Tehotenstvo a vysoké endometrium

jane1
16. lis 2008

Ahoj.
Založila som túto tému, pretože sa mi vidí že tu ešte taká nie je a mňa osobne tento stav trápi. 😅
Takže aby som v skratke objasnila svoju situáciu.
Som po pol ročnej liečbe endometriózy. 13. okt. som dostala prvú menzes. 24 som mala plodný hlien - a to nepochybujem, lebo bol ukážkový, naťahoval sa ako lepidlo. Takže sme 25 a 26 poctivo snažilkovali. Ibaže potom okolo 5,6 novembra som mala takú bolesť vo vaječníku, ktorú som pred tým pripisovla ovulácii a to som si predošlé cykly poctivo aj merala teploty - tak mi to tak aj vychádzalo.

cikyta
18. lis 2008

Dakujem Figurka.Ešte 2 hodiny!
Mám kopec povinností dnes,ale momentálne mi ako keby čas zastal a len čakám a modlím sa a nedokážem robiť nič,len byť myslou na výsledku a oči mám doslova prilepené na hodinkách..........

figurka.m
18. lis 2008

cikytka, viem co prezivas 😖 prajem vsetko nech dopadne dobre 😀 😀 😀

dicinka1
18. lis 2008

ciky drzim palceky..ozvi sa ako to dopadlo..verim,ze to bude ok... 😵 😵 😵 😵

cikyta
18. lis 2008

Je to OK!
Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dicinka1
18. lis 2008

cikyyyyyyyyyyyyyyyy..tesime sa s tebouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..supeeeeeeeeeeer...blahozelam.. 😵 😵 😵 😵

figurka.m
18. lis 2008

cikytka to je paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada, tak uz prajem ziadne dalsie stresy 😀 😀 😀

cikyta
18. lis 2008

Doktorka sa ma pýtala,či nechcem amniocentézu iba tak bez príčiny či náhodou po tom netúžim. 😒
No reku určitie NIE 😠
Konečne sa môžem normálne po 3 dnoch najesť! 🙂
Pekný dník vám želám kočky a posielam vela zdravučkých tehu výrusíkov: 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
(Dicinka a tebe vitamínový boštek na bruško!)

dicinka1
18. lis 2008

ciky dakujem..posielam ti bocu na obe licka..cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😀 😲 😲 😵 😵 😵 😵

jane1
autor
18. lis 2008

Ahojte kočky. Tutifruti, dakujem za povzbudenie, ja len dufam ze to nebude sposobene niecim inym. A kedy ta zacali boliet prsia? lebo mna nebolia 😖

jane1
autor
18. lis 2008

Cikytka, dakujeme za tehu virusiky a som rada, že to dobre dopadlo, isto si si vydychla. zistujem, že 2 // este zdaleka nie je víťazstvo že? a že od tej chvíle sa už budeme strachovať celý život 😕 😵

janka1874
19. lis 2008

cikyta sešíme sa aj my s tebou a držíme palce nech všetko dobre dopadne

jane1 mňa napr. prsia boleli až ku koncu takže na to by som nespoliehala ale neboj všetko dopadne dobre a na zlé ani nesmieš myslieť

jane1
autor
20. lis 2008

Takže dievčatá, otázka výšky endometria nezodpovedana, avšak mne dorazila ta posrata červená, takže sa s tym musim zmierit, postaviť sa zase raz po stý krát na nohy a začať odznova. 😢

dicinka1
20. lis 2008

juj moja..a tak som dufala.... ☹

janka1874
23. lis 2008

joooooj jane1 tak som dúfala s tebou do kelu ale nevzdávaj sa držíme palce

jane1
autor
23. lis 2008

Vďaka žienky 😉

riana12
21. srp 2009

Ahojte, nestresujem, nebojim sa, nic podobne, len dneska som 6DC a podla UZV mam endometrium 6mm. Zda sa mi, ze to rastie rychlejsie, ako "tabulky" vravia 😅. Ale je to asi len a len dobre, nie?

jania023
15. kvě 2011

@riana12 Ahoj moja kde ta ja nenájdem 🙂 Mas nejakú tabuľku na výšku endiometria na danny DC??

riana12
15. kvě 2011

@jania023 ahojky 🙂 no nemam tabulku ziadnu, len na nete som si nasla taky clanok, ako sa vyvija endometrium a tam uvadzali tusim 4mm po MS a 10mm pred MS... a v tej dobe som ja mavala 6mm a 12mm... odvtedy sa to trosku pomenilo a ja som mala minule aj tyzden po ovu stale 4mm 😒

jania023
15. kvě 2011

@riana12 Tak u mna na 6dc 6,7mm na 11DC 6,7mm takze sa nepohla a na 21dc 6,1mm čo je tiež bieda ☹

riana12
15. kvě 2011

@jania023 niekde som citala, ze bolo tehu aj pri takej vyske endometria...

jania023
15. kvě 2011

@riana12 ano mozno jedna z miliona 😀 ale moj pripad to nebude 😀 ja od rana spinim tak uz cakam ms zajtra alebo pozajtra

riana12
15. kvě 2011

@jania023 nikdy nevies... 😉

jania023
15. kvě 2011

@riana12 A tebe sa to aspon raz niekedy podarilo byt tehu?vidim ta tu uz min. 2roky

riana12
15. kvě 2011

@jania023 ja som este stale nesnazilka... potrebujem poriesit zdravie a tak...

jania023
15. kvě 2011

@riana12 tak ako aj ja ze nesnazilkujem ale predsa len dufam 😀

riana12
24. kvě 2011

@jania023 no ja som fakt nesnazilka 😅

nat28
24. kvě 2011

Kocky, ja som dnes 39 DC a mam endometrium 16 mm. Folik ledva 12 mm. Dr sa to nepacilo, ze mam prist znova o tyzden na sono. Citala som nejake clanky ze pri takejto vyske sa robi biopsia ci to nemoze byt nador. Nemate skusenosti?

dominika298
31. kvě 2011

volám sa dominika!pred dvomi tizdnami som dostala bolesti v lavom vajecniku isla som ku ginekologovi robil mi testi a zistil ze mam velke vajicko meria 46 mm musela som ist do nemocnice a tam zistili ze ho nemam zapalene ale ze ma cistu!od piatku som bola v nemocnici dali mi infuziu a nic ine cista sa strebala ale ostalo este nieco!ale vajecnik mam stale taki velky!dnes sa ma spiali ze mam dve moznosti ist domou a pockat na menzes a uvidi sa alebo zakrok kde mi tosusia cistu a zistia preco mam to vajicko take velke ale ze mozem mat aj endometrium!tak som isla domou!neviem ci som spravila dobre a preco mam to vajicko take velke! porosim vie mi to niekto visvetlit??????