potřeba dodržovat žádnou pauzu. Tak to bylo řečeno mě, ze se proste jedna o biochemickou graviditu. Tu jsem měla 2x. Pak po letech revizi v 9.tt to bylo už mnohem horší.. ale i tak jsem byla těhotná znovu po první MS.

jituli84
17. srp 2019

Já prodělala samovolný v dubnu , poslední MS 15.5. sme skoro ve 14tt zatím vše ok, tak uvidíme 🙂

eva_55
17. srp 2019

@jirikmaminka Ja otehotnela po mesici 🙂 prisla jedna MS a dalsi uz ne. Ted si trpim v nemocnici na luzku 🥴🥴🥴
Drzim palce! 🤩

jituli84
17. srp 2019

@eva_55 a copak se vám stalo, že ste v nemocnici?

eva_55
18. srp 2019

@jituli84 Velky zanet mocovych cest a mocaku. Tak lezim na gynde, aby se to nedostalo k prckovi. Dostavam antibiotika.

jituli84
18. srp 2019

@eva_55 řekly vám z čeho to může bejt?

loylii
18. srp 2019

@eva_55 v kolikatem jste týdnu? To jsem presne měla já..

eva_55
18. srp 2019

@jituli84 Ja jsem po operaci ledviny. Takze ja na ty infekce trpim skoro pokazde. Mela jsem hydronefrozu.

eva_55
18. srp 2019

@loylii Jsem ve 13. tt, taky jste byla v nemocnici?

urtica
18. srp 2019

Potratila jsem v 8tt, pak jsem dodržela šestinedělí, zadařilo se hned po...

loylii
18. srp 2019

@eva_55 ano, v 9.tt to ale mimi vzdalo.. vy to mate dobrý, jste už po 1.trimestru.. já hloupá to nejdřív léčila po domacku, tuny léku běžne dostupných v lékárně a nezabiraly..

adenka84
20. srp 2019

Ahoj.. pridam se k Vam do diskuze.. ja o miminko prisla cca pred 4 tydny.. bylo to u me komplikovanejsi.. mimodelozni tehu a boj o muj zivot.. Presto jsme se zacali brzy snazit.. poprve 14 dni po operaci.. mam v sobe prazdno a silenou potrebu opet otehotnet.. dr mi rekla vyckat alespon jedne MS.. ale nevydrzela jsem.. MS by mela dorazit tento tyden.. ale pry muze i po 6 tydnech od operace..
Zajimalo by me zda se nekomu po potratu podarila otehotnet ihned... Cetla jsem, ze nekolika zenam po potratu nedorazila ani jedna MS a byli ehotne..

zuzanajaresova
20. srp 2019

Já jsem potratila minuly čtvrtek a teď v sobotu jsem po revizi, potratila jsem ve 12. tt, doufám, ze se nám také co nejdříve postesti miminko ❤️

chumlee71
21. srp 2019

@adenka84 ahoj takhle přesně jsem to měla já a teď jsem v 15 tt. Přeji ať se taky brzy zadari 😉

adenka84
21. srp 2019

@chumlee71 ahoj.. gratuluji.. a kéž by se i nám zadařilo.. dost z toho šílím... :(

dareenn
21. srp 2019

Přidám vám tu jednu dobrou zkušenost - duben 2016 pozitivní TT, květen 2016 v 7tt revize z důvodu chybějícího srdečního pulzu a celkově opožděném vývoji, vyčištěná děloha (vše v pořádku, můžete se snažit), červenec 2016 už pozitivní TT a duben 2017 mládě na světě, zdravé, živé až moc a dneska to satáně má 28 měsíců 😀 takže přeji všem štěstí ať se zadaří 🙂

adenka84
21. srp 2019

Najde se tu někdo po mimoděložním těhotenství s odebráním vejcovodu, kdo také brzy po operaci otěhotněl. Nejlépe vy co jste po laparotomii ne po laparoskopii?